Fordí koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 21. 7. 2016 22:40

I Honda má výluky, i když ne tolik. Škodovka po připlacení za prodlouženou záruku nic takového nezkouší a řeší vše vyjma běžného opotřebení. Naopak celkem s chutí vyjebou s chytrákama, co za záruku nepřiplatěj, nejezděj do autorizáku a když se něco stane, ještě by chtěli kulanci.
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 7. 2016 05:50

No to je pravě divne , že moucha tam ma nějake vyluky. Ja v podminkach žadne vyluky , krom dekorativnich věci nemam , i sam prodejce mi to potvrdil. D1.8T to ma tušim stejně.
Jinak těsně před dovolenou jsem byl na servise a v pruběhu dovolene mi Ford poslal email , abych jim sdělil jak jsem byl spokojen. Po přijezdu domu , stejny email , pač jsem nereagoval. Odpovidat teprve budu a ač jsem zatim spokojen , tak se určitě zminim o tom co se o přistupu jinde dozvidam a že se mi to rozhodně nelibi , i když se mě to přimo netyka. Borec ktery teď řeši ten ***** 1.6EB , psal , že to tak nenecha a chce podniknout nějake kroky.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Moucha 22. 7. 2016 05:56

normálně mi to nedá a půjdu si ty podmínky přečíst (jsem to asi nečetl nebo nepamatuji)
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 7. 2016 06:15

Na ***** je jak pišeš , že člověk se musi starat a ztracet tak zbytečně čas. A vlastně ani nevědět jak se věci maji , diky přistupu servisu.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 7. 2016 07:23

Moucha píše:nakonec opravdu je asi nejlepší auto v čechách oktávka, pořád mě o tom zkušenosti přesvědčují

no já se dneska ráno vzbudil s tím, že O3RS :D
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Moucha 22. 7. 2016 07:45

jsem to včera psal sprintoj, rozdíl od trochu vybavené 1.4TSI po RS je takovej malej
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 7. 2016 08:06

je to tak... už jsem tu někde psal, že 1.4 vybavená na úroveň co mám v mazdě vyjde na 640 tyček... no a to už raději střídmě vybavenou RS za 680
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod D1.8T 22. 7. 2016 08:18

Arnie J píše:
Moucha píše:nakonec opravdu je asi nejlepší auto v čechách oktávka, pořád mě o tom zkušenosti přesvědčují

no já se dneska ráno vzbudil s tím, že O3RS :D

Já taky.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán

Odeslat příspěvekod speleo 22. 7. 2016 08:19

Mě vzbudila smykující kočka bez zamknutýho diferáku, takže já jedině 4x4.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod glider 22. 7. 2016 08:33

:D
Plus uzavierky a redukcie, bez toho ani z Kauflandu nevyparkujes.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 7. 2016 09:16

D1.8T píše:Já taky.

:D
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod mrazik 22. 7. 2016 12:23

miromen4 píše:Co se tyče zastoupeni Ford ČR tak to je asi marnost nad marnost. O tom se přesvědčil třeba i D1.8T. Ja jim položil dotaz formou emailu a reakce žadna. Nemam zkušenost nebo porovnani jinde , ale určitě se mi to nelibi. Teď jeden borec řeši ***** 1.6EB v zaruce a jak zastoupeni tak servis si z něj děla doslova ***** , alespoň podle toho jak situaci popisuje. Zjednodušeně....zavada sice bude odstraněna , formou vyměny motoru , ale ani po 3 tydnech nedostal nahradni auto a když pominu zastoupeni , ktere v tomhle připadě strka hlavu do pisku, tak jsou v tom 2 servisy , tušim plzeň a kladno. A neni to poprve , co se dočitam ,že ford servis v čechach , nefunguje tak jak ma. Tohle je sice něco jineho , ale takhle tahat prachy ze zakazniku , taky neni zrovna dobtra vizitka. Zkusil bych , byt na ně tvrdši a "donutil" je prokazat sve jednani.

Nemysli si, ze to je jinde jine.
Kamarad mel Seat Altea 1.8 T a samozrejme rozvody preskocili a bylo vymalovano. Auto po zaruce a oprava ho stala 60 tKc. Seat ho poslal do haje a ani zastoupeni se s nim nebavilo. Jezdil pravidelne do servisu Seat. Bohuzel tady asi hralo roli to, ze tento problem nebyl jeste moc zmedializovany.
Toyota Yaris 1.0 najeto 76tKm, 14 dnu po skonceni zaruky udelal motor papa. Po rozebrani zjisteno, ze klikovka byla spatne vyrobena. Nikdo se s nim nebavil, ani servis, ani zastoupeni Toyoty pro celou Evropu.
Takze nedelejte si iluze.
jedna rejze
jeden henry
jednou uz se strazny andel zapotil
mrazik
Inventář

Odeslat příspěvekod D1.8T 22. 7. 2016 14:42

Je sice hezký, chlácholit se tim, že je to všude stejný, ale leda *****. Ve vlákně o kurýru je skoro všechno napsaný a to co tam napsaný neni, to by mi stejně nikdo nevěřil. Ford je tragedie dealerstvím počínaje, Fordem CZ konče. Něco tak otřesnýho jsem nezažil u žádný jiný značky. Amaterismus na všech úrovních a dost mě sere, že při každý příležitosti jsem nucen vyžadovat profesionalitu a správně odvedenou práci. Dovolání na vyšších instancích je utopie.
Kurýra miluju pro neopakovatelnej mix vlastností, ale možná bych ho po zkušennostech podruhý nekoupil.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 22. 7. 2016 15:00

+1
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod mrazik 23. 7. 2016 17:57

Muj kamarad pracuje jako prodejce Ford a jezdim tam i na servis. Jsem maximalne spokojeny, zatim jsem nenarazil na zadny problem. Opravu po nehode zvladli bez komplikci, terminy dodrzeli, s pojistovnou vse vyridili (jasne slo jim taky o prachy). Bohuzel vedeni Fordu v Praze je tragedie, to je bohuzel fakt a bohuzel si to ani nechteji priznat.
jedna rejze
jeden henry
jednou uz se strazny andel zapotil
mrazik
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka