Ceska posta=zmetci!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 30. 12. 2008 21:09

no u alfy není nikdy jisté, že s tím 9x netřískli přímo ve skladu a teprvé podesáté ppl...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Totalschade 30. 12. 2008 21:11

je to tato firma?
http://www.alfacomp.cz/php/index.php

sakra, nekoho mi to pripomina :-D
goes: 3 - dyt mne znas, tak co resis?
ceda: nestačí to voroštovat na mokrý trávě?
Totalschade
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 30. 12. 2008 21:16

Petr Kuchařík píše:Tak se s vámi musím podělit o majstrštyk z dílny PPL.
Zahraniční odesílatel mi odeslal zásilku, 23. 12. se mi ozvali z PPL, že mi ji nemohou doručit, protože adresa neexistuje (ignorovali PSČ na zásilce a přiřadili si vlastní, asi se jim to moje nelíbilo), tak jsem jim poslal svou adresu znovu a za pár hodin mi volali z depa, že už to do Štědrého dne nestihnou, tak si pro ni mám skočit do depa (cca 50 km). Já s tím nesouhlasil, tak nabídli doručení 29. 12., což nevyhovovalo mě, tak jsme se dohodli na 30. 12. Ovšem také nic, tak jsem jim psal a dozvěděl jsem se, že řidič to bohužel nestihnul, doručí mi ji prý 5. ledna. O tom, že jsou to kreténi se tu zmiňovat nebudu, to je vám všem z předešlého jasné

nemáš bydlet v takový *****.... :D :-P
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 30. 12. 2008 21:54

totalschade píše:je to tato firma?
http://www.alfacomp.cz/php/index.php

sakra, nekoho mi to pripomina :-D



Ale delaji to i ostatni obchody...nastesti byl vynalezen polystyren, ktery zbozi chrani...
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 31. 12. 2008 00:18

ace2 píše:nejlepší bylo minulej týden DHL....

objednávám ve uterý... ve středu to chlápek posílá z Hong Kongu a v pátek dopoledne mi volá frajer z dodávky kam mi to má hodit :D Neskutečný.


Jj. Z HK nebo CN taham veci temer neustale. A kdyz to jde DHL, tak je to tri dny presne. Je to 1. den odeslani 2. HK - Dresden 3. Dresden - Ostrava - Brno

A taky se mi libi jak to krasne procli/neprocli
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sMartin 31. 12. 2008 00:45

Jak tu psal ace pred pul rokem o RSS a emailu jako nahrada dulezite posty - tak to me vazne pobavilo :D Zabezpeceni vetsinou zadne a chyby prenosu (nedoruceni) tez byvaji na dennim poradku. Samozrejme vse je chybou uzivatelu - u klasiky i elektroniky ;-)

Co se tyka alfacompu tak nemuzu rict nic proti, baliky chodi ok, zadne zmackane nebo pokrcene. Kdo si jde pro zbozi do obchodu a mysli si, ze si koupi "min poskozene" zbozi, tak to v hlave nema v poradku. Do obchodu to jde tou samou cestou jako ke zakaznikovi - pres zasilkove sluzby...

Jinak ceska posta prekvapila - zasilka podana jako EMS v pondeli 22.12. odpoledne a v utery 23.12. po obede jiz byla u me doma. A slo to pres celou republiku :) Musim rict, necekal jsem to :D To co neprijde vcas je vetsinou tim, ze lidi neumi psat adresy - bud neco zapomenou nebo to spatne ci necitelne napisou.
sMartin
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antivánoční CHiP 31. 12. 2008 01:14

sMartin: Tak na EMSky se na poště dbá aby byly skutečně dodaný druhý den dopoledne a i se s jedním balíčkem extra jede když se omylem někam "zatoulá". Je to různé město od města, u nás bylo garantovaný dodání do 12h. Někde to mají třeba až do 15h nebo zase třeba do 11h. Někde jsem to na webu ČP viděl :mrgreen: Výhoda EMSek je, že se doručují v sobotu po celé ČR, v neděli pouze vybraná města 8-)
EMSky jsem kdysi doručoval, to byla fajnová prácička. Měl jsem na to celý dopoledne a většinou jsem měl tak pět menších balíčků a 30 obálek :mrgreen: . Nikdy jsem to balíkářům nezáviděl, těch jejich 150 balíků co můžou mít až 30kg 8-D
Vánoce jsou svátky stresu, závisti a pomluv :-!
Antivánoční CHiP
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 31. 12. 2008 14:04

Já zas na druhou stranu můžu říct, že se mi nikdy nestalo, že by mi zboží přišlo poškozený, nebo že by byl obal nějak nerušenej. Balíky choděj většinou dopoledne, pošťačky zvoněj, takže v pohodě.

PPL už má na většině obchodech napsanou skoro stejnou cenu jako dobírka, takže si to psíš nechávám přes PPL. Ti mi to dovezou kdy chci a nemusim pro to chodit když nejsem doma..
Unknown Pleasures
vizitix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 5. 3. 2009 13:38

Český poště: jdete do pííči čuráci zasraný! Chcipněte v pekle!
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 5. 3. 2009 13:50

Ale zase me CP prekvapila, kdyz jsem kolem vanoc cekal jeste na nejake zbozi, tak v sobotu 23.12. ve 14.00 zvoni pan z balikovky a omlouva se ze se mu zatoulal balik a preje hezkych svatku :D
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 5. 3. 2009 13:51

Předseda píše:Český poště: jdete do pííči čuráci zasraný! Chcipněte v pekle!

to dej do vzkazů :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 5. 3. 2009 14:32

Už tím zaspamoval tři chlívky. Ať si to tady pan Předseda zkusí, když je tak chytrej. Ať si to zkusí být celý den na nohou! Víte co je u mě tady ten pán? Tady ten pán je u mě obyčejný buran! Neznáte mapu, pane! Neznáte mapu! :D
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 5. 3. 2009 17:40

Myslíš že já sem nikdy nepracoval nebo coo? Ty skupinoo! Děláš machra.. Co děláš machra?! By se tam musela jináč otáčet.. :D
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 5. 3. 2009 20:17

Asi né, pane. Asi, né! Když se takhle chováte :D
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 5. 3. 2009 20:25

Neznáte mapu,neznáte mapu pane ! :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků