Mondeo (2012) Ecoobost 1.6 - vybíjí se baterie

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 23. 1. 2012 21:56

spitfireIX píše:
miromen4 píše:Třeba klasicka antena nebo trysky ostřikovaču na kapotě....

A čemu to vadí?

Tak samo že ničemu. Psal jsem že jsou to drobnosti ktere ma třeba konkurence řešene lip nebo elegantněji a pro mě nepodstatne věci. Mr.M. vadi zase jine věci na autě. Vesměs jsou to spiš prkotiny ale s tou baterkou to už moc zabavne neni.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod spitfireIX 23. 1. 2012 21:58

Ta baterka by mi vadila, anténa by mi byla šumák.
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod miromen4 23. 1. 2012 22:04

To same. Ale prostě je to mirně ostudne pro vuz středni třidy a u FL to mohli pořešit.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod spitfireIX 23. 1. 2012 22:08

U předchozího auta jsem měl na střeše prut, teď tam mám ploutev a žádný velký rozdíl v tom nevidím. Prostě anténa... BTW: to s tím prutem jelo o dost líp :D
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod miromen4 23. 1. 2012 22:12

:D
No ale ploutev neni klasicka antena. Maš zřejmě Navi....
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod spitfireIX 23. 1. 2012 22:13

Nemám navigaci, ploutev je v základu.
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod miromen4 23. 1. 2012 22:17

Tak to neni u koncernu všude stejne. Ja myslel že Superb už ma antenu integrovanou někde v okně.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Heini 23. 1. 2012 22:32

Mr. Murphy píše:a indikátor, kdy si dát přestávku na kafe... ten máš? A kytičky eko-jízdy vybarvovat umíš? Já jo.... (OMG)

No jak říkám, jsem rád, že mně auto nekecá, tedy když je (auto)klima zapnutá, tak svítí světýlko, když se vyhřívá okno, tak svítí jiné... A kytičky, indikátory řazení a podobné hovadiny naštěstí nemám.
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář

Odeslat příspěvekod miromen4 23. 1. 2012 22:38

V tom připadě musiš zanevřit nad modernimi vozy.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Heini 23. 1. 2012 22:45

Já mám auto na x let pořešené a pak zase uvidím, ono se něco normálního vždycky najde. Jinak nemám apriori problém s tím, když auto dělá něco samo, ale chci o tom vědět.

Heini
Inventář

Odeslat příspěvekod miromen4 23. 1. 2012 22:53

Mondeo je ale uplně normalni auto. A některe vychytavky jsou užitečne s tim že je mužeš anebo nemusiš použivat. Ty co se vnucuji ti buď to sedi nebo holt si na ně zvykneš. U tveho auta tento problem řešit nemusiš a ani nemužeš když je nemaš.
Takovy radce řazeni je třeba u mě naprd a vlastně ani nevim že ho tam mam ale přiznam se že parkrat se hodil abych zjistil jakou mam aktualně zařazenou rychlost. Takže vlastně uplně k ničemu neni.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Heini 23. 1. 2012 23:01

Jak říkám, já proti nim nic nemám, stačí, když o nich vím a když je nechci, tak je můžu vypnout. Takže comming home mám vypnutej, když dám rozmražování čelního skla, tak se mně k tomu rozsvítí i klima, kterou ale můžu zvlášť vypnout, pokud mně přijde zbytečná, světelný senzor můžu ale nemusím používat podle nastavení ovládání světel, atd.

-- 23. 1. 2012 22:03 --

Jak píšu, nelíbilo by se mně, kdyby auto rozhodovalo "komfortní funkce" samo, aniž by mně o tom navíc informovalo.

Heini
Inventář

Odeslat příspěvekod miromen4 23. 1. 2012 23:10

Ale tak nějak to funguje snad +- stejně všude. Ale pravě to +- jsou jiste rozdily u jistych automobilek. A co je lepši řešeni ? Těžko řict. Je fakt že některe věci jsou logičtějši ale tyto drobnosti si myslim nejsou vubec podstatne při vyběru auta.
U toho Mondea se třeba nemusiš o nic starat a řešit nějake nastavovani ikdyž ti to třeba rozumně nepřipada ale na nic nešahaš o nic se nestaraš. U tebe tě to nuti měnit něco co ti připada nesmyslne. Nejen automobilky se dnes snaži o co nejlepši komfort ovladani ale ne vždy je to prostě idealni.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 23. 1. 2012 23:16

tak ideální je když automobilka dodá nějaké "default" nastavení a ty si ho můžeš přenastavit (Fiat Stilo: chceš aby se po rozjetí auto zamklo ano/ne? chceš aby se při odemčení odemknul i kuft ano/ne? atd. atd.).

No ale hlavně jde o to, aby ty automatické funkce neodpálily auto, že.... No uvidíme....
Mr. Murphy
Inventář

Odeslat příspěvekod Heini 23. 1. 2012 23:18

Líp bych to nenapsal, takhle přesně si to představuju a moje auto se tomu k mé radosti slušně blíží.

Heini
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka