LOST

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod vizitix 18. 2. 2008 19:09

třetí díl jsem ještě neviděl, snad zejtra.. Ale co jsme zatim četl tak to že Sayid pracuje pro Bena.. Třeba se Sayid mohl z ostrova dostat jenom pod podmínkou že bude dělat pro Bena..
Unknown Pleasures
vizitix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 18. 2. 2008 19:10

To na konci bol Ben?? :o Sa mi nejak nepodobal, musím to ešte raz pozrieť... Ak hej, tak už to potom chápem o niečo lepšie.. :D Inak dobrý diel...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick2 18. 2. 2008 19:34

no tak ten 5. počítám bude Ben, ne? a 6. by opravdu mohl být třeba ten, jak mu byli na pohřbu..
Láska je jako cibule. Sloupáváš jednu smradlavou vrstvu za druhou, až nakonec.....brečíš nad dřezem..
Nick2
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 18. 2. 2008 19:35

nick: To asi nie, Ben neletel v 815, on nebude patriť do tej šestky...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick2 18. 2. 2008 20:07

ajo vlastně, máš pravdu, však Sayid říkal, že je z té šestky z 815.. :oops:
Láska je jako cibule. Sloupáváš jednu smradlavou vrstvu za druhou, až nakonec.....brečíš nad dřezem..
Nick2
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 22. 2. 2008 19:02

tak jsem zkouknul 4-4 a konec sem nepobral chci další díl
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ardeth 25. 2. 2008 01:52

Ta cubka asi ukradla Claire dite... Proto ho Jack nechtel videt.
Chci dalsi dil. :mrgreen:
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 25. 2. 2008 06:55

Ardeth: Jj, ten záver ma zarazil... Celú dobu som si myslel, že má dieťa so Sawyerom a preto ho Jack nechce vidieť ale ono to bolo dieťa Claire... Pochybujem, že ho len tak ukradla, skôr sa tam niečo stalo a Claire možno zahučala, alebo ho musela dať preč... Stále hovoria iba o tom, že haváriu prežilo iba 8 ľudí a z ostrova sa živých dostalo 6... Ale áno, chcem ďalší diel.. :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fabka2004 25. 2. 2008 11:27

Ardeth píše:Ta cubka asi ukradla Claire dite... Proto ho Jack nechtel videt.
Chci dalsi dil. :mrgreen:

aj podla mna, preto na konci zaznelo meno Aron
Fabia COMBI 12V HTP SE (Social Edition) [2xairbag, ABS...]
fabka2004
Servismen

Odeslat příspěvekod fabka2004 25. 2. 2008 11:27

jo, otazka znie ci ho ukradla... lebo podla vsetkeho z ostrova odisli 8-mi tak mozno ho len vzala so sebou so suhlasom matky, a ...
Fabia COMBI 12V HTP SE (Social Edition) [2xairbag, ABS...]
fabka2004
Servismen

Odeslat příspěvekod Ardeth 26. 2. 2008 22:41

Ja si myslim,ze ho ukradla anebo ze ho Claire minimalne nevydala dobrovolne...proc by jinak Jack Aarona nechtel videt? Taky jsem si cely dil myslel,ze to ma se Sawyerem...to byl asi ucel,abychom si to mysleli :mrgreen:
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod ##_## 27. 2. 2008 10:02

Nevzpomínáte si, jak o Aaronovi před Jackem mluvila? Jestli jako "o synovi" nebo "o klukovi"?

fabka: nemluví se o tom, že z ostrova odešli v osmi! Mluvili celou dobu, že jich havárii přežilo 8 a 6 se vrátilo, Ti dva prý zemřeli. Což je mazec, když jich ve skutečnosti přežilo asi 40 nebo kolik, jsem zvědav, co se z toho vyklube.
##_##

Odeslat příspěvekod oddie 27. 2. 2008 10:36

těch 8 jich přežilo ofciálně z pohledu vnějšího světa, a vrátilo se jich 6 živých. Tzn. 6 jich odjelo z ostrova a vzali s sebou 2 mrtvé. Někdo určitě zůstal na ostrově, ne všichni chtěli odsud - Locke, Sawyer, ale určitě i další. Z těch, co se vrátili je to jasně Jack, Kate, Hurley, Sayid - všichni se objevili ve flashforwardech. tzn. ještě 2 živí a 2 mrtví...

Jinak s tím dítětem - Claire může být ta, kdo zemře a Kate se dítěte jen ujme - a vydává ho za svého, než aby byl sirotek. To je taky jedna možnost...
oddie
Servismen

Odeslat příspěvekod Moucha 27. 2. 2008 10:50

když počítame i arona tak je patej živej, takže 1 živej a dva mrtví :)
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ##_## 27. 2. 2008 10:52

Myslíš, že se Aaron počítá do Oceanic Six?
##_##

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků