[Informatický kroužek]

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 3. 2020 20:40

Zrcadlo :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod JardaIIx 13. 3. 2020 19:53

Po aktualizaci office 365 proplus mi nejde v novém emailu vybrat mailový účet, ze kterého má být email odeslán. Mohl by někdo se stejnou verzí ověřit, jestli je to problém jen u mě? Řekl bych, že to mohlo přijít s tou aktualizací, jak přesunuli vyhledávání nahoru do rámečku okna
JardaIIx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod fahrman 15. 3. 2020 17:19

Co přesně potřebuju k live video streamingu? Bylo by to pro pracovní účely, musí to být decentní (max. mobil nebo kamera na stativu) a musí to rozumně běhat i na vesnici u lesa (takže asi VBR dle rychlosti připojení). Rozhraní pro diváky musí být jednoduché a neutrální. Ani FB nebo nějaké složité adresy... Co nejjednodušší řešení, aby se to dokázal naučit kdokoliv...
Dík za tipy.
fahrman
Inventář

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 19. 3. 2020 01:37

Skype?
join.me ?
Teamviewer?
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 3. 2020 16:51

Kuwa...resili jste nekdy auditing na slozkach ve Win?

Potrebuju auditovat zmenu opravneni na slozce. Zapl jsem si auditing, ale jsou tam jen 3 moznost. All, success a fail. Kdyz to mam zaple, tak vidim eventy, kdyz zmenim opravneni, coz je to co potrebuju. Ale vedlejsi produkt otho je auditing i pristupu do slozky, tzn. kazde otevreni slozky znamena par eventy v sucirty logu. Coz neni zadouci.

Neresili jste nekdy neco podobneho, jak auditovat zmenu opravneni, ale pritom neauditovat pristup?
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod brasci 24. 3. 2020 19:43

Aký vhodný program na záznam obrazovky a zvuku na WIN10? Budem mať jeden webinár a chcem si to nahrať aby som sa k tomu potom mohol vrátiť.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pajjoun 24. 3. 2020 20:03

Myslím že vsdc jsem používal. Asi bych večer moh ověřit.
Vestavěný win+G by na to nefungoval?
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod brasci 24. 3. 2020 20:07

to mi akurát tak ponúkne otvoriť store ale inak to nič nerobí
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Slawall 24. 3. 2020 21:31

Win+Alt+R ?
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod tslany 24. 3. 2020 23:55

brasci píše:Aký vhodný program na záznam obrazovky a zvuku na WIN10? Budem mať jeden webinár a chcem si to nahrať aby som sa k tomu potom mohol vrátiť.

https://obsproject.com/
tslany
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Pajjoun 25. 3. 2020 02:06

To je asi ono. To jsem měl na mysli. To jsem spokojeně používal. VSDC bylo pak na editaci spíš.

Jsem si 3 měsíce s novym noťasem nebyl schopnej dondat programy a jel z paměti. Programy samo budu dělat na poseldní chvíli, až budou potřeba. :D

Takže OBS +1.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod brasci 26. 3. 2020 11:37

tslany píše:
brasci píše:Aký vhodný program na záznam obrazovky a zvuku na WIN10? Budem mať jeden webinár a chcem si to nahrať aby som sa k tomu potom mohol vrátiť.

https://obsproject.com/

Toto funguje super. Dik.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 27. 3. 2020 20:41

Slawall píše:Kuwa...resili jste nekdy auditing na slozkach ve Win?

Potrebuju auditovat zmenu opravneni na slozce. Zapl jsem si auditing, ale jsou tam jen 3 moznost. All, success a fail. Kdyz to mam zaple, tak vidim eventy, kdyz zmenim opravneni, coz je to co potrebuju. Ale vedlejsi produkt otho je auditing i pristupu do slozky, tzn. kazde otevreni slozky znamena par eventy v sucirty logu. Coz neni zadouci.

Neresili jste nekdy neco podobneho, jak auditovat zmenu opravneni, ale pritom neauditovat pristup?

Tohle jsi zkoušel?
https://snipboard.io/kzGxwg.jpg
Paul Atreides
nic

Odeslat příspěvekod goes 2. 4. 2020 12:25

Kdyz je office 365 pro jendotlivce za 999 to znemena zaplatim jednou a mam, nebo to je rocni platba a platim tak kazdy rok?
JardaB 25. 3. 2020 22:55
Se klidne omluvim kdyz to bude za pul roku vsechno cajk.

Arnie J 7. 5. 2020 21:21
Nejsilnejsi RWD co sem ridil bylo AWD s preferenci zadku
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 2. 4. 2020 12:33

Office 365 je za předplatné, které se musí obnovovat. Ani cena není při další obnově garantována, pokud neběží nějaká marketingová akce se speciálními podmínkami.
"Office 2019" je s trvalou licencí.
Naposledy upravil Paul Atreides dne 2. 4. 2020 12:44, celkově upraveno 1
Paul Atreides
nic

Předchozí stránkaDalší stránka