Autoškola pro auta s automatikou

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod S.H.O.G.O. 23. 9. 2007 00:34

Ahoj, existujou i autoskoly kdyz chci jako ridit auta s automatikou? Nebo to musim udelat autoskolu s rucnim razenim?
The number one position in the game
S.H.O.G.O.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Smiley :-) 23. 9. 2007 00:36

exituju viem ze na svk v poprade maju jeepa s automatom, ale newiem ako to je na skuske...
Smiley :-)
Nováček

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 9. 2007 00:39

a neni to jedno?
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod M@tezz 23. 9. 2007 00:41

Asi jo. Když můžeš mít řidičák s omezením na auta s automatem ... Na řidičáku je pak jenom nějaký kód a prý ani policajti moc neví, co znamená. Říkali před časem v TV. Takže to musí být pravda :)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod sMartin 23. 9. 2007 00:41

Jestli dobre chapu otazku, tak myslim, ze v tom mas chaos... Jelikoz je manual "slozitejsi" a u nas nejrozsirenejsi, delaji autoskoly jizdy s manualem. Jestli maji nekde automat, tak to nevim, urcite ta moznost bude, ale uz kvuli sobe bych na automatu nikdy nezacinal. Kdyz umis s manualem, automat zvladnes. Opacne je to velky problem.
sMartin
Štamgast

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 23. 9. 2007 01:35

já si mohl vybrat na jakém autě chci jezdit, jestli manuál nebo automat.... Ale protože volba byla jasná, ani nějak nezkoumal jestli autoškola na automatu je nějak odlišná a je nějakej cejch v papírech že s fofrklackem nemužu ...
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod zigi 23. 9. 2007 12:48

Rovnez bych ti autoskolu s automatem nedoporucoval. Protoze pokud delas skolu s automatem, tak pak mas ridicak pouze na auta s autmatem a nemuzes ridit manual. Zatimco naopak pokud projdes normalni autoskolou s manualem, tak muzes ridit jak manual tak automat. Nicmene jestli mas pocit ze manual je nad tvoje sily a nikdy ho nebudes chtit ridit, tak urcite nejakou autoskolu s automatem najdes.
Sierra fanda
zigi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Caddy 23. 9. 2007 14:47

tak ja mam autoskolu s manualem a stejne s nim nejsem schopny normalne jezdit, protoze jsem s nim v podstate od te autoskoly do styku neprisel....
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 23. 9. 2007 14:49

Caddy: U tebe je to normální (Amík roku 2006) :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 23. 9. 2007 16:01

no já bych naopak nechtěl automat, jel sem snim jednou - dvakrát a nic moc .... (Jeep Grande cherokee)
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 23. 9. 2007 17:52

Já jsem s automatem vždy moc spokojen. Ta jízda je pohodovější. Jezdím s manuálem. Jinak většina dnešních automatů má stejně dnes možnost manuálního řazení.
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008

Odeslat příspěvekod TomZ 23. 9. 2007 18:08

Jsou dny, kdy radsi jedu s manualem... nekdy zas radsi automat.. kdyz sem unaveny a chci v klidu odridit pres mesto..
TomZ
Štamgast

Odeslat příspěvekod Wracker 23. 9. 2007 21:07

tak s automatem nemam zkusenost, ale autoskolu bych si odjezdil i tak jen s manualem..automat se da pak zvladnout...opakcne tezko
Wracker
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Pade 25. 9. 2007 20:13

radšej autoškolu s manualom, môže sa stať že budeš potrebovať riadiť manual, a bude problem... mam radšej automatiku, ale autoškolu chcem robiť na manuali
Pade
Kolemjdoucí