mbank - zkušenosti

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 24. 9. 2019 12:07

samozřejmě
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 24. 9. 2019 12:07

Však ja len preto mám revolut, aby som mohol platiť cez apple pay.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 24. 9. 2019 12:08

_maty_ píše:a už umí apple pay?


Uz vod cervna 8-D
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 24. 9. 2019 12:10

jen ten cashback by tam mohli zvednout z těch jejich 0,1 nic procenta (EU) když už to tam mají
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 24. 9. 2019 12:22

addiction píše:
_maty_ píše:a už umí apple pay?


Uz vod cervna 8-D

dokonce :shock: 8-D
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 25. 9. 2019 14:22

Slawall píše:Protocil jsem na Revolutu uz relativne dost penez a zatim zadny problem.

https://www.trustpilot.com/review/www.revolut.com
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 25. 9. 2019 14:23

Ja zazil i problem, ale dal se vyresit, nicmene komunikace s tim jejich robotem je extremne neprijemna. Ale obcas se da, pri csob premium koupit usd za czk na revolutu, vybrat v csob a prodat za lepsi kurz do smenarny vedle csob pobocky, fakt nevymyslis.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 30. 9. 2019 18:41

Tak teď o víkendu první problém s Revolut.
Platil jsem v Rakousku hotel, terminál napsal "Connection error" a čau, platba nedokončena. Tak jsem se domluvil s recepčním, že to vyřešíme druhý den. Koukám do revolut appky, tam ta platba byla normálně stržena z účtu. A vedle notifikace o tom, že mají problémy.

Druhý den byla platba na účet vrácena, tak jsem radši zaplatil jinou kartou. Ale představa, že by to byla nějaká velká částka, musel bych jí okamžitě zaplatit jinak a přitom by v revolutu visela jako strhnutá, to by mě docela znervózňovalo.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 30. 9. 2019 18:44

to se může stát i s jinou bankou, proto je fajn mít aspon karty 2 a love na obou.
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 30. 9. 2019 18:45

To jsem taky měl, zaplatil jsem equou, ta fungovala. :P
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 30. 9. 2019 18:46

A hotovost v mistni mene + eura a zlaty zuby po babicce 8-)
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 30. 9. 2019 18:48

lukas: to je štěstí :D , ale když jsem v jednu chvíli Equa používal, tak s platbou kartou fyzicky u termálu jsem neměl problém asi nikdy, to ale jedno takové malé plus :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 30. 9. 2019 21:30

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod robbert 1. 10. 2019 08:07

lu.kas píše:Tak teď o víkendu první problém s Revolut.
Platil jsem v Rakousku hotel, terminál napsal "Connection error" a čau, platba nedokončena. Tak jsem se domluvil s recepčním, že to vyřešíme druhý den. Koukám do revolut appky, tam ta platba byla normálně stržena z účtu. A vedle notifikace o tom, že mají problémy.

Druhý den byla platba na účet vrácena, tak jsem radši zaplatil jinou kartou. Ale představa, že by to byla nějaká velká částka, musel bych jí okamžitě zaplatit jinak a přitom by v revolutu visela jako strhnutá, to by mě docela znervózňovalo.


Stalo se mi i u nás na benzínce s Air. Prostě dojde k nějaké chybě, kdy se peníze zablokují v daný okamžik, takže jsou na účtu, ale jen v blokaci. Obchodník si na ně nemůže sáhnout a peníze se ti pak odblokují. Je to někdy v *****, zvláště, když jde o více peněz, ale kde nejsou chyby?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků