Ford S-Max - legendarni krutovuz je zde - aneb Kodiak bijec

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 9. 2017 21:30

Arnie J píše:
_maty_ píše:Scenic vypada dobre, nicmene je na prd reseny, tahle kategorie aut je delana pro zeny, sedis jak na zidli vysoko, mista tam je desne malo.. taky co jsem ho potkal tak ridila zenska

když se někde sedí jako na židli, tak je tam spíš místa hodně ... věřím, že člověk normálního vzrůstu by neměl problém :D

Mysleno tak pitome vzprimene jak v autobusu, ja se radsi rozvalim a sedim co nejniz ale tak bohuzel.. na svou postavu musim brat jine auta byt vlastne treba carens je podobna trida a v nem se mi sedelo daleko lip nez treba v ceedu
Anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 1. 9. 2017 21:46

mno hezky pěkně, tohle téma mě nějak uniko...pěkná barva, vypadá to pěkně.

Nechť slouží!
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 1. 9. 2017 22:04

Farba zamna nicmoc...moc farebna na krabicu a kolesa posobia dost malo..19" by to chcelo.

Nech sluzi!
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 1. 9. 2017 22:17

Určitě na to někde nakradl. Na takové auto nemůže normální poctivě pracující člověk nikdy vydělat.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 1. 9. 2017 22:18

Vidíš na to jsme zapomněli
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 1. 9. 2017 22:32

Jak funguje to potlačování hluku? Nemyslím technicky, teorie je mi známa, ale prakticky jsem se s tím nesetkal. Můžeš to popsat?
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod MirecBA 1. 9. 2017 23:11

salam01 píše:Určitě na to někde nakradl. Na takové auto nemůže normální poctivě pracující člověk nikdy vydělat.


ale moze, staci nefajcit, nemat deti, byvat u rodicov a mas moznost si to kupit :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2017 06:14

kembuaa píše:Jak funguje to potlačování hluku? Nemyslím technicky, teorie je mi známa, ale prakticky jsem se s tím nesetkal. Můžeš to popsat?


Prakticky je motor a hluk z venku dost potlaceny. Je to jako extra utkumene a vysledny hluk jentakovy uchu prijemnejsi. Tezko se to popisuje. Sle vysledek je fajn.

-- 2. 9. 2017 07:24 --

A tu interier...

sicny paradni, sportovni, krasne bocni vedeni. V podelnem smeru mam za sebou neskutecne mista. Tachac kombinace klasika + digital, stredovy panel v te spodni casti hnusny s temi tlacitky, tam neni co resit, to se jim nepovedlo. Jinak pusobi pekne luxusne. Nicmene volan ma desne tenky venec, su zvykly mit v ruce lepsi kladu.


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 2. 9. 2017 07:03

vidíš, mně se spodní část středového panelu líbí... nelíbí se mi, jak je tam zapasovaný ten displej

a sedačky super
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 9. 2017 07:05

To me prekvapilo u predchoziho mondea co ma soused, desne tenky volant byt potazeny kuzi.. tak volant jak z favoritu..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Petrs77 2. 9. 2017 07:11

Jak fordy nemusím, tak musím uznat, že hezké. Ty sportovní doplňky jsou na mě až moc, ale v reálu je to možná lepší. Barva výrazná, odvahu bych na ní u tohoto auta neměl. Tak gratulace, ať dobře slouží... jak na tebe působí interiér mustanga v porovnání s tímhle?
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2017 07:23

Arnie J píše:vidíš, mně se spodní část středového panelu líbí... nelíbí se mi, jak je tam zapasovaný ten displej

a sedačky super


Az to uvidis v realu ty plasty tak se zblijes :)

-- 2. 9. 2017 08:24 --

Petrs77 píše:Jak fordy nemusím, tak musím uznat, že hezké. Ty sportovní doplňky jsou na mě až moc, ale v reálu je to možná lepší. Barva výrazná, odvahu bych na ní u tohoto auta neměl. Tak gratulace, ať dobře slouží... jak na tebe působí interiér mustanga v porovnání s tímhle?


Ja s tim mustangem nemam nejaky problem pusobi na mne mozna i lip
anonymni

Odeslat příspěvekod tomanr 2. 9. 2017 07:42

Dvere na pohlad lepsie ako Kodiaq ale ten zvysok vyzera tak minimalne o 10rokov starsi ako interier co tu daval Arnie. A to je len Skodovka, nie VW. Za mna jednoducho nie.
DSC_7025.JPG
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2017 07:51

Holt to je jedine minus
anonymni

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 2. 9. 2017 07:57

tonanr: Když jsem seděl ve FL Focusu ve vyšší výbavě, říkal jsem si, že Fordu už došlo, kterým směrem se ubírat. Tady bych to ale označil za návrat ke kořenům, takže souhlas.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků