Ceska posta=zmetci!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod viktorr 15. 3. 2008 14:24

Vazne jsem se dost ***** dneska...
V nasem dome probiha rekonstrukce,takze jsou schranky na postu sundany ze zdi a stoji vyrovnany na chodbe. Noviny normlane chodi,reklamni letaky tez, ale dopis zadnej. Takze se byl otec pozeptat co to ma znamenat,ze mu nechodi listovni zasilky do schranky. Na poste mu bylo receno,ze do takovych schranek nesmi davat dopisy/pohledy (nejedna se o nic doporuceneho nebo do vlastnich rukou). Takze tam udelal radnej bordel, jak si to muzou dovolit ponechavat dopisy a zasilky v budouve posty,aniz by dali jakekoliv avizo,ze si to ma clovek vyzvednout. A v pondeli tam pujdu udelat bordel ja,protoze mi vcera prislo e-mailem z vysoke skoly,ze dopis s podrobnosti k prijmackam se jim vratil s razitkem "adresat se odstehoval",tak ze jim mam poslat novou adresu,aby mi mohli zaslat dalsi pisemnosti. K.urva jak si muzou dovolit dat na to stempl "Odstehoval se"??? Takto to praktikuji minimalne 14 dni,protoze rekonstrukce zacala 2tydny zaptky. A to,ze jsou lini a nedaji ani upminku,ze ma adresat na poste dopis je taky docela nehoraznost. Ted bych potreboval radu jedna se o pobocku C.posty v obci,kde je cca 2700 stalych obyvatel. Ma smysl si jit stezovat tam nebo mam rovnou napsat e-mail na centralu do Brna??? Vazne jsem nastvanej,protoze je to vyrizovani navic a ja prece nebudu delat praci za nekoho jinyho!!!
Zase na druhu stranu muzu byt rad,ze jsme nedopadl jako tisice odresatu,kteri cekali na svuj dopis a zatim se valelo 70 pytlu s dopisy na nadrazi v Breclavi.
viktorr
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 15. 3. 2008 14:31

hmm já do své domovní schránky ani nechodím, protože se držím názoru, že kdyby to bylo duležité tak mi to přijde emailem. Takže věci ve schránce už z logiky věci důležité být nemohou.

I Českou poštu jsem už naučil posílat mi emailem oznámení o uložených zásilkách.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod viktorr 15. 3. 2008 14:33

Tak treba zrovna to na tu vejsku docela dulezity bude,vzhledem k tomu, ze jsou to info k prijmackam..
viktorr
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 15. 3. 2008 14:38

Mně stačilo, když jsem minulý týden viděl, jak pošťák zacházel s balíkama. Vlezl do auta, tři krabice doslova odkopl, dvě hodil z jedné strany na druhou, jedna mu vypadla z auta, než nalezl tu, co potřeboval. Iluze o ČP si nedělám již dlouho.
Anonymous

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 3. 2008 14:39

ČP je typocký státní moloch s předpotopní strukturou a přemrštěnými cenami. viz:

http://www.ctu.cz/1/download/zprava_200 ... 779576.pdf

http://www.ctu.cz/1/download/zprava_pln ... 779250.pdf
čtení jen pro otrlé :roll:
anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 15. 3. 2008 15:10

viktorr: Tak zrovna vysoká škola by měla být IN a posílat to jako RSS Feed rovnou do emailu :D

To už něco o té vysoké škole vypovídá. Kdyby mi vysoká škola poslala něco papírovou poštou, tak bych jim slušně odpověděl, že děkuji, ale ty statisíce co se dnes jistě platí za vzdělání uvidí jiný vzdělávací institut - institut modernější. Třeba by se pak někdo probral.

Poštou posílat dokumenty poštou může dnes fakt už jen hov.ado, s prominutím. Drahé, pomalé, rizikové že to vůbec nepřijde, neefektivní a neekologický abych byl IN. Dnes v době kdy stačí udělat click..
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 15. 3. 2008 15:46

Cokoliv dulezityho mam teda radsi v papirove podobe s razitkem a podpisem, nez v mailu :hm
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 15. 3. 2008 16:15

Kibitz: Kvůli tobě a podobně smýšlejícím to tady vypadá tak jak vypadá :D radši na papíru s razítkem :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 15. 3. 2008 16:34

njn :D mam svoje zkusenosti, je mi lito
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 15. 3. 2008 16:40

Tak výpisy, vyúčtování apod. mi už všechno chodí elektronicky, ale třeba ouřady mám taky radši na papíře.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 15. 3. 2008 16:40

Taky to mám radši na papíře. A když někomu posílám důležitý dokument, tak jedině s dodejkou aby se nemohl vykrucovat že mu nic nedošlo ... jen s tím vracením dodejek je to už slabší :roll:
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 15. 3. 2008 16:44

Jsou i jiní zmetci :mrgreen: Obrázek
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mojm 15. 3. 2008 16:46

:D:D
Mondeo 2000 2.5 V6
Mojm
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 15. 3. 2008 16:50

Klikněte na to,ať vím jaký virus se tam skrývá :D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 15. 3. 2008 17:36

A to jak se našlo těch 70 nebo kolik pytlů nedoručených dopisů z roku 2001-6 jste četli? :D
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků