Tesla motors

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 26. 1. 2022 13:16

Treba na pivo, ale to uz umely davno :D
https://www.youtube.com/watch?v=H8FlXmHCVgE
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 1. 2022 13:17

Arnie J píše:
evlo píše: nevěřím už tomu autu ani to, že samo někam neodjede.

A to by byla dobrá fíčura :D

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 26. 1. 2022 13:39

eLzyx píše:stejně je to debilita vynucovat pozornost po řidiči, když vlastně neřídí. K čemu tam pak ten autopilot je?
Já bych bral, aby se klidně posunul limit neaktivity řidiče z 10s na minutu. A kamery na sledování, jestli sleduji provoz? Na co? Já chci během řízení jíst, nebo se hrabat v playlistu Spotify, nebo se hrabat ... jinde, nebo čučet z vokna.

Takže dobře, že Tesla tohle "sledování řidiče jestli sleduje provoz" moc neřeší.


Tohle nemyslíš vážně, ne? Tvl:

1) Tesla je technologický gigant, dělaj to líp, ty těm tradičním automobilkám ukáží.
2) V autopilotu a teď i v oproti tomu "prkotině" jako je hlídání pozornosti pohoří a rázem:
3) Vole Tesla to dělá dobře, stejně ***** vyvíjet takový věci a vůbec, Tesla nejvíc, do ***** s ostatníma!!
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vzach 26. 1. 2022 13:44

MELLO píše:
Arnie J píše:
evlo píše: nevěřím už tomu autu ani to, že samo někam neodjede.

A to by byla dobrá fíčura :D

:D :D

To už uměl KITT v seriálu Knight Rider:
Trubte na poplach!
vzach
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 26. 1. 2022 13:45

Sranda je, ze David je total poleno co sa tyka soferovania :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vzach 26. 1. 2022 13:50

To tam bylo občas také naznačeno:
Trubte na poplach!
vzach
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 1. 2022 14:13

Ten SK dabing :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 26. 1. 2022 14:20

Hrozne :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 1. 2022 14:24

Mi připomnělo: "Kde dofrasa trčíte Mejkpísová?" :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 26. 1. 2022 14:40

NoSwearek píše:
eLzyx píše:stejně je to debilita vynucovat pozornost po řidiči, když vlastně neřídí. K čemu tam pak ten autopilot je?
Já bych bral, aby se klidně posunul limit neaktivity řidiče z 10s na minutu. A kamery na sledování, jestli sleduji provoz? Na co? Já chci během řízení jíst, nebo se hrabat v playlistu Spotify, nebo se hrabat ... jinde, nebo čučet z vokna.

Takže dobře, že Tesla tohle "sledování řidiče jestli sleduje provoz" moc neřeší.


Tohle nemyslíš vážně, ne? Tvl:

1) Tesla je technologický gigant, dělaj to líp, ty těm tradičním automobilkám ukáží.
2) V autopilotu a teď i v oproti tomu "prkotině" jako je hlídání pozornosti pohoří a rázem:
3) Vole Tesla to dělá dobře, stejně ***** vyvíjet takový věci a vůbec, Tesla nejvíc, do ***** s ostatníma!!

shoď někdy ty rudý brejle, vychladni a pak si to, na co reaguješ, přečti ještě jednou, ju? Jo a hlavně nepřepokládej, nedomýšlej si a nehledej nějaké podprahové sdělení. Žádné v tom není.

1) že je Tesla technologický gigant jsem snad nikdy nepsal.
2) že Tesla pohořela v autopilotu? Kde se něco takového píše? A hlavně. To není uzavřený vývoj jako u tradičních automobilek. Autopilot se neustále vyvíjí. Co neuměl včera může umět zítra. Kde včera chyboval, tam se dnes chová jako lidský řidič. Každopádně celá diskuze je o prdu, protože AP, který Tesla nabízí v EU je okleštěný až hrůza. Spíše technologické demo. V US má zajímavější výsledky.
3) nějak nechápu, co tím chceš říct, na co reaguješ.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 26. 1. 2022 15:52

Rudý brýle nemám a číst umím. Cílem bylo ti pouze jasně naznačit, jak nesmyslně obhajuješ Teslu a k čemu pomalu, ale jistě sklouzáváš. Viz i tvoje reakce na bod 2, která je více, než komická.

Víš, proč má ta slavná Tesla tak okleštěný autopilot pro EU aspoň? Přečetl sis někdy v komunitě vývojářů, jak tam probíhá pohyb lidí? Předpokládám, že ne.

Bod 3 byl čistá reakce na to, co jsi napsal. Tesla vyšla z testu špatně, tak shodíme pointu testu a je to. :)
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 26. 1. 2022 18:24

To jako fakt existuje někdo, kdo má občanku, řidičák, volební právo.....a mastí si to s Teslou po dálnici a čte si přitom noviny?
Neuvěřitelné.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 1. 2022 18:32

Tak kdyz to zvladaji kamionaci…
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 1. 2022 19:49

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 26. 1. 2022 20:49

Chápu. Prostě když uvidím Teslu, mám se chovat jako bych potkal polskýho kamioňáka.
Však jedou většinou v závěsu. :D
Nekenieh
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků