DigiKamera

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Good 23. 2. 2007 11:36

Saman píše:Good > ani zrychlovat, dela ji problem i zrychleni momo koeficienty


se zrychlením nemám problém... dělá to líp než UMS.

Ale znovu opakuju. Na tohle je primárně AE
Good

Odeslat příspěvekod Saman 23. 2. 2007 11:41

z Canonu sou velmi dobre Gecka
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Good 23. 2. 2007 11:45

ja chci nějaký minipidi kompakt. Tahat se už budu s kamerou, která je pro mě primární. Foťák beru jen jako doplněk.
Good

Odeslat příspěvekod Saman 23. 2. 2007 11:49

stimhle si Premiera nevedela rady ( ten zacatek, je tam ruzny zrychlovani tak jak sem potreboval, aby to sedelo na hudbu a abych se vesel do presnyho casu ) takze sem to nakonec udelal v Aftrech a zbytek jen poskladal v MovieMakeru za 10 minut
http://www.youtube.com/watch?v=fGFP0LsNE-A
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 23. 2. 2007 11:53

Good píše:ja chci nějaký minipidi kompakt. Tahat se už budu s kamerou, která je pro mě primární. Foťák beru jen jako doplněk. /quote]

velmi kompaktni a kvalitni je LX2 od Panasonicu, fotil sem snim skoro 14 dni a vubec se mi ho nechtelo vracet, k mimo 300D to byl vybornej doplnek treba na panoramata, ve stejnem ohnisku dokonce fotil lip nes FZ50, samozdrejme FZ50 jeste pak pokracuje dal, ale na maximech to byla pak us hruza co z toho lezla ( prome hruza )
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilik 26. 2. 2007 08:06

Saman píše:stimhle si Premiera nevedela rady ( ten zacatek, je tam ruzny zrychlovani tak jak sem potreboval, aby to sedelo na hudbu a abych se vesel do presnyho casu ) takze sem to nakonec udelal v Aftrech a zbytek jen poskladal v MovieMakeru za 10 minut
http://www.youtube.com/watch?v=fGFP0LsNE-A


Šmamane, já si to pustil snad 20 x abych přišel na okamžik, kdy tě to sedí na hudbu. Nenašel jsem to.
Mimochodem, ani se mě nechce věřit, že tohle považuješ za jedno ze svých vrcholných děl. :D

Jinak takhle sestříhané video není pro začátečníka problém udělat v Premieře v okamžiku, kdy se naučí 5 základních funkcí. Dostat klip na timeline, střih, video přechod, zrychlení klipu a export. :!:
vilik
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 26. 2. 2007 10:44

vilik píše:
Saman píše:stimhle si Premiera nevedela rady ( ten zacatek, je tam ruzny zrychlovani tak jak sem potreboval, aby to sedelo na hudbu a abych se vesel do presnyho casu ) takze sem to nakonec udelal v Aftrech a zbytek jen poskladal v MovieMakeru za 10 minut
http://www.youtube.com/watch?v=fGFP0LsNE-A


Šmamane, já si to pustil snad 20 x abych přišel na okamžik, kdy tě to sedí na hudbu. Nenašel jsem to.
Mimochodem, ani se mě nechce věřit, že tohle považuješ za jedno ze svých vrcholných děl. :D

Jinak takhle sestříhané video není pro začátečníka problém udělat v Premieře v okamžiku, kdy se naučí 5 základních funkcí. Dostat klip na timeline, střih, video přechod, zrychlení klipu a export. :!:"/quote]

za sve vrcholne dilo to nepovazuju, spis za plevel co sem narichl splacal :wink: , a nahudbu je jen zacatek, schvalne kdypak s autem zatocim poprve ostre doprava, zbytek zaznamu se postupne zrichluje tak abych mohl prolnout na motokary ktery us meli danou delku, a Premiera proste neumi spomalovat nebo zrichlovat zaznam podle krivky, umi to jen podle danych koeficientu a navic jen delitelnych koeficientu :wink:

opravdu tam nikde nic nahudbu nesedi :lol: jinak dik ze si to videl 20x aspon me nabyhaj kredity :lol: mas nekde ukazku sviho foceni/toceni a strihani, a nejlip z mist kde se clovek zapoti, pac jezdit nekolik minut/desitem minut na motokarach u toho behat po place s kamerou a fotakem je sranda :lol:
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 26. 2. 2007 14:39

m.a.x.i.m.u.s
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maliček 26. 2. 2007 19:48

tak se pořád nemůže dohodnout, někdo radí DVD kameru někdo miniDV, tady (jak všude na netu) jste se nějak shodli na miniDV, mohly by jste mi teda doporučit 3-5 nej kamer do těch 10000,-kč ?? Přečetl jsem toho plno...

1. Mělo by to dostatečně vydržet na baterce (2h a více )
2. Kvalitní video
3. následně dobrá práce v počítači (střih apod.)
4. dobrej objektiv (nemusí bejt extra zoom, ale dobrá světelnost a výdrž/kvalita objektivu)
5. vůbec nejde o fotky
:eh
Nemám rád naši vládu, zdražila mi čokoládu. :-)
maliček
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 26. 2. 2007 20:03

[quote="maliček";1. Mělo by to dostatečně vydržet na baterce (2h a více )
2. Kvalitní video
3. následně dobrá práce v počítači (střih apod.)
4. dobrej objektiv (nemusí bejt extra zoom, ale dobrá světelnost a výdrž/kvalita objektivu)
5. vůbec nejde o fotky
:ehd/quote]
1. problem, pokud pojede i nahledove LCD a ne jen LCD v ocnici, tak de vydrz dolu a stezi to vydrzi 2 kazetky
2. pri cene 10k se nedaj cekat zazraky, bude to nejaka 1cipovka 0.8megapixlu, mozna 1.07 megapixlu
3. to zalezi na softu a jak se s nim dokazes naucit pracovat
4. objektivy sou stejne pro mnoho rad a mezi znackama nejni moc rozdil, svetelnost bejva dobra okol 1:1.8
5. to u kamer tak us bejva :lol:
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Good 26. 2. 2007 20:08

[quote="maliček";tak se pořád nemůže dohodnout, někdo radí DVD kameru někdo miniDV, tady (jak všude na netu) jste se nějak shodli na miniDV, mohly by jste mi teda doporučit 3-5 nej kamer do těch 10000,-kč ?? Přečetl jsem toho plno...

1. Mělo by to dostatečně vydržet na baterce (2h a více )
2. Kvalitní video
3. následně dobrá práce v počítači (střih apod.)
4. dobrej objektiv (nemusí bejt extra zoom, ale dobrá světelnost a výdrž/kvalita objektivu)
5. vůbec nejde o fotky
:eh"/quote]

bod 3 je irelevantní, respektive špatně formulovaný - preferuj kameru s DV out i DV in, aby jsi mohl video zálohovat zpět na pásku

bod 1. neřeš - záleží na baterce. S 1 stejně nevydržíš.

bod 4. je obsažen v bodu 2. - doplnil bych - co nejkvalitnější stabilizátor

asi bych šáhl po tomto http://www.videoexpert.cz/mini-dv-kamer ... -gs180ep-s když bude dobré světlo tak ti 3xCCD zajistí lepší barvy a v šeru budou k prdu všechny v této ceně
Good

Odeslat příspěvekod Good 26. 2. 2007 20:10

Good

Odeslat příspěvekod maliček 26. 2. 2007 21:07

Lidi, díkes :razz: , jsem vám vděčnej :wink:
Nemám rád naši vládu, zdražila mi čokoládu. :-)
maliček
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 8. 5. 2007 11:51

Chtel bych trochu ozivit toto tema :roll:

Potreboval bych neco podobne, jako malicek, tj. pro amatera, cena kolem 8-12tis. +- autobus.
Neco sem si tady projel a tak mi nejak vyslo, ze zaznam na dvd ee, ono se mi ani nelibi, kdyz tam u te kamery couha nejake kulate cosi. Takze miniDV, stale dobre a cenove prijatelne. Treba canon, nebo panasonic? S otpickou stabilizaci asi.
Nebo jsem premyslel nad HDD, myslim, ze sem videl nejake JVC s hadrem. Co si myslite o zaznamu na HDD?
No a projdu si ty odkazy vyse, ale pokud jsou nejake novinky nebo akce, nebo se neco zmenilo, tak sem s tim,diky
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 8. 5. 2007 13:04

911 píše:Chtel bych trochu ozivit toto tema :roll:

Potreboval bych neco podobne, jako malicek, tj. pro amatera, cena kolem 8-12tis. +- autobus.
Neco sem si tady projel a tak mi nejak vyslo, ze zaznam na dvd ee, ono se mi ani nelibi, kdyz tam u te kamery couha nejake kulate cosi. Takze miniDV, stale dobre a cenove prijatelne. Treba canon, nebo panasonic? S otpickou stabilizaci asi.
Nebo jsem premyslel nad HDD, myslim, ze sem videl nejake JVC s hadrem. Co si myslite o zaznamu na HDD?
No a projdu si ty odkazy vyse, ale pokud jsou nejake novinky nebo akce, nebo se neco zmenilo, tak sem s tim,diky
zaznam na HDD je totes jako zaznam na DVD, jen se misto na DVD zapisuje na HDD
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků