Novy FLAME 6

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ExFun 25. 1. 2007 16:47

jeto prase
OOOO Audi TDI Power
VW Golf Power
Beyond Fun´s life .....
Use Your IQ....
IMHO
ExFun
Štamgast

Odeslat příspěvekod GTEVO 26. 1. 2007 06:16

Deli píše:
GTEVO píše:Neviděl :(>/quote]
Cos dělal na vánoce? :D To bylo v pohádce Sůl nad zlato :wink: /quote]

Díval se přece s dětma na pohádky.Sůl nad zlato znám a dokonce ji mám nahranou,ale nejsem schopen si ji vybavit. :hm
GTEVO
Nováček

Odeslat příspěvekod GTEVO 26. 1. 2007 06:21

Bond007 píše:gtevo: ja nemam na snehu problem, jen vcera kdyz sem jel na letnich zavodnich to kapku klouzalo, ale jinak pohoda...

Jezdit až do poslední chvíle bez zimáků je trošku nezodpovědné,nemyslíš? :o Je sice pravda,že počasí těm zimákům moc neodpovídalo,ale...........?

Jakou značku pneu jsi zvolil pro tuto zimu?
GTEVO
Nováček

Odeslat příspěvekod Bond007 26. 1. 2007 10:15

GTEVO píše:
Bond007 píše:gtevo: ja nemam na snehu problem, jen vcera kdyz sem jel na letnich zavodnich to kapku klouzalo, ale jinak pohoda...

Jezdit až do poslední chvíle bez zimáků je trošku nezodpovědné,nemyslíš? :o Je sice pravda,že počasí těm zimákům moc neodpovídalo,ale...........?

Jakou značku pneu jsi zvolil pro tuto zimu?l/quote]

proc nezodpovedny? aspon byla sranda :D

mam na zimu to co loni, tj michelin pajlot alpin... 225/40 18"
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod GTEVO 26. 1. 2007 10:27

Bond007 píše:
GTEVO píše:

Jakou značku pneu jsi zvolil pro tuto zimu?l/quote]

proc nezodpovedny? aspon byla sranda :D

mam na zimu to co loni, tj michelin pajlot alpin... 225/40 18"

Sranda do té doby,až někoho sejmeš,nebo to rozstřelíš :D
Ty nejezdíš na těch M-paketových discích,ale na těch AC Sch.?
GTEVO
Nováček

Odeslat příspěvekod Bond007 26. 1. 2007 10:31

GTEVO: ty mpacketovy jsou hnusny a maly, kdyz 18" tak na vsechny rocni obdobi :) aspon se tim rozmerem trosku kompenzuji debilni vlastnosti zimaku... a ja s tim na snehu ujel jen par km nez me prezuli a myslim ze ty dny predtim s vyssima teplotama jsme jezdil v rozhodne vetsim bezpeci a pohodli nez na zimnich..a hlavne pred 10 dnama jsem byl na nordschleife a jezdit tam na zimnich by bylo vic nez debilni
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod GTEVO 26. 1. 2007 10:55

Bond007 píše:GTEVO: ty mpacketovy jsou hnusny a maly, kdyz 18" tak na vsechny rocni obdobi :) aspon se tim rozmerem trosku kompenzuji debilni vlastnosti zimaku... a ja s tim na snehu ujel jen par km nez me prezuli a myslim ze ty dny predtim s vyssima teplotama jsme jezdil v rozhodne vetsim bezpeci a pohodli nez na zimnich..a hlavne pred 10 dnama jsem byl na nordschleife a jezdit tam na zimnich by bylo vic nez debilni

Dobře,beru tvé argumenty.
Nejde mě ale do hlavy,jak můžeš jezdit na nordschleife s jednou sadou pneu,kteru máš ještě navíc na autě? :o
Jsi blázen!
Když už jedu na takovou akci,tak jedu s více lidma,kteří jsou schopni vzít více sad kol s různým obutím.Už kvůli případnému průrazu,nebo více defektům.
GTEVO
Nováček

Odeslat příspěvekod Bond007 26. 1. 2007 11:06

GTEVO: proc bych tam kola prorazel? kdyby byl problem zajedu do pneuservisu a koupim pneu novy, verim ze vic jak jedno kolo bych snad nezrusil... mimo to na schleife jsem jezdil ani en 10 kol a jak urcite vis, ma hrozne jemnej povrch kterej nijak zasadne pneu nezere, narozdil od brna nebo mostu kd eneni problem behem par kol odrovnat jedny pneu ;)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deli 26. 1. 2007 11:31

GTEVO píše:Díval se přece s dětma na pohádky.Sůl nad zlato znám a dokonce ji mám nahranou,ale nejsem schopen si ji vybavit. :hm:/quote]

To jak tam vaří ty lívance nebo co, a jak tam všeho dávaj přiměřeně, přiměřeně, přiměřeně... ;)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Fl.89novy 26. 1. 2007 11:35

Zdar jak svina:-)
Proud To Be An American
Fl.89novy
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod GTEVO 26. 1. 2007 11:36

Bond-Jak bys zajel do pneuservisu ,když prorazíš pneu,nedej bože dvě?Máš snad Run Flaty?Nemáš!
Ten povrch se mě moc jemný nezdá.................hlavně teda za tou dlouhou rovinku s horizontem,kde je hodně zatáček po sobě jdoucích.
Nevím jak jsi tam jezdil,ale já na M3 odrovnal za jednokolo čtyři Micheliny,nemluvě o brzdách,které byly sériové a vadly jako houby.
Jinak v MOstě jsem ještě nebyl,tak nemužu posoudit.
GTEVO
Nováček

Odeslat příspěvekod GTEVO 26. 1. 2007 11:38

Deli píše:
GTEVO píše:Díval se přece s dětma na pohádky.Sůl nad zlato znám a dokonce ji mám nahranou,ale nejsem schopen si ji vybavit. :hm:/quote]
To jak tam vaří ty lívance nebo co, a jak tam všeho dávaj přiměřeně, přiměřeně, přiměřeně... ;)k/quote]

Nemůžu si to vybavit :P :cry: Pohádku jsem viděl nejméně třicetkrát.Asi budu opravdu starý senilní dědek :D :wink:
GTEVO
Nováček

Odeslat příspěvekod Bond007 26. 1. 2007 11:39

GTEVO:no jedno kolo mam na rezerve a bylo tam se mnou druhy auto co by mi kdyztak pujcilo rezervu... proste kdyby byl problem bud se encham odtahnout, nebo se nejak dobelham do servisu a encham to opravit, nevim v cem vidis problem... tys tam za jedno kolo odrovnal 4 pneu? a jaks to prosimte dokazal? :D brzdy jsem tam uvaril taky, ale ty u 330D stoji stejne za *****...a ten povrch je tam jak detska *****... absolutne neagresivni, nestrouha pneu... vracecky jsou stejne klopeny tam k opotrebeni dojit nemuze atd...
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod GTEVO 26. 1. 2007 11:40

FL-Čau,Dneska se míjíme..................mam nějaké jednání u zákazníka,tak musím hned odjet.

Měj se a uživej víkend s rodičema.
GTEVO
Nováček

Odeslat příspěvekod Deli 26. 1. 2007 11:42

GTEVO píše:Nemůžu si to vybavit :P :cry: Pohádku jsem viděl nejméně třicetkrát.Asi budu opravdu starý senilní dědek :D :wink:s/quote]

No, asi jo :D :wink:
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Předchozí stránkaDalší stránka