Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 5. 2019 08:51

Dobrá práce :) by mě zajímalo, jestli to takhle fírové dokážou (nebo mohou) udělat v terénu vždycky. Připadá mi, že u nás spíš rezignujou a přijede náhradní doprava, takže sekera hodina plus...... a navíc zpožděný všechny další vlaky na trati
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod jurajec 23. 5. 2019 08:57

Co vídám na lince S7 tak tam hlavně selhává infrastruktura - vyhybky, trolejové vedení, občas podemletá trať když hodně prší. Není to snadný udržet vše 100% funkční.
jurajec
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod hopa26 23. 5. 2019 10:07

Diag ukaze zakladni problem, ze se lokotce neco nelibi. A pak musis najit, co je v haji. Jen je tam pak na pytel spousta veci, vubec nikoho neodsuzuji, kdyz se nesnazi vic nez musi-viz ujetej vlacek bez brzdy.

Kdyby tam frajer sedel a rekl: "nejede, nevim co s tim, starejte se" ,nebyl by vecer ve zpravach.

Ani ja nejdu pres hranu rizika, tahle oprava je samozrejme trapna pi covina. Ale pro mne je vzdycky poucne, jak se vec stane v relativnim poklidu, kdy nic podobneho necekas, nic Te nevaruje. Dal jsi tam uplne sam-nikdo Ti neporadi, nepomuze, nepochvali za reseni. Vlakvedouci mne zamyslene pozoroval zevnitr v nouzove otevrenych dverich, zelenym tercikem si zvedave vyhodnocoval intenzitu deste. Cestujici zevnitr si ukazujou, a dumaj co tam asi kutim.
A nesmis nic pos rat-nezapomenout vlak zabrzdit, mit sebou telefon, rukavice, nezabit se na ku rva osmekanejch kamenech. Uvedomujes si, ze ten vlak tam odsud, pokud si neporadis 3 hodiny nic neodtahne, je velkej a tezkej. Nic tam ani neprojede, jen jedna kolej.....
A musis byt v dobre psychicke pohode, nenechat se rozhodit. :-)

Tuhle prihodu na svuj web psat nebudu, tam chci at lidi vedej, ze jsme bezvadny. :-)

Vas nazor tady na foru, ze jsme ku rvy a ja hlavne chlubivej dem ent, uz nezmenim. :D

To odehnuty viko je po prijezdu, jak sem to vycpal kamenem. I to jsem po fixaci koncaku zabezpecil zdrhovackou a dotahnul nemocnym ctyrhranem. Ten ma zvlastni konstrukci do sikma, kdy pootocenim drzi, ale zaroven i zamackava.
Přílohy
Screenshot_20190522-201034_Video Player-1024x640.jpg
20190522_134603-1651x1238.jpg
20190522_134830-1651x1238.jpg
20190522_134824-1651x1238.jpg
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod polda 23. 5. 2019 10:13

MV_cz píše:Dobrá práce :) by mě zajímalo, jestli to takhle fírové dokážou (nebo mohou) udělat v terénu vždycky. Připadá mi, že u nás spíš rezignujou a přijede náhradní doprava, takže sekera hodina plus...... a navíc zpožděný všechny další vlaky na trati

Tak musíš být trochu kutil aby tě to bavilo spravovat a zároveň Šerlok se zájmem najít, správně identifikovat a správný postup k odstranění závady. A to vše mít jako zábavu.
No a to vše ****, jinak se z tebe stane aktivní blbec !!
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 23. 5. 2019 10:16

Pritom, ked je tam snimac, tak nic jednoduchsie nie je ako nahodit hlasku - porucha snimaca toho a toho, skontrolujte a hned vies.
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 5. 2019 10:41

Kdyby to bylo tak jednoduchý, proč by to tak neudělali?
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod glider 23. 5. 2019 10:43

Mna sa nepytaj, ked je ten snimac schopny zastavit celu loko, tak nebude len tak pripojeny na varovne svetielko.
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Jack111 23. 5. 2019 10:44

jurajec píše:Co vídám na lince S7 tak tam hlavně selhává infrastruktura - vyhybky, trolejové vedení, občas podemletá trať když hodně prší. Není to snadný udržet vše 100% funkční.

Kdy tam byla podemleta trat?
Jack111
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 5. 2019 16:10

Hopa opět nezklamal...ještě nemám odkaz na web, jak to vypadá?
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod hopa26 23. 5. 2019 22:41

Odkaz nema jeste nikdo, krom 5 testovacu. Cekam az bude mit admin chut a cas. Zatim tam hazu koncepty a neupraveny texty, abych mel na zacatek urcity zaklad. A uvidime casem, jestli to bude mit smysl. Necekam zadny sukces, pravdepobne to bude stat za pi cu a ja se stahnu zhrzenej do ustrani a budu si tam lizat rany.
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 5. 2019 22:49

A já nejsem testovač? Zklamals.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod m.kv 23. 5. 2019 23:24

Ty už testuješ vína. Nech něco ostatním.
m.kv
Goes rika: “Jsi dobrej typek”

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 5. 2019 23:44

V pořádku. :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod hopa26 24. 5. 2019 06:14

Mello, zivot je plny zklamani, to vis sam velmi dobre. Potrebuju cizi lidi, kteri k me osobe pristupuji nezavisle, neovlivneni moji krasou.
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod robbert 24. 5. 2019 06:22

Ted můžeš poslat odkaz i v garáži, ne? ***** jsi tu lidi, tak budeš podle toho mít zpětnou vazbu ať jsi krasny nebo plešatý.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka