[Informatický kroužek]

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 11. 12. 2019 19:54

Xps15 má tak metr na stranách kolem klávesnice, ale nemá page up a Down, xps13 ... Má :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 11. 12. 2019 19:58

Teď jsem pořídil Logitech G815 a zatím musím říct maximální paráda..
Naposledy upravil Mr.Semtex dne 11. 12. 2019 19:59, celkově upraveno 1
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 12. 2019 19:59

Ale.rikam si, že i když lidi co používají víc znaky a pause break než písmenka moc není, tak zas to budou lidi co nemaj problém dát 3k za klávesnici když bude fakt dobrá, tak se divím, že temy layouty na ně necili
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 12. 2019 20:00

Mr.Semtex píše:Teď jsem pořídil Logitech G815 a zatím musím říct maximální paráda..

Ale ty logitech g s lightspeed prej jsou tak jako virtuálně bezdrátové, 3dny a dos
Ta g815 mě z obrázku přijde jak ta Čína - několik cm nad stolem i když ne tak hrozně moc
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 11. 12. 2019 20:01

Netuším evlo, já chtěl drátovou.. Bezdrátová byla snad jenom nějaká ta mx3..
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 11. 12. 2019 20:03

Ale píše se na ni parádně.. Podsvícení a barvičky jsou bonus..
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 12. 2019 20:06

Tak ta co mám já žádnej zázrak, ale lepší než ta čínská mechanická, teda psaní je ok, ale zvuk hroznej, zjevně se snaží emulovat mechaniku a bohužel jim to docela jde
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 12. 2019 20:12

G915 je bezdrátová. G815
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 12. 2019 20:24

To mé PC se stále nedaří nijak opravit tak holt čistý reinstal, chci si Tady stáhnout pomocí MediaCreationTool1909 instalačku Windows10..

Když to spouštím na tomto vadném PC z nouzového režimu tak to vždy skončí chybou, a na notebooku když si to chci tím programem rovnou vytvořit bootovací flešku, tak to skončí chybou že nemám na disku C minimálně 8GB místa.. Bohužel tam asi ani tolik neuvolním, je někde na tom microsoftu ke stažení jako ISO soubor, který normálně stáhnu do PC a až pak si vytvořím bootovací fleš?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 12. 2019 20:26

evlo píše:Ale.rikam si, že i když lidi co používají víc znaky a pause break než písmenka moc není, tak zas to budou lidi co nemaj problém dát 3k za klávesnici když bude fakt dobrá, tak se divím, že temy layouty na ně necili

no já třeba zjistil, že lenovo nemá klávesu na kontextový menu a tvl pause/break taky ne, fail :( Hlavně že má klávesu s kamerkou :roll: Aspoň kdyby to mělo zástup přes Fn, ale prostě nemá nebo nevim kde

na té tvé fotce je ten set 540?
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 12. 2019 20:27

MV_cz prosím poradíš mi? Tys takový odborník.. :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 11. 12. 2019 20:38

Stáhneš ISO přímo od MS, naformátuješ USB na FAT32, to ISO tam vyextrahuješ, hotovo. Teda za předpokladu, že to není vykopávka a má to EFI, pokud ne tak pak smůla, musíš označit oddíl jako aktivní přes diskpart a nastavit ještě mbr přes bootsect.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 12. 2019 20:42

zkoušel jsem teď tenhle postup https://pureinfotech.com/windows-10-1909-iso-download/ a funguje, tady jsou linky na 32bit a 64bit ISO. Vyprší za 24 hodin tak snad Ti pojedou a když ne, zkus ten postup výše (prostě emuluješ Safari, iPad, atd... aby se Ti nabídlo ISO)

https://software-download.microsoft.com ... 27ae9a4486

https://software-download.microsoft.com ... 34a26b42d3
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 12. 2019 20:50

Jo, super.. už stahuju iso.. :) Pak to nahraju na fleš pomocí Rufus.. Dík
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 12. 2019 20:54

MV_cz píše:
evlo píše:Ale.rikam si, že i když lidi co používají víc znaky a pause break než písmenka moc není, tak zas to budou lidi co nemaj problém dát 3k za klávesnici když bude fakt dobrá, tak se divím, že temy layouty na ně necili

no já třeba zjistil, že lenovo nemá klávesu na kontextový menu a tvl pause/break taky ne, fail :( Hlavně že má klávesu s kamerkou :roll: Aspoň kdyby to mělo zástup přes Fn, ale prostě nemá nebo nevim kde

na té tvé fotce je ten set 540?

Klávesnice je 540, myš v 540 nevím, nevybalil jsem, myš je triatlon
Fotka byla protože Custom evlo podložka
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků