Fordí koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 13. 11. 2019 12:39

On to někdo za mega a půl koupil?

Ta cena je fakt úplně mimo.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 13. 11. 2019 13:22

U Kačmáčka se zase vyznamenali, chápu, že z opravy svolávaček toho moc nemají, ale alespoň by nemuseli dělat z lidí idioty.
Resim svolavacku na mondeo, kdy se na EB bez SS meni spojka, podle kacmacka: "spis ne, ale musite nam tu auto 2 dny nechat, my to projedeme, napichneme na diag a podle toho uvidime, ale spis ne"
podle AMB: vzdy se spojka meni a jeste tam mate svolavacku na cely chladici system...
Takze jedu do AMB
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 11. 2019 13:30


btw. ten hybrid se 165 kW má stovku za 9,2 :mrgreen: 8-D :-( :D :shock: :-! :mrgreen:
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 13. 11. 2019 13:35

Takze to pojedu i bez podrazovani, good 8-D
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 13. 11. 2019 13:40

Ty ceny jsou přemrštěné :shock:

A jak jsem tušil podle ceníku v Německu, plug-in hybrid tu nebude jako čtyřkolka. A přitom v USA se dá čtyřkolka k tomu plug-in hybridu objednat :-\
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 13. 11. 2019 14:04

Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 13. 11. 2019 14:48

Explorer by měl nahradit Edge, ne?

ale jinak ty ceny jsou docela úlet...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 13. 11. 2019 15:09

I ceny náhradních dílů
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 11. 2019 15:45

robbert píše:Explorer by měl nahradit Edge, ne?

ale jinak ty ceny jsou docela úlet...


to urcite ne
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 13. 11. 2019 15:54

A proto se k nám už Edge nebude dovážet, že?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 11. 2019 15:56

aha, takze pokud se prestane vozit mustang, tak budes rikat, ze Explorer jej nahrazuje jo? Explorer se navic u nas uz prodaval, proste Edge je nesmysl, to auto nema vuci Kuze pridanou hodnotu a je drahe. Explorer je uplne jine auto. Velikosti je o parnik veti, nabizi uplne jinou techniku apod. a muze oslovit jine zakazniky co na to maji. Protoze co na to ma si nekoupi Edge a zaroven uz je moc drahy na ty, co na to nemaji.
O tom vest sem Explorer bylo rozhodnuto uz pomerne dlouho. Osud Edge zatim neni jasny, spise skonci, ale rozhodnuto jeste uplne neni.
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 13. 11. 2019 16:13

Takže Explorer bude nová vlajková loď Fordu, ne?

Takže defacto Edge nahradí, protože tou je ted u nás Edge a ne Mondeo.

No, nevím, jestli má smysl srovnávat Kugu a Edge. Je to stejné srovnání jako Edge a Explorer.

Nejde o to, jestli to bude náhrada modelová, což samozřejmě nebude, ale bude to náhrada vlajkové lodi, jak píši výš.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 11. 2019 16:19

o zadne vlajkove lodi ale nepises a ani to bych tak nevidel, to bude mustang
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 13. 11. 2019 16:19

já toho kluka miluju
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 13. 11. 2019 16:58

Zrovna Explorer mi přijde cenově docela slusnej.
Petrs77
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků