mbank - zkušenosti

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod yndezit 30. 9. 2020 19:01

Penzijko není závislé na bance, to je pojišťovna.
To s tím investováním už být propojené být může, ale předpokládám že peníze přijmou odkudkoli.
Obecně k přechodu, lze si paralelně založit víc účtů v nových bankách, vyzkoušet si je, rozhodnout se co vyhovuje. A až pak si přesměrovat příjmy na vybranou novou banku.
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 2. 10. 2020 12:44

I penzijko je možné převést k jiné penzijní společnosti. Ale pokud máš ještě transformovaný fond, tak nejdříve musíš u KB přejít do nového účastnického fondu a ten pak převézt do jiné společnosti.

Investice lze nakupovat z libovolného účtu v ČR. Každý investiční fond má své číslo účtu a na ten se peníze posílají.

Souhlas s yndezitem, založ si nejdříve jiný účet, odzkoušej si ho a pokud bude vyhovovat, tak teprve odejdi od KB.
Většinou když chceš odejít a máš u nich více než jen běžný účet, tak i KB umí nabídnout vedení účtu zdarma a třeba i lepší kartu s cestovním pojištěním.
DoubleSix
Inventář

Odeslat příspěvekod hobitt 2. 10. 2020 12:49

Unicredit ***** největší, za tři týdny dvakrát neúspěšný vklad v bankomatu a peníze v meziprostoru :-/
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 2. 10. 2020 14:43

Díky za tipy.
Já už druhej účet právě mám. Je lepší.
Na KB mi sere, že musím na svojí pobočku a ještě v omezený časy...
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod yndezit 2. 10. 2020 16:14

Pak je třeba zajít v práci do účtárny, a dát jim číslo jiného účtu pro výplatu.
A pak ještě změnit inkasa a trvalé příkazy.
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 2. 10. 2020 16:17

To všechno asi poladí nová banka.
Kromě práce teda. :D

Šlo mi čistě o to, jestli se můžu KB úplně zbavit. Asi teda bude snazší, když to tak nechám a zůstanu na dvou, no.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 10. 2020 16:21

facepalm: https://www.mesec.cz/clanky/za-nesplnen ... er-zdrazi/

ze nechteji preposilace to beru, to dava smysl, ale kurde ta povinnost se potkavat, to uz je moc.
anonymni

Odeslat příspěvekod tslany 2. 10. 2020 16:31

Má to nějaký výhody tyhlety lepší účty a podobně? Já furt jedu na nějakým tom základním plus jeden rádobyspořící.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod salam01 2. 10. 2020 16:36

Ani ne, snad vstupy do salónků. Více tady: https://forum.finexpert.e15.cz/viewtopi ... &t=1216390
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 2. 10. 2020 16:37

Pockal by som co na to Patrik Chrz.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 10. 2020 16:43

salam01 píše:Ani ne, snad vstupy do salónků. Více tady: https://forum.finexpert.e15.cz/viewtopi ... &t=1216390

oběcně pro běžného člověka ne. Pokud dělá dost speciálních operací apod. může to být zajímavé a tím nemyslím salonky apod. ale v případě investicí, financování různých věcí apod. tam mají zajímavé možnosti a nabídky.
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 2. 10. 2020 16:53

Plus ti priradia cloveka, takze ked nieco potrebujes, je tam "osobnejsi" pristup...
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 10. 2020 16:54

toho davaji banky i mimo premium banking pokud tam mas nejaky kredit apod.
anonymni

Odeslat příspěvekod tslany 2. 10. 2020 16:55

Je fakt, že pravidelně mi volá stejná ženská a nabízí mi nějaký životko nebo co :-(
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod burty s krenem 14. 10. 2020 21:12

koukam na eqau po delsi dobe a kdyz zadam cislo uctu, tak mi to ukaze jmeno majitele.. to maji i jine nebo je to normalni? jsem myslel, ze to je tajne, ci je jake cislo
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
Ford Fieasta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka