[Informatický kroužek]

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 12. 2019 11:06

Přeinstaloval jsem nový Windows a stále ta samá chyba.. Napoprvé to jelo chvilu a pak najednou černá obrazovka a nic.. Po restartu zase naskočila automatická obnova a nepomohlo..

Nouzový režim jede, tak jsem naistaloval nejnovější ovladač grafárny jeslti by to mohlo být tím a nepomohlo..

Prostě vždy po zapnutí naskočí logo windows, chvilku jako normálně tam kolují ty puntíky načítání, pak blikne přes půl opbrazovky modrý kostičkovaný pruh a tma, po chvili najede modrá obrazovka automatické opravy a furt dokola.. 8-S
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 12. 2019 11:10

Jen pro zajímavost, v tom nouzovým režimu a čerstvě nainstalovaným windowsem je logicky prohlížeč jen Explorer s tím jeho pojebaným vyhledávačem Bing, tak jsem si chtěl hned na začátku naistalovat Operu, ale Explorer po pár sekundách její stránky zablokoval, že pré "Tato stránka má problémy s načtením" :D takhle likvidují konkurenci..

Tak jsem si musel stáhnout Maxthon protože na Exploreru odmítám pracovat.. 8-D

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 12. 12. 2019 11:40

Explorer nebo Edge?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 12. 2019 11:46

MarkFX píše:Přeinstaloval jsem nový Windows a stále ta samá chyba.. Napoprvé to jelo chvilu a pak najednou černá obrazovka a nic.. Po restartu zase naskočila automatická obnova a nepomohlo..

Nouzový režim jede, tak jsem naistaloval nejnovější ovladač grafárny jeslti by to mohlo být tím a nepomohlo..

Prostě vždy po zapnutí naskočí logo windows, chvilku jako normálně tam kolují ty puntíky načítání, pak blikne přes půl opbrazovky modrý kostičkovaný pruh a tma, po chvili najede modrá obrazovka automatické opravy a furt dokola.. 8-S

Pošli sem celej konfig toho stroje, bude to evidentně nějaká HW chyba.
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 12. 2019 12:16

Jo, myslel jsem Edge, prostě to modré éčko :D nepoužívám to, tak ani nevim že to přejmenovali na Edge :D

MV_cz píše:Pošli sem celej konfig toho stroje, bude to evidentně nějaká HW chyba.

Stáhl jsem HWinfo64 ale v nouzovém režimu nejde otevřít.. Tak máš nějaký tip nebo návod?

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 12. 2019 12:57

Ideál otevřít dekl a mrknout :D nebo se podívat aspoň co to píše při bootu a grafiku ze správce zařízení...
renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 12. 2019 13:24

Zkoušel jsem i jiné monitorovací programy a v nouzovém režimu skoro nic nepřečtou.. Tak jestli to stačí jen takhle "z dálky".. :D

i5 CPU 760 @ 2.80GHz
Asus P7P55D-E
SSD HyperX Fury 120GB + 1TB HDD
MSI N470GTX Twin Frozr II
RAM 2X4GB Kingston HyperX 1666 myslím a 2x2GB Kingston KVR 1333

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 12. 12. 2019 13:27

Zkus jinou grafiku.
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 12. 2019 13:37

jj a co zdroj? tohle si docela pápne :D
renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 12. 2019 13:54

Jo vidíš EnergyKnight SS-500ET Active.. Ale ten to táhl pár let a nebyl problém..

Jasný, grafárnu mám v plánu odpoledne pujčit a vyzkoušet jinou..

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jouda.III 12. 12. 2019 13:59

Včera byly nějaký zuřivý aktualizace. Na jedněch W7 taky po restartu nejdřív normální boot, ale ve finále černá obrazovka a jen kurzor myši. Pomohl nouzák, odebrat ovladač grafiky, restartovat zase v nouzáku a nainstalovat znovu ovladač
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Hustoles 12. 12. 2019 14:02

Mně se v pondělí sekly W10 :-(
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 12. 2019 14:02

To bude asi nějaká motivační aktualizace mikrosoftu pro upgrade na W10
renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Veterán