US Homelink - zprovoznění v ČR

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Honza98765 17. 12. 2021 08:08

Ahoj,

má někdo zprovozněný Homelink (otvírání garážových vrat tlačítkem ve sluneční cloně/zpětném zrcátku) z amerického auta s garážovými vraty tady v ČR?
Mám Homelink ve Fordu Edge a absolutně se mi to nedaří zprovoznit. Nevím, jestli je to problém se systémem otvírání (MHouse) nebo rozdíl ve frekvencích mezi US a EU Homelinkem.

Nějaký tip na receiver, který potřebuju ke garáži namontovat aby to šlo? Může být nějaký reálný problém, když si dovezu receiver z US na US frekvencích, které tady nejsou povolené?

Díky za rady a zkušnosti,

Honza
Honza98765
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moucha 17. 12. 2021 08:36

To uz je tolik jednodussich zpusobu, ze bych se s tim nebrblal teda
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 17. 12. 2021 10:31

Jo, třeba si pořídit domů tlustého rezavého kocoura, nechávat ho doma s dálkovým ovladačem a pokaždé přivézt lasagne.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Jouda.III 17. 12. 2021 17:49

Bude problém s frekvencí. USA frekvence nebude homologovaná, můžou být problémy s rušením. Nejlepší řešení koupit vysílač a přijímač Jabkotron a připojit to na to zrcátko
https://www.jabloshop.cz/ja-155j-univer ... pro-ac-160
https://www.jabloshop.cz/ac-160-c-bezdr ... rch=ac-160
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Honza98765 17. 12. 2021 20:24

Ok, takže vidím, že to není tak jednoduché. Čili nejjednodušší bude se na to vykašlat a dál vozit s sebou v autě ovladač na garáž :-)
Honza98765
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaB 17. 12. 2021 20:37

Amerika ma jina frekvencni pasma pro tyhle volny frekvence, u nas smula, nelegalni.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 17. 12. 2021 20:42

já jak se přiblížím k domovu, vyskočí mi na obrazovce jestli chci otevřít vrata/rozsvítit světla a jedním klikem to udělám (přes Carplay)
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrubesdusan 25. 9. 2022 19:30

Nyní mi dorazilo zrcátko s technologií Homelink z USA. Zjistil jsem že zrcátko i motor garážových vrat pracují na stejné frekvenci, to ale tedy neznamená že budou spolu komunikovat?
hrubesdusan
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků