Ceska posta=zmetci!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 12. 2019 07:24

lu.kas píše:To bude spíš optimalizace cen před Vánoci. :)

Přesně tak, navíc i alza co měla dopravu zadarmo, tak to zvedli z litru na 2000 a teď na 4000 (a to se to snad ani nevztahuje na velké věci).
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod addiction 2. 12. 2019 07:36

podikk píše:Ale musim postu pochvalit za balikovnu. Prijdu k turniketu, natukam kod, jdu dovnitr, sednu si, za 2 minuty "predbehnu" vsechny a jdu pro balik.

Jop
Das Auto

und

Skoda Octavia 2.0 TSI L&K
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 12. 2019 07:40

to u nás asi nemají, ale zase tam u okýnka je novej borec :D

EDIT: tak ne, podle webu pošty balíkovnu máme. Jak to funguje, vyjede normální papírek nebo pak vyvolávají podle jména příjemce? 8-D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod podikk 2. 12. 2019 08:43

Vyjede ti papirek. Prijdes, natukas kod, co ti prisel smskou, vyjede papirek, oni te zavolaji a bez občanky přebírás balik. Kdyz je dobirka, tak samo zaplatis.
podikk
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jouda.III 2. 12. 2019 09:45

podikk píše:Ale musim postu pochvalit za balikovnu. Prijdu k turniketu, natukam kod, jdu dovnitr, sednu si, za 2 minuty "predbehnu" vsechny a jdu pro balik.

Já bych ji nepřechvaloval. Balík do balíkovny z Ostravy šel 2 dny
Koza se nažrala, nadmula a zdechla...
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 2. 12. 2019 13:45

Jose85 píše:Btw:
už vám přišlo něco z 11.11. ?

Objednával jsem z Ali magnety, budík, držák na mobil a kovový pásek na chýtré hodinky. Před týdnem jsme si pásek vyzvedával v Zásilkovně, což jsem teda nepochopil, ale byl tam :D
Na ostatní čekám.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod M@C 4. 12. 2019 08:09

Taky mi jde ted zasilka z Ali a ma to na starost Zasilkovna, v mailu psali viz. nize. Asi to je tim ze to je z Ali Evropskeho skladu a ne z Ciny, nevim...

Čínská internetová tržiště mají pro doručování v Evropě smluvního partnera MyMeest.pl, který má na starosti distribuci zásilek z Číny po celé Evropě. Zásilkovna je logistickým partnerem společnosti MyMeest.pl pro Českou republiku. Společnost MyMeest.pl nám předává jak zásilky, tak potřebné informace pro jejich doručení.
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod Slawall 4. 12. 2019 08:28

Jo, zasilkovna mi uz par zasilek z ali dorucovala..
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 4. 12. 2019 09:39

Jako překvapilo mě to, ale naštětsí to mám od adresy do práce asi 15 kroků, tak v pohodě.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod Lexx 4. 12. 2019 09:50

Jouda.III píše:

Já bych ji nepřechvaloval. Balík do balíkovny z Ostravy šel 2 dny

Doba dodání nemá s balíkovnou nic společného (teda má - není tam žádná garantována :-)) ), ale způsob vyzvednutí je fakt bezkonkurenční.
Lexx
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 4. 12. 2019 11:02

Taky uprednostnuji zasilkovnu/uloženku když je ta možnost. Cenove výhodnější, pobočky jsou všude kolem.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Jose85 4. 12. 2019 12:52

Tak dorazila první blbost z alíka-klasicky buclatá stříbrná obálka-normálně pošta. A nová divnoadresa na případné vrácení nedoručeného:Vanuatu. :mrgreen:
Jose85
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod PeTr7650 4. 12. 2019 15:04

ali šlape, za 14 dní od objednání mi doklapala poštou nová startovací karta na rencka, v česku chtějí 4 litry za kartu a kódování, číňan chtěl 11 dolarů a nakoduju si to u piva :-D
Hlavně, že to jede
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod Moucha 4. 12. 2019 15:16

ta zásilkovna z Ali mě sere, protože nejde vybrat výdejní místo, ale zvolí to nejbližší možné, což je u mě hloupé, protože sídlí v prodejně s rakvema (na auto), blbě se tam zajíždí, vyjíždí a celkově to tam působí tak trochu debilně. Navíc chodím pravidelně kolem jiných zásilkoven a ne té "nejbližší"
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod PeTr7650 4. 12. 2019 15:20

tak si to na webu přehoď do jiné zásilkovny
Hlavně, že to jede
PeTr7650
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka