Corvette ZR1

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 3. 3. 2020 15:45

:D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 3. 3. 2020 16:16

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janosik.kopac 19. 3. 2020 19:20

Chlapci, ako exmajitel premotorovanej zadokolky vam hovorim: ano, vsetko super. Ale na mokru treba VEEEEELMI opatrne. A v zime je to peklo a cele zle. Pamatam si, ako som sa potreboval zaradit pocas padania zmesky dazd/sneh hned za semaforom zo stredneho do praveho pruhu. Povedal som si, ze vystrelim, predbehnem a zaradim sa. Vedla mna A6 3.0TDI gipsy edition, vekovo niekde v obdobi prelomu tisicroci. Zelena, pridam viacej plyn - co by na suchu nechalo vsetko daaaleko za mnou -, auto hrabe zadnymi, rozbieha sa asi ako Trabant, ESP znizuje otacky... Audi elegantne predo mnou, aj dalsie auta. Naopak, za mnou nervozne pozeraju, ze preco sa ten dement poriadne nehybe. Uberam plyn, len ho solicham.. navela sa trakcia chytila a rozbehol som sa asi ako Favorit a potupne sa zaradil za cely ten vlacik, co stal v pravom pruhu na semafore.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky Wagen + japonska polo-elektricka (E53AMG + RX450hL)
janosik.kopac
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 3. 2020 19:26

Proto sem mel mase ve q4 :)
anonymni

Odeslat příspěvekod janosik.kopac 19. 3. 2020 19:29

Preto mam uz 4matic+ :)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky Wagen + japonska polo-elektricka (E53AMG + RX450hL)
janosik.kopac
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 3. 2020 19:30

Ve finale je s tim clovek rychlejsi kdykoli a kdekoli
anonymni

Odeslat příspěvekod janosik.kopac 19. 3. 2020 19:32

Ano, okrem absolutne sucheho dokonale rovneho asfaltu.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky Wagen + japonska polo-elektricka (E53AMG + RX450hL)
janosik.kopac
Nováček

Odeslat příspěvekod glider 19. 3. 2020 19:44

Na take to bezstarostne dupanie plynu do podlahy je AWD ideal pri takom vykone neustale :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 3. 2020 20:56

KWD
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 19. 3. 2020 20:59

RVHP 8-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků