moderujem z vostra

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

lbi se vam zdejsi aktivnejsi pristup moderatoru
ano, bylo na case 19 %  25%  [ 19 ]
je to divny 17 %  22%  [ 17 ]
ne, terou me tim 27 %  35%  [ 27 ]
je mne to sumak 13 %  17%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 76

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 14. 10. 2007 00:27

911: ja myslim, ze to nesmazou, jenom za to mozna budu mit problemy. Kazdopadne dal jsem to zde, aby tu byl taky nazor nekoho uplne jineho. Ono to ma i zacatek a pokracovani, ale neni treba zde osobne jmenovat lidi, na ktere byl dotycny nastvany.

Ja abych se prinal, jsem nikdy moderatory z jinych serveru nepochopil. Az na vyjimky mi vzdy pripadali uplne bez mozkovi jedinci a to plati i o casti adminu.

Pracuji v jedinem duchu - jsem king a co udelam je slovo Bozi a vlak pres to nejede.

Nikdy se mi nepodarilo zvratit jejich rozhonuti, byt bylo sebehloupejsi a at argumentovali sebebleji - tedy v pripade, ze meli vubec zajem cokoli resit, protoze v drtive vetsine pripadu se odmitnou o tom bavit.

Nechapu tedy, ze nekdo vubec takove lidi necha delat takove veci, kdyz nejsou schopni obhajit to, co delaji.

Napr. na zive...

udelal jsem diskusi, ve ktere jsem pozadal, aby mi nekdo udelal makro v excelu.... diskuse byla v poradku a bylo vymalovano.

udelal jsem diskusi, ve ktere jsem pozadal, aby mi nekdo udelal jednoduchy program v paskalu, nebo c, nebo cemkoli, co mel jenom neco udelat pote, co tam zadam par hodnot. - aktivni moderator to zamkl, zahodil a oznamil mi, ze poptavka po praci na zive nepatri.

chtel jsem od nej vedet, jaky je rozdil v programovani v VB v excelu a v paskalu, ale motal porad dokola, ze pokud si chci nekoho najmout na praci, at si dam inzerat nekde.

Pritom 99,9% diskusi na zive je o tom, ze nekdo musi vyvinout nejakou cinnost na zodpovezeni a vyreseni problemu. Nekdo chce posoudit sestavu - clovek najde nejake komponenty, hodi okazy apod. Jindy chce nekdo pomoct s udelanim webu, tka mu pomuzou apod.

Jenze v tom vsem najendou nekdomu rupne v bedne a mas smulu. Aboslutni a nemas sanci s tim nic udelat. Kdyz napises nekomu nad nim, odpovi ti, ze nevi proc to zakazal, ale nejspis to bylo z opravneneho duvodu.

Zkusenosti s tim mam opravdu bohate, at uz na zive, nebo MM a je to v podstate uplne o tom samem. Ze si nekteri hraji na velke sefy a sefove konaji a rozkazuji.

Castecne se to zatahlo s nekolika horlivymi lidmi i sem a kdyz nejdes s nimi ruku v ruce, tak te na zaklade totalni stupidni veci vysoupnou, protoze mas vlastni (jiny) nazor, coz se ovsem v te jejich "demokracii" nenosi.
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod Deleted user 14. 10. 2007 00:35

@ Radek Ondrášík>
Rozumná diskuze končí, pokud přejdeme k osobním útokům, napadání a urážkám. Upřímně mě naprosto šokuje, že máš ve své pozici zapotřebí snížit se k něčemu takovému.

Odeslat příspěvekod 911 14. 10. 2007 00:41

jo, taky myslim, ze to nesmazou...no co na to rict, v podstate souhlasim, pockej na adminy, se mnou se nepohadas :)

ja jen muzu prihodit, ze si obcas ctu pod clanky na zive a MM a tam se to moc neresi, ale s forem na zive uz sem taky parkrat zazil. nejvci me asi dostalo, jak sem se jednou na neco ptal a bylo mi to zamknuto a dany odkazy, kde uz se to melo probirat. tak sem si je projel, skoro nic sem pro sebe nenasel, ale tak sem se nejak snazil navazat a byl jsem okriknut, at se drzim tematu. no, cumel sem.

je to hodne o tech lidech. nejvic me nedavno dostala ta slavna iwigirl. chodila si sem na garaz psat kraviny a delat flamy a pak se vyhadrila o garazi, ze je to balast a doufa, ze neco takoveho se na udrzovanou pauzu nedostane. jiste, dalo by se rict, delali tam bordel vsici, tak mohla i ona, pravidla to dovolila, ale nemusela hned o kus dal to hanit. navic, kdyz jsou vsici tak cisti a plni jasnych arguentu, tak maji jit prikladem. ja neco podobneho psal do flamu a za chvili tam byla s rekaci. normalne me ji nekdo nabonzoval, ze ji tam pomlouvam :) je to tu prolezly jak metrix.
ale i tak si myslim, ze na garazi je to zatim v poho. vetsina zdejsich moderatoru ma k tem vyse uvedenym daleko. zatim.
Never a frown with golden brown
911
Inventář

Odeslat příspěvekod christian 14. 10. 2007 00:59

[quote="Radek Ondrášík"oudelal jsem diskusi, ve ktere jsem pozadal, aby mi nekdo udelal jednoduchy program v paskalu, nebo c, nebo cemkoli, co mel jenom neco udelat pote, co tam zadam par hodnot. - aktivni moderator to zamkl, zahodil a oznamil mi, ze poptavka po praci na zive nepatri.[/quote]

Tak tohle mi najdi, sam jsem na to zvedavy

Zbytek ani komentovat nebudu, ale tohle bych fakt necekal.. A navic nevim co ti na zive furt vadi. Jak vsichni vidite funguje to, funguje. Navic kdyz odecteme od vsech for jejich smetiste, tak se zive dostane pred garaz.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod mr.paulie 14. 10. 2007 01:16

A smetiště není fórum? To je jako kdyby Paroubek řekl že kdyby se od všech volebních výsledků odečetla praha, tak ty volby vlastně měli vyhrát oni.
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Nováček

Odeslat příspěvekod iwigirl 14. 10. 2007 01:23

Obrázek
iwigirl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod King of Potato People 14. 10. 2007 01:40

jsem chtel udelat poradek na smetaku :) a menit lidem ankety thats all :)

jinak o moderovani nestojim, aby na me nekdo tlemel, ze jsem mu neco smazal a jini, ze bych nekde neco smazat mel... mam ja tohle zapotrebi? NEMAM :)

ale rad bych nekomu obcas prepsal anketu nebo zmenil nazev threadu :)
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod iwigirl 14. 10. 2007 01:44

911: odpovím ti slovy Jerseyho:

Jersey II. píše:...Já se zde choval tak, jak to tu bylo běžné. Máš pocit, že např. jsem např. na živě dělal to samé jako zde? Nikoli. A víš proč? Protože tam to prostě bylo zakázané, tady ne. ...:wink:

Pochopte už konečně, že fórum není Vaším majetkem, byť to tak zřejmě spoustě lidí asi připadá. Je na provozovateli, jaké chce fórum mít, jaké bude mít pravidla.e/quote]

Je na to mněco nejasného? To, že jsem tu před rokem dělala to samé co vy snad neznamená, že musím garáž zbožňovat a všude ji vychvalovat až do konce života... Už se konečně proberte... Chováte se jak kdyby byla garáž středobodem veškeré existence.
iwigirl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod King of Potato People 14. 10. 2007 01:53

kdyz se ti tu nelibi, vopruzuj na pauze a tady nekverulantuj.

To se chovate vzdy podle vetsiny a jeste to dotahujete do extremu??? skoro se stydim, ze s nekym takovym sdilim narodnost...
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 10. 2007 03:09

Majkl vP. píše:@ Radek Ondrášík>
Rozumná diskuze končí, pokud přejdeme k osobním útokům, napadání a urážkám. Upřímně mě naprosto šokuje, že máš ve své pozici zapotřebí snížit se k něčemu takovému.
anonymni

Odeslat příspěvekod zdenek 14. 10. 2007 05:11

Hallowed are the garage :mrgreen:
Myslim ze kdo chtel, odpoved tu vzdycky dostane, a krome toho dostane odpoved i na smysl zivota vesmiru a vubec.
zdenek
Štamgast

Odeslat příspěvekod Petr1968 14. 10. 2007 05:21

RO teď mluví nějak jinak. Inu posun v názorech se dal čekat. :hm Trochu mě to překvapuje. Tak nic,jdu vyrábět to biopalivo
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Deleted user 14. 10. 2007 07:56

@ Julius7>
Pokud tu chtěl někdo znát konkrétní důvody, pak se omlouvám, nevšiml jsem jich. Nesleduju tuhle diskuzi od začátku.

R. O. interně prohlásil, že moderátorská práva nevyužívá, a na otázku, zda mu mohou být odebrána, odpověděl, že je mu to jedno - a následně se tak i stalo. Na tom, prosím, není nic nedemokratického.

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 14. 10. 2007 08:49

Majkl vP. píše:@ Julius7>
Pokud tu chtěl někdo znát konkrétní důvody, pak se omlouvám, nevšiml jsem jich. Nesleduju tuhle diskuzi od začátku.

R. O. interně prohlásil, že moderátorská práva nevyužívá, a na otázku, zda mu mohou být odebrána, odpověděl, že je mu to jedno - a následně se tak i stalo. Na tom, prosím, není nic nedemokratického.,/quote]

Proc takto verejne lzes? O moderovani jsem neprohlasil, ze ta prava nevyuzivam. Vytahujes jedine slovo z cele vety, kde chybi ten podstatny zbytek. A vubec, proc to resis takto verejne? Myslim, ze se rozhodnuti adminu verejne nekomentuji, takze proc takova vyjimka? Nebo je dvoji metr? A jinak myslim, ze jsem ti nazor na tebe napsal uz pres SZ, takze nebudu to psat opet zde a nahlas.
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod Tarwas 14. 10. 2007 09:24

Nečetl jsem to od začátku, ale co jsem z posledních stránek pochytil, tak tyhle argumenty o odebrání moderátorských funkcí člověku, který pro AR dost udělal a celé to vlastně spustilo pár blbečků, kteří pod články RO chodili jenom prudit, protože byl autorem RO a tady na fóru začali mlátit ručičkami, že je RO utlačuje, nechová se demokraticky maže jejich stížnosti a kdo ví co ještě... To mi přijde jako vítězství těchto existencí a zradu ze strany vedení, které RO obětovalo, aby bylo vidět, že něco udělali a utichla diskuse, ale mělo to právě opačný efekt...

Když jsem do garáže přišel, tak tu byla neuvěřitelná pohoda, plno super lidí a občas se tu našel nějaký prudič, ale nebylo to tak hrozné. V sekcích o autech se člověk v 97% případů dozví co potřebuje a na smetišti si pokecal, našel tu pár lidí z okolí a hodně lidi se tu zná osobně, takže tu byla/někdy je fajn atmosféra. Ale jestli se tu zavede režim jako na žive nebo mm, tak to půjde do... však víte kam.

Toť můj názor
Tarwas
Moderátor Galerie

Předchozí stránkaDalší stránka