Fordí koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 7. 7. 2016 10:54

Tak ve 135kkm aby bylo fouknute tesneni..ale co uz.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod robbert 7. 7. 2016 11:51

A bude to Ecoboost?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Snas89 7. 7. 2016 12:55

Slawall píše:Na kolik vyjde takovy focus, ktery je temer novy ale dojebany?

Proč dojebaný?
Snas89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 7. 7. 2016 12:57

Tak pises, ze ma nejspise founknute tesneni, takze se nejak prehral? Nebo jak je mozne, ze jen v 135kkm ma temer nove auto v ***** tesneni? :hm
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Snas89 7. 7. 2016 13:02

No já nevím, právě proto se ptám..na co si dávat pozor.

Autům nerozumím jako mechanik, jen jako uživatel.

Ale..nejedná se únik oleje pod hlavou motoru, ale na té spodní straně, kde se odsřoubovává vana.
Jinak aouto má digitální servisní knížku ,standardní dodržovaný a pravidelný servis a nemělo by být stočené.

ta skrvna je podobná tomuhle:
http://www.focusst.org/forum/focus-st-m ... about.html
Snas89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yeaah 7. 7. 2016 19:31

Hle panovie, menil jsem na focusu baterku a tupe si myslel, ze mam kod v servisce..no nebyl tam, tak ted mi to nehraje Sony MP3 ci jak se tomu rika, jak to zjistit? :D
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod Slawall 7. 7. 2016 19:49

Ford club, tam by mohl nekdo mit generator kodu, nebo pogoogli..jinak v servise to prinejhorsim budou umet.
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod yeaah 7. 7. 2016 20:05

Mam i ruzne seriove kody a zatim neuspech, tak v nejhorsim servis noo..
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod Slawall 7. 7. 2016 20:08

Seriovy kod je ti na nic, musis mit kod primo na to radio..respektive podle serioveho kodu bys mohl vygenerovat kod radia.
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Anonymni 7. 7. 2016 20:13

salam01 píše:Jen momentka z procházky - tmavě modrá metla tomu dost hodně sluší, na sluníčku vyloženě zářila. Až na tu tlamu teda, to ***** - známý si nedávno kupoval nového S-Maxe a kvůli tlamě vzal raději předchozí model, dokud se ještě prodávaly.

Obrázek

Jako dost jsem se na tohle auto chytil, tak nejak se u me stridaly stavy libi/nelibi a nyni se to uz delsi cas usadilo na libi, navic je tam dost mista, dnes jsem si u roberta posedel "sam za sebou" a na to ze mam bez tri cm dva metry, tak solidni, byt trochu nekriticky priznavam, ze dle meho je v predchozi verzi krapet vic mista, ale jako nemeril jsem.. Treba je to jen pocit..

Designove mi kombik prijde o neco vyvazenejsi nez passat ci superb, i kdyz pokud budou zrovna penize tak i ty pujdou do pomyslneho budouciho vyberu..

-- 7. 7. 2016 21:32 --

Slawall píše:No kdyz to spocitam, tak me to vyjde s Mondeem financne stejne jako s Meganem..ale zase Mondeo je vetsi prostor vyuziju casto, temer kazdy vikend, Mondeo by melo dat 300kkm v klidu, Megane pochybuju...

Coz takhle laguna 3 2.0dci?
Anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 11. 7. 2016 17:19

Tak jak pomalu , ale jistě Focus zdražoval , tak koukam , že od července slušny cenovy obrat směrem dolu. 1.5EB 110kw Titanium za 430tkč a silnějši 1.5EB 132kw za 460tkč. Teď ještě otazka , jakou slevu budou ochotni dat prodejci. Vybavově jsem našel akorat jednu změnu u Titanium a to , že standardem vybavy je navic keyfree.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Marixyr 11. 7. 2016 19:43

Dobrý den, měl bych na zde přítomné Fordisty dvě drobné otázky. Pokukuju po novějším Mondeu, asi tak z roku 2014 nebo 2013 (předchozí generace) s 2l naftou a nevím dvě věci: Je citelný rozdíl mezi 103 a 120 kW variantou nebo ani ne? Neviděl jsem v žádném naftovém Mondeu čudlík na deaktivaci start-stop. Znamená to, že to nemá? (špatná zpráva by byla, že má a nejde vypnout). Díky!
Marixyr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jelass 12. 7. 2016 02:36

Je tam rozdíl, zhruba 17kw. :D
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod AllInOne 12. 7. 2016 07:16

znat to je.
mam 120kw.
AllInOne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 12. 7. 2016 07:27

Tyjo, mam pujcenou tu Fiestu od mati, Megan je na servise, a celkem prekerka dneska rano. Prutrz mracen jako prase ale jak je to auto do mesta, tak i nejvyssi rychlost steracu je o dost nizsi nez u Megana, jsem mel co delat, abych nemusel zastavovat. :/
Slawall
Vošický lover

Předchozí stránkaDalší stránka