Chrysler Pacifica 2017

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 1. 2016 22:54

Uz jen to ze to parkuje u baraku je ostuda. Jedine ci bych bral je r klasae to bych snesl i pro sebe. Jenze to ma aspon pekny dedign a komfort rolse.
anonymni

Odeslat příspěvekod Jelass 23. 1. 2016 23:08

Ale kocoujku.
R Classe je obyč. SUV a co jsem měl možnost se s ním osobně setkat, tak zpracování na úrovni mého Caravanu, takže auta za 1/3 ceny. Lepší kůže to moc nevylepší. Vím, že jsi to měl půjčené ve státech, asi nemám tak rozmlsanou *****, já s tím byl spokojen.
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 23. 1. 2016 23:31

Jelass píše:
Caddy píše:Mne se moc nelibi, je to takove rozplizle...ale mozna jsem jen moc rozmazleny puvodni Pacifikou, ktera se mi fakt libi, ma uzasny vnitrek a i se s ni moc fajn jezdi. Jako nastupce Voyageru je to dobry...
Ta puvodni Pacifica mi naopak prijde nemastna neslana. A tohle ma byt nastupce T&C, ne Voye. Nebo jsem zo pochopil spatne?



Nevim, rikam automaticky Voyager, protoze to je evropsky nazev...kdyz reknu T&C, nikdo tu nebude vedet, oc jde :)
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 1. 2016 23:34

zajímavý auto, ale snad nic takového nebudu potřebovat
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 23. 1. 2016 23:37

Caddy: Je otazka, jak to myslel Pepa. Je fakt, ze po znova precteni to vypada na komplet nahradu. Interier vypada dost podobne, palubka sleduje soucas. trendy FCA a exterier taky odkazuje na soucasnou generaci.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 24. 1. 2016 00:23

ja bych rekl, ze to bude genralni nastupce...jen se to jinak jemnuje tady a jiank za oceanem...ale nebudou prece delat dve ruzna auta...i Grand Voyager se od kratkeho lisi vicemene jen tou delkou, vetsina panelu a techniky je shodna...

Jen je to mirna degradace nazvu Pacifica, protoze ta puvodni proste byla (a je) neco extra...
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 24. 1. 2016 01:00

Goes
:oboze

Jako nikomu to nenutim, ale s temato blbyma kecama fakt muzes byt zajimavy jen ve spolecnosti, ktera se tady posledni dobou profiluje..., a ja cekal, ze jak tady mnozi vekem postupujem, ze podobna prohlaseni tady budou domenou jinych jedincu...

Deti jsou super, bez ohledu na vsechno.

Podobne "moderni" kecy mi vadi, myslim ze frajerem je ten co umi osobni veci skloubit s detma, takze si rozhodne nemyslim, ze chlap co jezdi s Voyagerem se dvema klukama na hokej je chudak (napriklad).
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod michal Žilka 24. 1. 2016 06:50

Sice s tebou souhlasím, ale dva kluky odvezes i v kombiku. Tohle vezme celou pětku. :)
michal Žilka
Nováček

Odeslat příspěvekod Bobby Deerfield 13. 1. 2017 23:08

Jenže z kombíku ty věci musíš pokaždé vyndat. V tomhle jim můžeš nechat sáňky i přes léto.:-) A kupodivu i v létě se ty saně hodily.
Bobby Deerfield
Nováček

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků