mbank - zkušenosti

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 1. 2017 09:34

MV_cz píše:
Arnie J píše:hlásím, že mbank+epojištění deal fungoval ... dobrej litr na pokuty :D

Popište to někdo pro blbý, dík :D Mam zákaznickou kartu český pošty, mám kartu od equa, ale co dál? :oops:

Požádej si o tuhle kartu https://www.mall.cz/mallkarta
PatrikChrz
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 1. 2017 09:38

Aha a je tam nějaký měsíční poplatek když se to moc nevyužívá? Když jsem předloni pořídil od homecredit kartu pro slevu u czc, tak všechno dobrý, dokonce sem se naučil tim i platit, ale stejně strhávali nějakejch 49,- měsíčně a výpověď trvala ukrutně dlouho.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 1. 2017 09:45

Poplatek tam je, ale když s ní platíš (třeba za dobírky), tak si vyděláš 1000 Kč měsíčně. Škoda, že jsi zrušil tu Home Credit, mohl jsi mít 600 Kč týdně. Teď ale změnili podmínky a už je to maximálně 500 Kč za měsíc
PatrikChrz
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 2. 1. 2017 09:49

GrandeurV6 píše:Mě je to na pendrek když mBank už dávno mám. Jsem přišel na super věc jak ušetřit, zakázal jsem si na routeru aliexpress, beat that :D

Já mám zakázanou garáž
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 1. 2017 10:07

PatrikChrz píše:Poplatek tam je, ale když s ní platíš (třeba za dobírky), tak si vyděláš 1000 Kč měsíčně. Škoda, že jsi zrušil tu Home Credit, mohl jsi mít 600 Kč týdně. Teď ale změnili podmínky a už je to maximálně 500 Kč za měsíc

No 600 týdně by šlo, ale jak jsem psal, já postupně spíš chudnul o 49 Kč/měs.
Ale neplatil jsem tím virtuální dobírky a ani rohlíky po jednom :D Prostě jsem se to snažil používat jako normální platební kartu na těch svejch ~5 plateb měsíčně (vlastně o něco víc, jel jsem to i přes vánoce) a třikrát jsem dostal 100 Kč poukázku, se kterou jsem pak platil za nákup v tescu. Ale tak zlevnil se mi foťák o ~2500 Kč, to zase jo.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 2. 1. 2017 10:18

evlo píše:
GrandeurV6 píše:Mě je to na pendrek když mBank už dávno mám. Jsem přišel na super věc jak ušetřit, zakázal jsem si na routeru aliexpress, beat that :D

Já mám zakázanou garáž

A tím člověk ušetří 2k měsíčně? :hm
anonym

Odeslat příspěvekod evlo 2. 1. 2017 10:25

Daleko víc než peníze tim ušetří
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 2. 1. 2017 10:31

evlo píše:
GrandeurV6 píše:Mě je to na pendrek když mBank už dávno mám. Jsem přišel na super věc jak ušetřit, zakázal jsem si na routeru aliexpress, beat that :D

Já mám zakázanou garáž

Nejak to nefunguje
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 2. 1. 2017 21:00

MV_cz píše:
Arnie J píše:hlásím, že mbank+epojištění deal fungoval ... dobrej litr na pokuty :D

Popište to někdo pro blbý, dík :D Mam zákaznickou kartu český pošty, mám kartu od equa, ale co dál? :oops:

bylo to jen do konce roku a jen pro ty, co si zřídili nějaké pojištění přes epojisteni.cz ... prostě sis zřídil účet, poslal tam 500 a oni ti za pár dní k tomu poslali 1000 navíc
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 3. 1. 2017 00:49

Jsem zjistil že mi z mBank "záhadně" mizí peníze, takže asi přejdu na starej způsob placení drobností hotově, což navíc i chci protože se mi nelíbí že mi bude bureš sledovat co nakupuju.

Máte někdo v merku co je aktuálně v kurzu? Předpokládám že budu chtít měsíčně vybrat 4k z jakéhokoliv bankomatu, pak nějaký to placení kartou a taky nějakej spořící účet? Těch 0.3% je směšný co tam na tom emaxu mám teď

Jde ten emax nějak zrušit? Přijde mi to ***** a hlavně výsměch, navíc když oni sami se honosí kalkulačkou že z 50 000 za 1 rok budu mít neskutečných 120Kč naspořených
anonym

Odeslat příspěvekod lu.kas 3. 1. 2017 01:47

Jak tu někdo zmiňoval ty salonky na letištích zdarma... Je aktuálně nějaká kreditka, která vychází na poplatcích levně a zároveň vstup do salonků zajišťuje?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 1. 2017 05:40

S těmi salonky je to složitější. Pokud chceš vstup do sítě 950 salonků po celém světě, tak potřebuješ Priority Pass kartu. Tu si můžeš přímo koupit na prioritypass.com (cena dle počtu vstupů) nebo ji dostaneš k účtu - já mám tři a to k účtům Erste Premier (Spořitelna), ČSOB Premium a Top nabídka (KB). První dvě mají v základu 4 vstupy za rok, KB nemá žádný. Další vstupy jsou za 13 euro (ČS), 24 dolarů (KB) a kolik chce ČSOB nevím, odhaduji že 27 euro.

Pak jsou salonky, kam je neomezený vstup s určitým typem karet. Do salonku Mastercard v Praze na nonschengen terminálu s kartami MC World Elite nebo Platinum, ve Vídni stačí World a Gold, v obou případech můžeš vzít až 4 hosty zdarma.

Pak je tu třeba salonek Erste (volny vstup se všemi prémiovými kartami Erste) v schengen části pražského letiště, nebo saklonek Raifky (volný vstup s kartami Raifky, které mají na zadní straně symbol letadýlka).

Kartu World Elite dostaneš jako debetku nebo kreditku k účtu Erste Premier zdarma a jako kreditku k účtu ČSOB Premium. Pro vedení účtu zdarma stačí mít obrat 50 tisíc měsíčně (v obou případech).
PatrikChrz
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 1. 2017 07:47

Pak je tu ještě Dinerska. Ale tady si všechny vstupy platíš. Buď jednotlivě, nebo v ceně karty (čím dražší měsíční poplatek tím více vstupů).
PatrikChrz
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 3. 1. 2017 07:57

K čemu vlastně takový salonky jsou? Jakožto nelítač (teda kecám před 12 rukama jsem poprvé a naposled letěl) vůbec nevím o co jde :D
anonym

Odeslat příspěvekod MV_cz 3. 1. 2017 08:04

To je taková luxusní čekárna na letadlo. Nevim, co zdarma tam všechno je, ale asi je to dobrý, jinak by to Patrik nezkoumal :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků