Václav Pech v Udělám cokoliv

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Majkie 7. 4. 2007 19:33

Přítule mě donutila podívat se, že prý nebudu litovat a měla pravdu. Ženská s fóbií z jízdy autem (po smrti kamarádky v autě) měla za úkol jet s Pechem v autě na okruhu a pak v lese. Byla úplně hotová a Pech to ještě zdobil černým humorem jako - "no nejdřív to musím dostat trochu do ruky to auto". Nejdřív cvičně v sériovce EVO a pak ve speciálu. Nakonec ji vyřídil dvěma hodinama na místě. Hezká podívaná - je to borec. I když ona řekla, že je blázen. :D
Majkie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trophy 7. 4. 2007 19:36

a já to neviděl Mr. Green
Když to nejde po dobrém, dělej to násilím. Jestliže se to ulomí, šlo o vadnou součástku...
Trophy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod germi123 7. 4. 2007 19:37

je to v archivu ČT někde ?
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod Majkie 7. 4. 2007 19:43

V archivu asi ne, nenašel jsem tam starší vydání tohohle pořadu. Ale opakují to na čt2 zítra v 0.25 h (z neděle na pondělí).
Majkie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 7. 4. 2007 19:43

Jo bylo to dobrý. S tim seriovym jel tak piánko a se speciálem na to šlápnul :D Ale zaujalo mě že na specialu má normální RZ
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oscar 7. 4. 2007 19:44

bylo to zuper. on naprosto vytlemenej a ona ho mlatila itinerarem
Psychotik je, zjednodušeně řečeno, člověk, žijící ve svém vlastním světě, obtížně rozlišující představy a realitu - petrumr.
oscar
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkie 7. 4. 2007 19:44

oscar: Jo, to bylo dobrý :D
Majkie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 7. 4. 2007 19:45

Ale je videt že ženská jak kecá rychle tak se tim uklidní :D
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkie 7. 4. 2007 19:48

To je fakt. Když jela v sériovce, tak se rozbrečela (i když on ji deptal i kecama :D ), ale ve speciálu s itinerářem už to šlo.
Majkie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obywan 7. 4. 2007 19:51

ja videli jak uz zastavili... :(
obywan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod germi123 7. 4. 2007 19:52

[quote="Předseda";Jo bylo to dobrý. S tim seriovym jel tak piánko a se speciálem na to šlápnul :D Ale zaujalo mě že na specialu má normální RZm/quote]

I WRC má nomálně SPZky :wink: Jezdí přeci mezi rychlostními zkouškami normálně přejezdy po silnici. Já jsem při rally bohemia předminulý rok (nebo předpředminulý) na dálnici taky potkal Kopeckýho Mr. Green
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod Trophy 7. 4. 2007 19:53

Tak šla tam dobrovolně :)
Když to nejde po dobrém, dělej to násilím. Jestliže se to ulomí, šlo o vadnou součástku...
Trophy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkie 7. 4. 2007 19:55

Ale při tom nájezdu na most bych mi možná taky nebylo nejlíp a při sjezdu by mi asi lehce šel hore žaludek.
Majkie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 7. 4. 2007 19:55

germi123 píše:[quote="Předseda";Jo bylo to dobrý. S tim seriovym jel tak piánko a se speciálem na to šlápnul :D Ale zaujalo mě že na specialu má normální RZm/quote]

I WRC má nomálně SPZky :wink: Jezdí přeci mezi rychlostními zkouškami normálně přejezdy po silnici. Já jsem při rally bohemia předminulý rok (nebo předpředminulý) na dálnici taky potkal Kopeckýho Mr. Greenp/quote]
Otázkou je jak by se asi tvářili, kdyby je zastavili cajti s tim co to maj za nepovolený upravy. Aneb-to sou ale upravy v rámci mezinárodních pravidel. Hm..to je možný, ale bylo to schválený ministerstvem dopravy :?:
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkie 7. 4. 2007 19:56

germi: A dal sis ho Juniorem? :D
Majkie
Štamgast
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků