FORD - internetový prodej se zajímavou slevou

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MirecBA 13. 4. 2012 10:35

u mna je dolezitejsi bezklucovy system ako daka navi a je smutne , ze to stredna trieda nema uz v zakladnej vybave. U <> MII s tym boli trochu problemy v tlacitkach, naviac to nebolo dotiahnute skoro do dokonalosti. Ale u MIII som za tie 3r nemal problem ani raz ( ani na fore nik dalsi) a naviac oproti MII sa auto konecne zamyka samo, cim vyriesili problem nestastnych tlacitok na zamykanie auta.

-- 13. 4. 2012 11:36 --

MELLO píše:Škodofka a koncern sou stejjně nejlepší :love: :D



mello, mello ty pojdes zase sediet, len co ta dolapi policia :mrgreen:
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Zdeneli 13. 4. 2012 10:42

Ahoj T.E.CHu, cena je jistě dobrá, ale pokud si ještě nejel ve fordu, tak bych se do něj až tak nehrnul. Mám 2 měsíce mondeo titanium S, 2,2 tdci(můj první ford), a ford by musel změnit něco jinýho než cenu, abych si ho znova koupil. Ale abych ho nehanil, tak na silnici je výbornej, jen mi prostě nesedí tisíc drobností, a katastrofální sedačky.
Zdeneli
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dusan 13. 4. 2012 10:46

robbert píše:Dušan: No jo, ale těch tady zase moc není...


Ja nemluvim jenom o garazi, ale obecne. Takove www.alfisti.cz tam je to nadherne patrne. Ale i na dalsich specializovanych klubovych forech je to hezky videt.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 13. 4. 2012 10:56

dusan: A jo pokud to bereš takto, tak to máš pravdu... BTW u nás (WWW.FORDCLUBS.CZ) jsem si ničeho podobného nevšiml, tak asi proto píši, že froďáci na tom nejsou až tak šíleně...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 13. 4. 2012 11:03

Ono je to tim, ze Fordy se kupuji kvuli pomeru cena/vykon, ne kvuli snaze se ukazat, sex appealu znacky a nebo kvuli super vykonum. Ford je vlastne docela nudne auto s nikterak vyjimecnym designem, prumernou dynamikou, nikterak uzasnym pohodlim, ale odvadejici dobre svoji praci.
Takovy kazdodenni pracant co neoslni, nenadchne, neztopori. Takze se kolem nej nemaji duvod az tak shlukovat fanatici, protoze ti co si ho koupili si ho koupili jako auto ne jako svaty gral ci naplneni svych sexualnich fantazii. :mrgreen:
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 4. 2012 11:03

Ford je vlastne docela nudne auto s nikterak vyjimecnym designem, prumernou dynamikou, nikterak uzasnym pohodlim

A mě se někdo bude smát, že sem si koupil Hurvínka :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 13. 4. 2012 11:09

Tak Hurvinek uz neni auto, Hurvinek je diagnoza. :mrgreen:
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 4. 2012 11:10

Já to věděl :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 16. 4. 2012 14:13

já jsem fanatik na italský auta a moje současné Mondeo to ve mě vydatně posiluje ;-)
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomcat999 23. 6. 2012 13:36

nebyl by kontakt na prodejce s dobrejma cenama fordů? díky :-)
Ford Mondeo MKIV 2.0TDCI
Ford Focus II FL 2.0TDCI
tomcat999
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 8. 7. 2012 10:56

www.ford.cz /dealer/ kontakty :-)
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Deadlift 12. 4. 2013 14:30

robbert píše:Auto In je opravdu autorizovaný prodejce Fordu, který se snaží rozšiřovat své pole působnosti. A ta auta uvedená na odkazech jsou vozy ze skladových zásob. Takže defacto takové jaké jsou bez možnosti jakýchkoli úprav.
Ceny tak nějak odpovídají. Nejsou ani nejlevnější ani super hyper výhodné. Kolega loni kupoval Mondeo 1,6T Enterprise combi v metle a s nějakými fičurami navíc a dal za nej 585K vč. DPH...
Auto šlo do výroby...

Ale jinak auto In je v pohodě prodejce...


Auto IN je v pohodě prodejce jen na první pohled, např servis v Hradci Králové dohromady se Škodou :-D :D Auto IN tam je jen v podnájmu, auto bych k nim rozhodně opravit nedal!

A podobné nebo lepší ceny dostanete i jinde - například zde http://www.fordmania.cz/ ;-)
Deadlift
Nováček

Odeslat příspěvekod CZ_Honza 16. 4. 2013 07:57

Ahoj,
pod puvodnim nickem se nemuzu prihlasit, tak doufam, ze me nebudete hned brat jako spammera. Prave nakupuju vuz v US a dostal jsem se k odkazu, kde podle vin zjistite servisni historii (stavy km pri prohlidkach). Je to zdarma, kdo byste mel zajem vyzkouset, tak napiste, nechci sem davat odkaz. Alespon si overite, ze to funguje. Honza
CZ_Honza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speleo 16. 4. 2013 10:18

Můžeš mi pls poslat odkaz? :-)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mustang212 11. 8. 2015 11:54

My máme dobrou prodejnu v brně - židenicich, akorát si nemohu vzpomenout na název...
Mustang212
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků