Po čem dneska ženský koukají?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod v8driver 18. 9. 2007 21:46

Počem vlastně dneska mladý "holky" ve věku plus mínus 20 let koukají?
Jaké máte oblečení, sluneční brýle, účes nebo třeba auto? Co vlastně holky "bere" na mladých mužích v podobném věku?
Jak vlastně člověk udělá na ně dojem při prvním setkání? Tím, že přijede fárem, nebo tím, že se bude chovat jako gentleman?

Ne, nepotřebuju zapůsobit na holky. Řeším totiž toto téma se svým synem, snažíme se přijít na společný závěr, večerní nuda. :mrgreen:
v8driver
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 9. 2007 21:47

po počtu nul na účtu
anonymni

Odeslat příspěvekod v8driver 18. 9. 2007 21:48

LukasKoudak píše:po počtu nul na účtu
v8driver
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 9. 2007 21:49

Jo při prvním setkání(většina) asi kouká na vzhled ;) Jinak myslim si, že u většiny holek člověk udělá dojem když přijede fárem :-/

Protože je to moje budoucí auto :lol:
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 9. 2007 21:49

kus od kusu, slepici bude stacit vytuzena 120ka... myslim ze se to neda pausalizovat...
Anonymni

Odeslat příspěvekod paveld 18. 9. 2007 21:52

obleceni to neni, auto taky ne... ale prirozeny sarm, nebo tak neco, clovek musi mit svoje kouzlo, svoji osobitost. na auto ani na to ze jsem hezky obleceny nebo mam hodne penez jsem zatim na zadnou nezapusobil.... vzdycky to bylo uplne nehodou a nic v tom nebylo, vypadal jsem jak debil, spinavej, auto nevidela, o penezich jsme taky nemluvili... :-).
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 18. 9. 2007 21:53

První je vzhled, pak čekám, co z něj vypadne, když otevře pusu, když to ladí dohromady a navíc eště při společný večeři nepřepočítává 5x účet, tak je noha v nohavici :-)
iwigirl
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paveld 18. 9. 2007 21:55

LukasKoudak píše:Jo při prvním setkání(většina) asi kouká na vzhled ;) Jinak myslim si, že u většiny holek člověk udělá dojem když přijede fárem :-/

Protože je to moje budoucí auto :lol:"/quote]

to berou spis jako takovy bonus navic podle me, ale ne jako zakladni kamen uspechu :wink:
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 18. 9. 2007 21:55

hmm tak už vim kde je chyba...
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 18. 9. 2007 21:57

MB SL funguje vždy a všude :)
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paveld 18. 9. 2007 21:59

s tim ze by zenska sla po majetku a penezich, vim ze se to rika ale mam zatim jiny zkusenosti: bud je chuda, tak je zvykla ze je chuda a nijak ji to nevytrhne ze mas vic nez ona... a nebo je z bohaty rodiny, bere jako samozrejmost to, ze mas hodne penez, ale nic vic, proste je to pro ni normalni asi tak, jako ze se kazdy rano vzbudi a vstane. Taky tim na ni clovek nijak nezapusobi...
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 9. 2007 22:01

Já nvm, já co měl co dočinění tak většinou sem neuspěl, s tím že sem se choval šarmantně, galantně a tak. Asi si jen vybírám špatné typy...
anonymni

Odeslat příspěvekod paveld 18. 9. 2007 22:05

LukasKoudak píše:Já nvm, já co měl co dočinění tak většinou sem neuspěl, s tím že sem se choval šarmantně, galantně a tak. Asi si jen vybírám špatné typy...m/quote]

nebo jsi ty ten spatny typ... :potichu
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod v8driver 18. 9. 2007 22:05

LukasKoudak píše:Protože je to moje budoucí auto :lol:-/quote]

Aha, až budu prodávat svoje, dám ti AR VIP slevu. :wink:
v8driver
Nováček

Odeslat příspěvekod v8driver 18. 9. 2007 22:07

paveld píše:
LukasKoudak píše:Jo při prvním setkání(většina) asi kouká na vzhled ;) Jinak myslim si, že u většiny holek člověk udělá dojem když přijede fárem :-/

Protože je to moje budoucí auto :lol:"/quote]
to berou spis jako takovy bonus navic podle me, ale ne jako zakladni kamen uspechu :wink:

Syn říká, že máš pravda. Zatím na žádnou jeho finanční schopnosti ani jeho auto nezapůsobily.
Říká, že ty holky jsou prostě na vychrtlé diskanty, neboli na "pánské kamarádky". Mají rádí takové ty kluky, co vypadají nevinně jestli ho správně chápu
v8driver
Nováček

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků