Fordí koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MirecBA 3. 7. 2018 11:55

benal neriesite a 20e 1x rocne naviac za servis hej
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod robbert 3. 7. 2018 11:55

Miro: Co máš za světla?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 3. 7. 2018 12:00

Do couvaček jsem dal LED.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 7. 2018 12:03

MirecBA píše:benal neriesite a 20e 1x rocne naviac za servis hej

nevim teda na co reaguješ, ale v jihlavě oproti brnu ušetřím 2 tisíce, to máš 80 euro ... ne že bych na to neměl, ale z principu se mi to těm kundám v autopalace nechce dávat ... k tomu se trochu projedu :D je to 80 km, takže na palivu nula nula nic
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 3. 7. 2018 12:04

Takže jenom žárovky?
Já myslel, že celá světla jsi nějak měnil. Na druhou stranu asi všímavý mechanik :D
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 3. 7. 2018 12:13

Jo jen žarovky a taky mě to udivilo no uvidim jak na tom jsou. Jo ještě mi byl poslan dotaz jestli nahodou nejezdim kratke trasy což jsem potvrdil. Prej sice baterka neni ve špatnem stavu, ale nebylo by od věci ji před zimou oživit. To mi bylo nabidnute zadarmo jen bych tam musel samozřejmě nechat auto přes noc.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 3. 7. 2018 12:15

Arnie J píše:
MirecBA píše:benal neriesite a 20e 1x rocne naviac za servis hej

nevim teda na co reaguješ, ale v jihlavě oproti brnu ušetřím 2 tisíce, to máš 80 euro ... ne že bych na to neměl, ale z principu se mi to těm kundám v autopalace nechce dávat ... k tomu se trochu projedu :D je to 80 km, takže na palivu nula nula nic


no bolo to o 2,3 miesta vyssie ale teda aj ty by si nemusel zabijat cas pre 60e :)

ja chodin do TN skrze asi 80e ked odratam aj cestu, ale tak ja jazdim celosezonne za necelych 6l, do HR cez HU a este mino dialnice, to je ine, to je kvapka ku kvapke :D
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod miromen4 6. 7. 2018 07:28

Tak servisak se asi koukal nějak pozorněji, ty ledky opravdu blikaji. Ale jak řekla moje baba, kdybys mi to neřekl tak si toho možna ani nevšimnu. Je to něco jako u zařivek a snad to na STK vadit nebude.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 7. 2018 10:51

Tak to u zářivky poznám sebemenší odchylky osvitu.....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 6. 7. 2018 11:01

Jo pamatuji jak jsem v mistnosti, kde byla zařivka vnimal blikani. Ale tohle je trochu jine, na displeji přes kameru neznatelne a ani, když se natoči video tak to nejde poznat. Navic jsem myslel, že blikaji tak, že uplně pohasnou a znovu se rozsviti. Znat je to, když se podivaš na parabolu za žarovkou.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 7. 2018 11:26

Ještě že tohle nemusím řešit...
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 6. 7. 2018 20:02

No ja mam brouka v hlavě kvuli STK a přehazovat žarovky se mi nechtěji. Že se nějaky servisak sere do nějakych žarovek. :roll:

Tak skoročeske prvni dojmy od toho srandokrasnoludka z polski, ale dneska moc nepobavil...

FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 7. 2018 19:42

Nemate blizsi info? Ma byt ted svolavacka na 2,0 dizl co mam a 1,5 brnal v nejake verzi 4hrnku. Nejak nemuzu najit info jen ze se ma neco menit v motoru ci co.
anonymni

Odeslat příspěvekod K86 8. 7. 2018 20:41

na dvoulitr byly 2 svolavacky

teda alespon 2 zasahy udelali
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 7. 2018 20:45

To je nevo noveho prej
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků