moderujem z vostra

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

lbi se vam zdejsi aktivnejsi pristup moderatoru
ano, bylo na case 19 %  25%  [ 19 ]
je to divny 17 %  22%  [ 17 ]
ne, terou me tim 27 %  35%  [ 27 ]
je mne to sumak 13 %  17%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 76

Odeslat příspěvekod Merlin 12. 10. 2007 19:35

Cely problem dotazniku je ze 80% prispevkov na fore ma 3% uzivatelov...
Merlin
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Saman 12. 10. 2007 19:36

pokud ten mail byl zarazen mailklientem do spamu, tak je taky mozne ze ho po urcite dobe ten mailklient smaznul, ja mam nastaveno mazani spamu po 10 dnech, tedy cokoli starsi 10 dnu co bylo ulozeno do slozky spamu us proste nenajdu
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod Deleted user 12. 10. 2007 19:41

@ Jencek>
Ale ano, vyjádřit názor můžeš, jen je to asi to jediné, co se s tím dá dělat. A nepleť si pojmy - takto právě funguje demokracie. Nejlepší jsou tací, kteří byli líní hnout sedinkou a jít k volbám, ale pak nadávají, že komunisti dostali tolik mandátů. O anketě se tady na fóru taky vedla diskuze, takže pokud nebyl někdo z pravidelně docházejících uživatelů zrovna dlouhodobě mimo provoz, musel o ní vědět a bylo v jeho silách něco ovlivnit, pokud měl ovšem zájem.

Kromě toho dohromady hlasovala zhruba třetina lidí a dotázaní byli všichni, kdo měli v tu dobu min. 10 příspěvků. To znamená, že mezi dotazovanými byli i tací, kteří o toto fórum sotva zavadili před rokem a dnes už ani neví, že AR existuje. Nepředpokládám, že by se s dotazníkem obtěžovalo nějaké významnější množství respondentů, kteří měli na kontě pod 50 kousků. Když se kouknete na memberlist, uvidíte sami, jak velké procento z celku takoví uživatelé tvoří. 351. uživatel má teď v Garáži napsáno slabě nad 200 postů.

Odeslat příspěvekod DoubleSix 12. 10. 2007 21:30

Michal P píše:Možnost volby tam byla, otázky byly formulovány jasně a přesně se dotýkali problémů které v garáži jsou.r/quote]
Většina uživatelů tu žádné problémy nemělo (až dosud). :wink:
Prostě je potřeba očekávat, že každá prudká změna přinese problémy, nespokojenost. Bohužel v tuto chvíli se to týká většiny stálých návštěvníků tohoto fóra. To by mělo minimálně administrátorům a moderátorům sloužit jako signál; více než nějaká anketa 8)
DoubleSix
Inventář

Odeslat příspěvekod germi123 12. 10. 2007 21:50

O jaké prudké změně mluvíš ? :-) Že se oddělila jedna diskuse ? Jinak jsem si tu žádné změny nevšimnul :)
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod Petr1968 12. 10. 2007 22:10

:hm
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod DoubleSix 12. 10. 2007 23:20

Neoddělila, ale smazala.
Pokud budou moderátoři takto přísně zasahovat častěji, bude to ta změna, o které jsem mluvil. I tak "benevolentní" JencekSF to zaznamenal a donutilo ho to k vytvoření tohoto threadu.
cituji:
tak to je hezke... nasilne budem rozbijet neco, co tu samovolne vzniklo... vzniklo, protoze to tak nejspis vetsine vyhovuje...

gratulace

Ale jo, pokud to většina uživatelů uvítá, tak ať moderátoři více zasahují 8)
DoubleSix
Inventář

Odeslat příspěvekod OS 12. 10. 2007 23:38

Nejdete s dobou, jste málo flexibilní. A to je chyba. :D
Většině to vyhovuje? Kdo je ta většina?
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod mr.paulie 13. 10. 2007 13:17

BTW proč má stejnou váhu v anketě hlas někoho, kdo má na AR 0 příspěvků a někoho kdo jich má 1000?
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Nováček

Odeslat příspěvekod Anonymous 13. 10. 2007 13:19

A podle čeho bys chtěl určovat kriteria, která by vedla k jednotlivé hlasovací síle? Podle počtu příspěvků? To znamená, že největší spammer, tedy logicky ten, kterému benevolentní pravidla vyhovují, by měl možnost hlasování nejvíce ovlivnit?
Anonymous

Odeslat příspěvekod germi123 13. 10. 2007 13:23

mr.paulie píše:BTW proč má stejnou váhu v anketě hlas někoho, kdo má na AR 0 příspěvků a někoho kdo jich má 1000?c/quote]

Kdo měl na AR 0 příspěvků ten nehlasoval :-)
Anketu obdrželi jen lidé co tu měli za půl roku alespoň 10 příspěvků :-)
Tj. 951 lidí a z toho se zučastnilo 331.
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod mr.paulie 13. 10. 2007 13:33

Jersey, zrovna ty o spamování pomlč.
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Nováček

Odeslat příspěvekod Anonymous 13. 10. 2007 14:05

mr.paulie, trošku nesmyslný argument z Tvé strany, nemáš pocit? Já se zde choval tak, jak to tu bylo běžné. Máš pocit, že např. jsem např. na živě dělal to samé jako zde? Nikoli. A víš proč? Protože tam to prostě bylo zakázané, tady ne. Nevím, na co jsi tedy narážel. :wink:

Mám neustále pocit, že si někteří pánové myslí, že bez nich by tohle fórum snad umřelo. To je bohužel špatná úvaha. Přijdou noví lidé, kterým bude vyhovovat rozumný poměr mezi moderováním a nemoderováním. Vzniknou noví štamgasti, inventáře, moderátoři. Fórum přežije, ale někteří z Vás asi ne, že tomu tak je i bez nich. Já také mírně nesouhlasím s tím, jak funguje pauza, a tak jsem z ní prostě odešel. Přes měsíc jsem tam nic nenapsal a nemíním to za současného stavu měnit.

Pochopte už konečně, že fórum není Vaším majetkem, byť to tak zřejmě spoustě lidí asi připadá. Je na provozovateli, jaké chce fórum mít, jaké bude mít pravidla.
Anonymous

Odeslat příspěvekod King of Potato People 13. 10. 2007 20:07

Jersey jdi se bodnout :)

ad totalita - to mel byt joke (proto je tam ta poznamka o letopoctu)

Jen me prekvapila razna zmena a hlavne to, ze se diskuze mazou a nerozdeluji (coz mi pripadlo mnohem lepsi)
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 10. 2007 20:10

No,pritvrdilo sa to.Ja by som navrhoval urobiť extra garbage,kde by boli dočasne témy,ktoré sa za pár dní zmažú,aby si ich mohli prečítať tí,ktorých to može zaujímať,lebo keď sa zmaže téma rýchlo bez varovania,nie je to príjemné.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka