Přestaňte diskriminovat romské děti, vyzývá Česko EU

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod OS 16. 11. 2007 16:46

HondaMan píše:dneska jsem jednoho diskriminoval pěstí.....
Jdu do pojištovny a když se za 5 minut vracím, tak stál u mé hondy a s nožem v ruce dloubal muj znáček...
Větší vztek jsem už dlouho neměl... když jsem mu dal ránu tak jsem se cítil hloupě, byl asi o 4 roky mladší, a o 30kg lehčí než já, ale tohle se prostě nedělá... a kdybych mu dal menší, tak ten nůž mohl otočit na me... takhle si dal druhou o zem, a pak s "drobným" zamotáním utekl... doufám že má aspon středně těžkej otřes mozku:-)m/quote]

Chudák, takhle ho trápit. Nožem by to bylo hned.
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod HondaMan 16. 11. 2007 16:51

m.a.x.i.m.u.s: díky... ale byl bych radši kdyby se s tim spratkem vypořádal někdo jinej... co já vím co udelá mojí hondičce až ji někde znovu potká??? Doufám že já ho už nikdy nepotkám při podobné činnosti... protože by mohl dopadnou ještě hůř... Na cizí auto se nešahá...
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod HondaMan 16. 11. 2007 16:52

OS píše:Chudák, takhle ho trápit. Nožem by to bylo hned.e/quote]

Myslím, že pokud by se mu ten znak povedlo odstarnit, tak by jeho "cesta světem" trvala tak o 2 minuty déle :)
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod party boy 16. 11. 2007 16:54

Myslim, že místo pozorovatel bys tam měl mít Bílá síla roku 2007 :mrgreen:
party boy
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod HondaMan 16. 11. 2007 17:06

party boy píše:Myslim, že místo pozorovatel bys tam měl mít Bílá síla roku 2007 :mrgreen:e/quote]

Já doufám že ne... muj čin neměl rasistický podtext... Jen jsem chránil svuj majetek... v USA se při ochraně sveho majetku muže použít zbran, v čr mu mužu dát jen přes hubu.... :(
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod brasci 16. 11. 2007 17:10

honaman: No mal v ruke nožík, teoreticky by si mohol použiť nejakú zbraň aj Ty... Ale dobre si urobil, keď bol na zemi mal si ho ešte kopnúť... :)
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 16. 11. 2007 17:18

... do hlavy :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod zdenek 16. 11. 2007 17:18

HondaMan píše:
party boy píše:Myslim, že místo pozorovatel bys tam měl mít Bílá síla roku 2007 :mrgreen:e/quote]
Já doufám že ne... muj čin neměl rasistický podtext... Jen jsem chránil svuj majetek... v USA se při ochraně sveho majetku muže použít zbran, v čr mu mužu dát jen přes hubu.... :("/quote]

Bohuzel, nemuzes mu dat ani pres tu hubu, kdyby na tebe poslal fizly, tak bys musel tvrdit ze na tebe sel s tou kudlou.
zdenek
Štamgast

Odeslat příspěvekod HondaMan 16. 11. 2007 17:21

zdenek píše:
HondaMan píše:
Já doufám že ne... muj čin neměl rasistický podtext... Jen jsem chránil svuj majetek... v USA se při ochraně sveho majetku muže použít zbran, v čr mu mužu dát jen přes hubu.... :("/quote]
Bohuzel, nemuzes mu dat ani pres tu hubu, kdyby na tebe poslal fizly, tak bys musel tvrdit ze na tebe sel s tou kudlou.

No a nešel??? :)
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod JackNO.1 16. 11. 2007 17:24

HondaMan píše:

myslím, že zbraň můžeš použít i v ČR, ale je to nějak blíže specifikované a já to samozřejmě přesně neznám... Nějaký znalec práva třeba hodí přesný odkaz...

Prostě když na tebe půjde cigoš s rybičkou, nemůžeš ho rozstřílet brokovnicí :-) Ale nějakou přiměřenou zbraň použít můžeš ;-)
JackNO.1
Motorkář roku 2007

Odeslat příspěvekod JackNO.1 16. 11. 2007 17:25

jo aha, ona jde řeč o ochraně majetku :-) tak to je jiná :-)

to asi zbraň použít nemůžeš :-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007

Odeslat příspěvekod Valdauf 16. 11. 2007 17:44

Zkrácený výklad nutné sebeobrany.Pokud cikora na mě s kudlou,já můžu jen rukama a nesmím ho moc bít.On bude mít pistoli,já můžu vzít kudlu,ale ne ho moc zranit.Hnědočech bude mít automat,já už můžu mít pistoli,ale musím co nejvíce chránit jeho zdraví a život,tj,střílet na nohy :roll: :shock: :roll: :shock: Bývalá tchýně dělá v Písku u Policie a tohle téma bylo na pořadu dne.
A nejsem rasista,hladil bych místní indiány,hladil,až do úplnýho vyhlazení :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Kuk na tygra!!Tááák,teď mám hovínečko!!!!
P405 1.9D......
Konečně rvu asfalt...................
Valdauf
Nováček

Odeslat příspěvekod Saman 16. 11. 2007 18:31

tak brokarnu s bumovejma projektylama, to boli jako svin a hnedocech bude rat kdys se pak pozemi bude valet jen par minut a to do prijezdu uniforem stacit bude, kdystak by dostal dalsim gumidkem treba donohy aby se valel dalsich par minut :D
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod HondaMan 16. 11. 2007 19:01

Saman: :D :D :D :D
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod abuk 16. 11. 2007 19:25

chlapi věřte mi oni jim učite všichni ubližujou!

hele ve škole jim učitelé nadržujou za co já mám poznámku oni nic učitelé se jich bojí ..... protože jejich rodiče hned běží na učitele

mohl bych pokračovat....
abuk
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka