Ford S-Max - legendarni krutovuz je zde - aneb Kodiak bijec

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 2. 9. 2017 08:57

Arnie J píše:vidíš, mně se spodní část středového panelu líbí... nelíbí se mi, jak je tam zapasovaný ten displej

a sedačky super

Vidim to podobně z foto ten displej divně zapasovany, střed je tušim z mondea, ten mi přijde v poho včetně tunelu jen ten větši jebak mi tam trochu vadi.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 9. 2017 08:59

Ford je interierove slabsi.. vlastne, vzdycky byl, nepamatuju si pristrojovku, ktera by nejakym zpusobem udavala trendy.. tady vw hraje jinou ligu
Anonymni

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 2. 9. 2017 09:02

BTW ten stávající Smax je nová generace nebo "nová generace", kdy se vymění většina vnějších panelů, ale některé vnější díly zůstanou stejné? Ten boční profil je podezřele povědomý.
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 9. 2017 09:04

Dle meho je to bud 2g fl nebo 2g

-- 2. 9. 2017 09:05 --

Uz vime dle jakeho testu od jakych odborniku si nechal kozel poradit :D

http://auto.idnes.cz/novy-ford-smax-0pt ... _testy_fdv
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2017 09:11

Aštar_Šeran píše:BTW ten stávající Smax je nová generace nebo "nová generace", kdy se vymění většina vnějších panelů, ale některé vnější díly zůstanou stejné? Ten boční profil je podezřele povědomý.

Vse je nove. Od platformy pres karu apod. Nicmene urcitym pohledem pokud neni zmena ve stylu toleda kdysi je z urciteho uhlu vse jen fl a evoluce.
anonymni

Odeslat příspěvekod tomanr 2. 9. 2017 09:15

Stručné zhrnutie:
- exteriér: remíza -> podľa vkusu každého sudruha
- interiér: Kodiaq
- asistenti: remíza
- motor&prevodovka: Kodiaq
- podvozok & radenie: Smax (nepotrebuje DCC)

Neviem, ale na Kodiaqo bijca to príliš nevyzerá.

Takze ako vždy vyhralo to čo sa človeku viac zvonka páči a ostatne veci sa okecaju.
tomanr
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2017 09:19

Tak pokud exterier oznacis za remizu protoze vkus tak je divne ze u interieru ktery je taky o vzhledu uz ne :)

Jinak motory. Kdybych chtel svindlgazik jako arniho fwd suv je vyber motoru super. Asistentu ma smax vice nektere stejne ale rozsirene o dalsi funkce. alento neveru v potaz

Jinak jo. Kodiak by vysel levneji. Sle je hnusny no.
anonymni

Odeslat příspěvekod tomanr 2. 9. 2017 09:21

Interiér je garážovo objektívne horší, lebo ho tu nikto neoznačil za lepší oproti Kodiaqu.

Kodiaq ma aj 2.0 benzín AWD DSG ktorý je objektívne lepší ako tvoja motorizácia a prevodovka. To si predsa uznal aj sám.
Naposledy upravil tomanr dne 2. 9. 2017 09:23, celkově upraveno 1
tomanr
Inventář

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 2. 9. 2017 09:22

Arnie J píše:vidíš, mně se spodní část středového panelu líbí... nelíbí se mi, jak je tam zapasovaný ten displej

a sedačky super

+1, ten displej mi pripomina Vectru C myslím, jinak supr, líbí...i když předchozí SMax pofl se mi líbil jako novej určitě víc, tak i tohle vyniká vzhledem oproti konkurenci. Plasty působí u fotek lehce pouťově, uvidím až to někde potkám naživo. A barva supr
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2017 09:28

tomanr píše:Interiér je garážovo objektívne horší, lebo ho tu nikto neoznačil za lepší oproti Kodiaqu.

Kodiaq ma aj 2.0 benzín AWD DSG ktorý je objektívne lepší ako tvoja motorizácia a prevodovka. To si predsa uznal aj sám.

Ano tato kombinace je fajn to nepopiram je to dano koncepci auta. Takze rikam jasne ze kodiak ma vide kombinaci to vidi kazdy. Taky byvh bral bnezin kdyby byl. Nicmene i tak je proste dmax lepsi a na tom nic nezmenis. Kdyby nebyl tak mam kodiaka.

Protoze jak rikak donutil v romanu pro muze - muj vkus je jednoduchy. Spokojim se jen s tim nejlepsim :)))
anonymni

Odeslat příspěvekod tomanr 2. 9. 2017 09:30

Pobavilo. Hlavne keď on šiel na hory v BMW.
tomanr
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2017 09:32

To hej :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 2. 9. 2017 09:50

Tak na Espace to nema, ale fajne kara.. Congrats.. :-)
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2017 10:04

ale no tak... :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 2. 9. 2017 10:41

Kdyby byl S-Max lepší, tak mám S-Maxe
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka