Václav Pech v Udělám cokoliv

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maliček 7. 4. 2007 19:56

docela ji závidím, hned bych jel taky :)

germi123: teď se ale u závoďáku závádí speciální SPZ, kde je spešl označeni, ale můžou jezdit opravdu i na obyč.
Nemám rád naši vládu, zdražila mi čokoládu. :-)
maliček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 7. 4. 2007 19:57

Nevím jak to mají z těmi homologacemi a pravidlama, ale normálně přejezdy jezdí po svý kolech (na přejezdový režim) a platí pro ně normálně pravidla silničního provozu, Mirek-607 až sem příjde tak snad bude vědět... :-)
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod maliček 7. 4. 2007 19:58

předseda: neboj, u těhl aut je to úplně jinak, cajti je max. zastavují za rychlost, více si hlídá už FIA a pořadatelé...
maliček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Předseda 7. 4. 2007 19:58

germi: tak jo vim o tom že vemou auto a přemístněj se po vlastní ose, ale nejde mi moc do hlavy proč na to maj normální spz. Kdyby měli třeba ty specialní nebo tak něco, ale normál :eh
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod bobo23 7. 4. 2007 20:00

Zdravím.... jízdu v Udělám cokoli sem viděl taky a hodně té ženské závidím... taky bych se z Vencou svezl... ale ty hodiny na konci byly vůči té ženské dost kruté... :lol:
bobo23
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod maliček 7. 4. 2007 20:02

[quote="Předseda";germi: tak jo vim o tom že vemou auto a přemístněj se po vlastní ose, ale nejde mi moc do hlavy proč na to maj normální spz. Kdyby měli třeba ty specialní nebo tak něco, ale normál :eh
tak ono na tom není nic zvláštního, technickou to projde v poho, takže není problém a ony ty nový SPZ nejsou tak jiný, jenom jinak uspořádání, třeba jak u veteránů (obr. http://www.malicek-web.ic.cz/gallery.ph ... zek_id=948 )
maliček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 7. 4. 2007 20:02

bobo23 píše:Zdravím.... jízdu v Udělám cokoli sem viděl taky a hodně té ženské závidím... taky bych se z Vencou svezl... ale ty hodiny na konci byly vůči té ženské dost kruté... :lol://quote]

Kua neche to to někdo natočit tu reprízu a dát na web, kdo má TV kartu, já kvůli tomu nehci vztávat Mr. Green
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod Trophy 7. 4. 2007 20:04

[quote="maliček";technickou to projde v poho, takže není problém
Když to nejde po dobrém, dělej to násilím. Jestliže se to ulomí, šlo o vadnou součástku...
Trophy
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod maliček 7. 4. 2007 20:06

Trophy píše:[quote="maliček";technickou to projde v poho, takže není problém
maliček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 7. 4. 2007 20:07

Normálně to má samolepky na SPZ
Obrázek
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod Trophy 7. 4. 2007 20:10

že to má SPZ neznamená, že to v poho projde technickou do normálního provozu!!! světla sice má, ale to je tak všechno...
Když to nejde po dobrém, dělej to násilím. Jestliže se to ulomí, šlo o vadnou součástku...
Trophy
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod maliček 7. 4. 2007 20:10

Trophy píše:že to má SPZ neznamená, že to v poho projde technickou do normálního provozu!!! světla sice má, ale to je tak všechno...
maliček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 7. 4. 2007 20:12

Opravdu to je jak "normální auto" akorád se divim, že to projde třeba na hluk nebo emise... :-)
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod maliček 7. 4. 2007 20:13

germi123 píše:Opravdu to je jak "normální auto" akorád se divim, že to projde třeba na hluk nebo emise... :-))/quote]

hluk se přeměřuje na technické před závodem, to si taky hlídají a emise nemusej bejt nějak strašný, řekl bych, že v rámci mezí
maliček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Trophy 7. 4. 2007 20:18

Tak pokud to budeš brát takhle tak to bude dlouhý seznam :) , ale germi má pravdu, už třeba ten hluk neprošlo by technickou...
Trophy
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka