Corvette ZR1

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 18. 2. 2020 16:04

ace2 píše:prdlajs bude rychlejší. Na nádrž to beztak nikam nedojede. Budeš rád když dáš Praha-Brno bez natankování. I když beru zpět. Co jsem slyšel tak na D1 je poslední léta průměrná rychlost kolem 67 km/h tak je to asi jedno v čem tam jedeš.

šedá koncernovka nemá smysl. Budeš s tím jezdit každý den, takže za 14 dní ti to stejně připadne slabý, za půl roku už tě budou štvát takové věci jako nepohodlný sedačky, nepohodlný podvozek a asi tak 20 různých poškození na disků kol od různých nástrah v běžném životě., dále tě bude štvát že stojíš jak kretén pořád u pumpy a to i když je zima a fouká. To jako běžný výkonný auto není úplně pohádka jak si to něktěří malují. Proto se ted kolega snaží prodávat to S63s protože je to auto na *****, tvrdý a nikam s tím nedojede.

Vette budeš mít jako druhý až třetí auto v rodině. Pojedeš s tím jenom když se budeš chtít projet a budeš na to mít náladu. Užiješ si to, je to něco vždy nového po x dnech co do toho sedneš a vnímáš to jako něco odlišného. Když si pořídíš RS6 tak to za půl roku bude jen špinavé, normální auto co tě nejspíš tak trochu sere.



To je jeden úhel pohledu. Já od r.2008 jezdím sportovními verzemi každý den, (40-50tkm). Nikdy mi konkrétní auto nezevšednělo a užíval jsem si každý km. Prostě jsem i v práci mohl bavit, nebaví mě moc ty cílené vyjížďky jen tak zbůhdarma. Spojím příjemné s užitečným, nač doma zbytečně oprašovat další 1-2 auta?! Když jsem jel běžným autem, mockrát jsem byl v situaci, kdy jsem si říkal, škoda že nejedu tím svým žihadlem.
Takže za mně, je takové používání naprosto bezproblémové. Akorát teď mám pauzu a jezdím pickupem, ale i ten mě náramně baví.

Doufám, že si Goes konečnu tu vette koupí a půjčí mi to. To je jediný US sporťák, o kterém bych reálně uvažoval.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 2. 2020 16:12

ja silham po necem jinem, takze budes muset asi sam :) navic ty uz US sportak mas :)
anonymni

Odeslat příspěvekod burty s krenem 18. 2. 2020 16:23

Zrak má pravdu, respektive správný úhel.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 18. 2. 2020 16:26

Goes: nemám na to peníze 8-S spoléhal jsem na tebe.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 18. 2. 2020 16:27

Marek Zrak píše:
ace2 píše:prdlajs bude rychlejší. Na nádrž to beztak nikam nedojede. Budeš rád když dáš Praha-Brno bez natankování. I když beru zpět. Co jsem slyšel tak na D1 je poslední léta průměrná rychlost kolem 67 km/h tak je to asi jedno v čem tam jedeš.

šedá koncernovka nemá smysl. Budeš s tím jezdit každý den, takže za 14 dní ti to stejně připadne slabý, za půl roku už tě budou štvát takové věci jako nepohodlný sedačky, nepohodlný podvozek a asi tak 20 různých poškození na disků kol od různých nástrah v běžném životě., dále tě bude štvát že stojíš jak kretén pořád u pumpy a to i když je zima a fouká. To jako běžný výkonný auto není úplně pohádka jak si to něktěří malují. Proto se ted kolega snaží prodávat to S63s protože je to auto na *****, tvrdý a nikam s tím nedojede.

Vette budeš mít jako druhý až třetí auto v rodině. Pojedeš s tím jenom když se budeš chtít projet a budeš na to mít náladu. Užiješ si to, je to něco vždy nového po x dnech co do toho sedneš a vnímáš to jako něco odlišného. Když si pořídíš RS6 tak to za půl roku bude jen špinavé, normální auto co tě nejspíš tak trochu sere.



To je jeden úhel pohledu. Já od r.2008 jezdím sportovními verzemi každý den, (40-50tkm). Nikdy mi konkrétní auto nezevšednělo a užíval jsem si každý km. Prostě jsem i v práci mohl bavit, nebaví mě moc ty cílené vyjížďky jen tak zbůhdarma. Spojím příjemné s užitečným, nač doma zbytečně oprašovat další 1-2 auta?! Když jsem jel běžným autem, mockrát jsem byl v situaci, kdy jsem si říkal, škoda že nejedu tím svým žihadlem.
Takže za mně, je takové používání naprosto bezproblémové. Akorát teď mám pauzu a jezdím pickupem, ale i ten mě náramně baví.


Tak jsem to myslel, jen jsem byl línej.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 2. 2020 16:32

ja se tedy priznam, ze bych sportaku jako takovem asi kazdy den jezdit nechtel. POkud bereme sportaky auta typu M3/2 apod. tak to okej tam to beru. Ale mit R8/ vette a mit to do prace to asi bych futt nechtel.
Ale co souhlasim, nebavi mne "jit se projet" jen tak. To mne asi nebavilo nikdy.
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 2. 2020 16:36

mi připomnělo, že o víkendu jsem potkal tohle https://www.lexus.cz/car-models/lc/prices-and-specs/
a ten zvuk fakt není špatnej
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 2. 2020 16:48

u lexusu je skoda, ze ma takovy motor a dava do to takovych hruz
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 2. 2020 16:55

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 19. 2. 2020 11:17

burty s krenem píše:Zrak má pravdu, respektive správný úhel.

Počkám, až nastaví zrcadlo.. 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fortress 19. 2. 2020 11:23

glider píše:Jazdil som s Jaguarom F type R, nejakych 550hp, RWD.

Ani na suchu sa s tym nedalo poriadne ist, trakcna kontrola stale blikala hrabalo to, na vode ani nehovorim.
Byt rychly a takym niecim chce iny skill.

Po hodine som tu Forzu radsej vypol.


Já jezdil s F-type SVR 575hp AWD a jelo to krásně. Akorát ten zvuk je už moc na daily driver :hm
Superb L&K 2.0TSI 206kW /// Alfa Romeo Giulia QV 375kW /// Audi R8 V10 RWD 397kW
fortress
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 2. 2020 12:05

jestli tam nebude ten rozdil RWD a AWD
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 19. 2. 2020 12:22

Bude.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 2. 2020 12:24

Dik, sem si nebyl jisty.
anonymni

Odeslat příspěvekod komarovac 3. 3. 2020 00:21

Přesně tu žluto-černou kombinaci jsem měl ve Vegas. Před týdnem jsem parkoval v Miami v garáži vedle černé Z06 a působila úplně obyčejně, protože zanikly všechny ty černé doplňky.
Taky jsem nad Corvette kdysi uvažoval, ale potom jsem se na to vykašlal a raději si jí občas půjčím. Z06 vyšla bez pár drobných na 1.000 USD na týden včetně všech pojištění a v okolí Vegas pořád ještě existuje spousta míst, kde se dá blbnout bez rizika chycení za rychlost. A na Stripu je RWD rozhodně plus.
komarovac
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků