Ceska posta=zmetci!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod goes 11. 12. 2019 15:26

zatim neni duvod, prodeje v ecom stagnuji, pocasi dobre, takze pokud se neco zasadniho nezmeni bude to pro logistiku okej
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 12. 2019 20:26

m.a.x.i.m.u.s píše:Jsem si všiml, že číňani poslední dobou posílají balíčky s něčím jiným než se objednalo.
Kamarád objednal držáky na kameru a přišel kabel na diagnostiku. Jeho známá si objednala spodní prádlo a přišly ponožky. Borec si objednal duši na kolobku a přišla mu fešná kabelka...
Čekám pár balíčků, tak jsme zvědavý jak dopadnu já :D

A úspěšnost dodatečného dodání správné položky, popř. vratka peněz tam je?
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 12. 2019 06:10

Pošlou adresu na toho druhýho chudáka, co získal tvoje zboží a pak si to sami prohodíte :D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 12. 12. 2019 06:12

Bombarďáky, co si vyzkoušela cigánka z Luníka IX, to fakt nechceš...

Obrázek
Koza se nažrala, nadmula a zdechla...
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod hobitt 12. 12. 2019 09:54

mfilip píše:Mame 2 psy, doma krysarika a venku v kotci takovou malou smesku, ale velmi pritulnou, ktera pred kazdym leha na zada, ukazuje bricho a chce drbat. Nicmene kdyz byli psi volne pusteni, tak samozrejme obcas stekaj na lidi za plotem, kdyz jdou kolem, tak ze sportu.

Psy, ruzne, mame mnoho let, ale ted od jara je nova dorucovatelka, ktera kdyz videla 1x ty psy venku, jak pobihali a stekali ... ne ze vrceli a cenili zuby ... tak prestala zvonit na vchodove dvere, ktere jsou za brankou a zacala vkladat do schranky u branky vyzvy k doruceni s poznamkou, ze chybi zvonek u dveri. Takze i kdyz psi nepobihali, venkovni byl zavreny v kotci, krysarik doma, za dvermi, ja doma, tak stejne nesla za branku, vypsala listek a fajront.

Tak jsem napsal na Ceskou postu, ze to podle mne neni maximalni snaha o doruceni zasilky, jak maji uvedeno v kodexu a na zaklade ktereho dostavaji od statu smlouv na dorucovani malych zasilek a po mesici dorazila odpoved, ze to projednali s dorucovatelkou a ta uvedla toto: " Dle jejího sdělení dříve zvonila u dveří, v letošním roce však měla dvě nepříjemné zkušenosti, kdy vstoupila na pozemek, a na zahradě byli puštěni dva psi. V prvním případě stačila uskočit a zavřít za sebou branku, v druhém případě jí pes roztrhnul kalhoty."

K zadnemu napadani psy samozrejme nedoslo nikdy, proste si to vymyslela.

Nicmene od te doby mi pokazde, kdyz mi ma prijit nejaka zasilka, tak mi vola, jestli jsou psi zavreni a jestli muze za branku ke vchodovym dverim zazvonit a dorucit zasilku.

Takze nakonec vse ok :D

Na rovinu, když vidím psa, jakéhokoli, tak za branku prostě z principu nelezu. Doporučuji přidat ještě jeden zvonek na branku ;)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod hobitt 12. 12. 2019 10:24

goes píše:Ani nebude

Asi tak, letos obecně to vypadá docela na pokles.
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaIIx 12. 12. 2019 10:35

To chudák doručovatelka. Nemůžeš po nikom chtít, aby lezl za branku, kde nikdy neví, odkud vyběhne nějaký čokl. Přidělej si zvonek a nedělej problémy ostatním.
JardaIIx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod hobitt 12. 12. 2019 10:44

Navíc spousta lidí tvrdí, jak jsou jejich psi hodní, ale pes se může leknout nebo něco a chovat se nestandardně.

Plus se navíc psů bojím.

A to mám psa :D
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 12. 12. 2019 10:51

Zvonek ma byt imho dostupny pred pozemkem.
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Pajjoun 12. 12. 2019 11:09

Na zvonek za brankou bych taky sral.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod hobitt 12. 12. 2019 11:44

Tak.

A ideální je třeba, když si člověk objedná balík, mobil nedostupný, takže si nepřečte sms, nedovoláš se mu, u baráku není zvonek, kolikrát ani číslo baráku není vidět a úplně nej do kombinace je, když bydlí v nějaký úplný řiti, jako je třeba Frenštát pod Radhoštěm (modelový příklad) :D

A pak si stěžuje, že nedostal balík :D

A rozmáhá se takový zajímavý nešvar. Že si idi stěžují, že balík nedostali, ok. Teď si semtam někdo i stěžuje, když balík dostane :D
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 12. 2019 11:47

:D :D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 12. 12. 2019 11:49

Když ho nechce a chtěl před jeho odesláním objednávku zrušit? Ušetřilo by to práci minimálně těm, co ho musí přepravovat a překládat. I když může mě to bejt jedno, jsou za to placení...
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod hobitt 12. 12. 2019 11:58

Když už se to dostane do této fáze, není nic jednoduššího, než kurýrovi zavolat/napsat SMS. I ten šofér je rád, že tam nemusí jet zbytečně.

Nebo je legrační, když si objednaj balík, který má dobu dodání 16-22 a pak volaj, že jsou v práci do 15:00 :D Tak jim to dovezeš dom a dýško included :)
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 12. 12. 2019 12:31

hobitt píše:Když už se to dostane do této fáze, není nic jednoduššího, než kurýrovi zavolat/napsat SMS. I ten šofér je rád, že tam nemusí jet zbytečně....

U České pošty to takhle nefunguje.
Jouda.III
Komunistobijec

Předchozí stránkaDalší stránka