mbank - zkušenosti

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 3. 2008 20:17

v alze?
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 3. 2008 20:26

Tem vkladomatum neverim, protoze by do toho kde kdo strkal nejake brajgl misto penez, pak by to vecne nefungovalo, lidi by to okradalo o prachy, to by se muselo hned resit nejakym vyjezdem. Coz je blbost.

Jedine ze by to bylo na mistech prospikovanych kamerama a frekventovanych. Ale i tak. Nevim nevim.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 11. 3. 2008 20:31

jeden net obchod v praze :) Tam taky strkáš prachy do vladomatů :) vyjede ti potvrzko že to máš zaplacený a deš na výdej
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 11. 3. 2008 20:32

Mam mbank. Je to v pohode. CS to ma zpecetene, uz jen posledni platba a vyplata zustavaji.

Limit na vyber z bankomatu je 50 tisic. Predpokladam ze budes mit 2 karty (mKonto + eMax), takze si najednou vyberes 100 tis. Pripadne si muzes zridit dalsi 3? eMaxy ...a to uz je 250 tis.)
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 3. 2008 20:35

No jak rikam, jedinej duvod proc nemuzu mit mBanku jako hlavni ucet, je ta nemoznost ukladani penez...a protoze se nechcu starat o 2ucty, tak ji asi brzo zrusim. Pokud nekomu ale nevadi ze si nemuze ukladat prachy, tak pohoda, doporucuju :)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 3. 2008 20:36

Koby píše:jeden net obchod v praze :) Tam taky strkáš prachy do vladomatů :) vyjede ti potvrzko že to máš zaplacený a deš na výdejn/quote]


Jo no, pokud by meli vkladomaty na svych pobockach, tak to by bylo ok. Ale ja pochopil ze chteji mit podobne hustou sit jako klasicky bankomaty...
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kidli 12. 3. 2008 09:31

NiceOne píše:Mam mbank. Je to v pohode. CS to ma zpecetene, uz jen posledni platba a vyplata zustavaji.

Limit na vyber z bankomatu je 50 tisic. Predpokladam ze budes mit 2 karty (mKonto + eMax), takze si najednou vyberes 100 tis. Pripadne si muzes zridit dalsi 3? eMaxy ...a to uz je 250 tis.)


Limit na výběr z ATM je takový, jaký si nastavíš. Množství a hodnota bankovek v ATM je druhá věc...
"God save me from my friends, I can protect myself from my enemies"
kidli
Nováček

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 12. 3. 2008 09:38

mbank nenabízí nic co by obě moje současné banky už dávno nenabízeli. moje číslo účtu má dost lidí který na něj posílají peníze nebo jim z něj chodí takže důvod na změnu není, jedině si tam uložit zkusmo 200 kč .... jinak já vybírám hotovost poměrně často, naopak 5x do roka platim kartou :-) nemam to rad, nevěřim tomu ...
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 12. 3. 2008 11:58

kidli píše:
NiceOne píše:Mam mbank. Je to v pohode. CS to ma zpecetene, uz jen posledni platba a vyplata zustavaji.

Limit na vyber z bankomatu je 50 tisic. Predpokladam ze budes mit 2 karty (mKonto + eMax), takze si najednou vyberes 100 tis. Pripadne si muzes zridit dalsi 3? eMaxy ...a to uz je 250 tis.)


Limit na výběr z ATM je takový, jaký si nastavíš. Množství a hodnota bankovek v ATM je druhá věc...
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 12. 3. 2008 12:05

Dr. 120L píše:mbank nenabízí nic co by obě moje současné banky už dávno nenabízeli.
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 3. 2008 12:27

Mám Fio, tak na co mBanku? :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 12. 3. 2008 12:33

Kdyby bylo založení Fio tak jednoduché jako u mB, tak ho mám už také :D
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loop 12. 3. 2008 12:51

tak výhoda mbank je, že patří do skupiny Commerzbank

docela mě baví vaše obavy o výši výběru - třikrát měsíčně 20 tis. je málo?
loop
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 12. 3. 2008 12:52

Tak nevím, moje banka mi na všech poplatcích měsíčně sežere tak 80kč. Jestli by mi to za to stálo. :hm
...
Michal P
Nováček

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 12. 3. 2008 12:56

btw píše:
Dr. 120L píše:mbank nenabízí nic co by obě moje současné banky už dávno nenabízeli.
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků