Ceska posta=zmetci!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 3. 1. 2017 22:02

thompson...to co píšeš mi nedává smysl...jako když najdeš na ulici peněženku s penězi...majitel peněženky udělal chybu, že si ji neohlídal...máš právo si ji ponechat? Když si to zdůvodníš, tak určitě ano.
Vočko Szyslak
Nováček

Odeslat příspěvekod Thompson111 3. 1. 2017 22:10

Ten příklad je trochu jinak...Ten majitel té peněženky by ke mě došel, peněženku mi dal a řekl, že je to ok.Po týdnu zavolal, že mi ji dát nechtěl.Zase nepřevracejme to, jak to bylo.
A pokud tě budu brát za slovo, pokud bych tu peněženku našel a vrátil bych ji, tak bych měl právo na nálezné, což je 10%?...Majitele by něco jeho blbost stála a příště by si minimálně mohl rozmyslet jak nosí peněženku.

Jinak nevím co ti nedává smysl...Pošta mě oslovila, že mi doručila balík, co nebyl můj...ok, řekl jsem, že jim balík vrátím, pokud někdo donese nebo mi pošlou žádost s tím kdo a kdy si pro to aspoň cca dojede a něco mi podepíše, že to převzal.Nestalo se nevím proč, jestli poště docházela 30 denní lhůta pro reklamaci, nevím..není můj problém, poškozeného vyplatili, teď to řeší se mnou.Ideální představa pro ně je, že já jsem největší hajzl, co ten balík asi ukradl ze skladu (i podle některých tady) bezdůvodně jsem se obohatil a teď bych jako největší zloděj měl sklopit uši balík zaplatit (ikdyž jsem jej převzít nechtěl) a nejlépe se ještě všem omluvit jaký jsem kokot, že jsem využil služeb čp.Protože logicky, když jim teďka budu nutit balík zpátky už to pro ně nebude předmětný.

Myslím si, že účel téhle debaty jsme vyčerpali, kreativní nápady byli vyčerpány.Mimochodem s paní se kterou jsem dneska volal a měla mi poslat mail, kde je mám v téhle věci kontaktovat, tak mi mail neposlala...Asi tak k jejich práci.
Thompson111
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas063 3. 1. 2017 22:31

Slušnej kiks ze strany pošty, že něco nedoručej, rozsekaj, to jsem si už zvykl, ale že někomu doručej balík s dobírkou a ve finále mu ho daj grátis (nebo někomu z rodiny), to jsem ještě nezažil :D
Ale tak nedivím se, že melou pátý přes devátý, jsou trošku v nesnázích a z pošty to nikdo cálovat moc nechce, tak zkoušej tuhle cestu... možná to ve finále dopadne tak, že věc se ztratila cestou :D
Jakou hodnotu ten balík (noťas) měl?
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Thompson111 3. 1. 2017 22:32

Řekněme do 15k, ať to není uplně jasný.
Thompson111
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 3. 1. 2017 22:36

Thompson111 píše:Ten příklad je trochu jinak...Ten majitel té peněženky by ke mě došel, peněženku mi dal a řekl, že je to ok.Po týdnu zavolal, že mi ji dát nechtěl.Zase nepřevracejme to, jak to bylo.
A pokud tě budu brát za slovo, pokud bych tu peněženku našel a vrátil bych ji, tak bych měl právo na nálezné, což je 10%?...Majitele by něco jeho blbost stála a příště by si minimálně mohl rozmyslet jak nosí peněženku.

Jinak nevím co ti nedává smysl...Pošta mě oslovila, že mi doručila balík, co nebyl můj...ok, řekl jsem, že jim balík vrátím, pokud někdo donese nebo mi pošlou žádost s tím kdo a kdy si pro to aspoň cca dojede a něco mi podepíše, že to převzal.Nestalo se nevím proč, jestli poště docházela 30 denní lhůta pro reklamaci, nevím..není můj problém, poškozeného vyplatili, teď to řeší se mnou.Ideální představa pro ně je, že já jsem největší hajzl, co ten balík asi ukradl ze skladu (i podle některých tady) bezdůvodně jsem se obohatil a teď bych jako největší zloděj měl sklopit uši balík zaplatit (ikdyž jsem jej převzít nechtěl) a nejlépe se ještě všem omluvit jaký jsem kokot, že jsem využil služeb čp.Protože logicky, když jim teďka budu nutit balík zpátky už to pro ně nebude předmětný.

Myslím si, že účel téhle debaty jsme vyčerpali, kreativní nápady byli vyčerpány.Mimochodem s paní se kterou jsem dneska volal a měla mi poslat mail, kde je mám v téhle věci kontaktovat, tak mi mail neposlala...Asi tak k jejich práci.

Proč to nenapsat. Podle mě jsi kokot. Ale než jsem k tomu zjištění došel, přečetl jsem si několik tvých starších příspěvků.
Vočko Szyslak
Nováček

Odeslat příspěvekod anonym 3. 1. 2017 22:53

Musel sis přečíst jestli má nebo nemá rád huahnůj aby ses rozhodl? :hm
anonym

Odeslat příspěvekod BeatsAudio 3. 1. 2017 23:00

Vočko Szyslak píše:Proč to nenapsat. Podle mě jsi kokot. Ale než jsem k tomu zjištění došel, přečetl jsem si několik tvých starších příspěvků.

A podle mě si zase kokot ty. A máme to s těma kokotama srovnaný.
PS: Já už tu byl jmenován kokotem půlkou fóra, nemusí se nikdo namáhat
BeatsAudio
Nováček

Odeslat příspěvekod Thompson111 3. 1. 2017 23:01

GrandeurV6 píše:Musel sis přečíst jestli má nebo nemá rád huahnůj aby ses rozhodl? :hm

Mekáč rád mám :D
Thompson111
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 3. 1. 2017 23:03

BeatsAudio píše:
Vočko Szyslak píše:Proč to nenapsat. Podle mě jsi kokot. Ale než jsem k tomu zjištění došel, přečetl jsem si několik tvých starších příspěvků.

A podle mě si zase kokot ty. A máme to s těma kokotama srovnaný.
PS: Já už tu byl jmenován kokotem půlkou fóra, nemusí se nikdo namáhat

Od toho to forum je, abys napsal svůj názor. Tvoje příspěvky nečtu, tak nevím, co jsi za kokota.
Vočko Szyslak
Nováček

Odeslat příspěvekod BeatsAudio 3. 1. 2017 23:06

Ten největší.
BeatsAudio
Nováček

Odeslat příspěvekod powerball 3. 1. 2017 23:08

+1
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod dismissing 3. 1. 2017 23:37

Thompson111 píše:Ten příklad je trochu jinak...Ten majitel té peněženky by ke mě došel, peněženku mi dal a řekl, že je to ok.Po týdnu zavolal, že mi ji dát nechtěl.Zase nepřevracejme to, jak to bylo.

Protože měl omylem za to, že jsi majitelem oné peněženky ty. Zase nepřevracejme to...
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod dismissing 3. 1. 2017 23:46

Thompson111 píše:
1. Jsem kokot, že si myslím, že zodpovědnost je na jejich straně?
2. Mám jim vůbec něco platit, mají šanci v případném sporu obstát?
3. Pokud tu šanci mají, jaké % je reálné z plné částky domluvit dolů?
4. Je v pořádku aby mi zaměstnanci ČP volali ze soukromých čísel?

Problém vůbec není v tom, že jsi chtěl od nich písemnou žádost o vydání balíku. To je i docela rozumné. Problém vidím v tom, že se nijak netajíš tím, že chceš na jejich chybě vydělat. Viz. body 2 a 3. Nerozumím tomu, proč stále netrváš jen na tom, aby tě písemně vyzvali k vydání balíku na základě toho, že jsi balík odmítl a podruhé ti jej dodali chybou na jejich straně s tím, že o zboží nemáš zájem, ať si s tím dělají co chtějí. Ale počkat, ty jsi vlastně od počátku po nich chtěl nějaké nesmyslné nálezné a podobně...a divíš se, že ti obratem neodepsali. Asi pochopili, s jakým typem mají tu čest. ;-) A koukám, že hned první dva příspěvky pod tvým výlevem byly pomyslným úderem přesně na hlavičku.

btw: nejsem si úplně jist, ale ty budeš další velice aktivní typ v tématu jak ojebat finanční instituce/ale vlastně kohokoliv, najde li se příležitost; předpoklady, které jsem tam uvedl, se mi potvrzují samy/ :-)
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonym 4. 1. 2017 00:01

Koutek ochcávačů tady už je :D Taky chodím na nádraž udělat potřebu do vlaků co mají odjezd za dlouho, a mám to zdarma na rozdíl od WC v budově nebo vaňkovce a tak, btw už asi měsíc má kfc masarykova stejnej kód na wc
anonym

Odeslat příspěvekod kejki3 4. 1. 2017 00:24

Obrázek
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka