[Informatický kroužek]

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MgX 10. 11. 2019 18:01

Hlavně, že nic nepodělám tím, když to ve zdroji frknu do jednoho s tím povšechným označením z fotky. Kabely mají popisky, takže to zvládne i debil jako já.

Díky moc!
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod MgX 10. 11. 2019 18:03

Ještě doplním... jeden pin není zapojen v kabelu 6+2. U 4+4 CPU jsou zřejmě všechny.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod polda 10. 11. 2019 19:14

Použij kabely co jsou dodány se zdrojem. Konce jsou vykouslé a vytvarované kdyby bylo něco špatně nenasadíš je. Leda s kladivem.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod MgX 10. 11. 2019 19:17

Už to neřeš, evlo klidně a s rozumem, nadhledem a odstupem poradil. Chtěl jsem se jen ujistit, což plyne i z dotazu.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod evlo 11. 11. 2019 23:38

existuje powerbanka co nabije notebook usb-c pd a nastartuje auto? :)
Naposledy upravil evlo dne 11. 11. 2019 23:41, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod glider 11. 11. 2019 23:39

Ano videl som to mozno aj v Lidli?
Existuje kazdopadne.

Edit: nabijalo to telefon alebo auto 5 a 12V.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod evlo 13. 11. 2019 00:19

se divam na ty akcie amd, a to asi furt dava smysl koupit
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Vana666 16. 11. 2019 10:41

Vana666 píše:Dík za všechny rady
nakonec jsem skončil u toho OpenShot a dělá se s ním dobře. Sice se fakt seká, tedy konkrétně se seká náhled videa pokud je trochu komplexnější s více stopami současně. Asi má můj letitý počítač problém s výkonem. Ale po vyexportoování je už vše o.k. a to je hlavni

Dopadlo to přece jen jinak, ten OpenShot se sekal tak zoufale že jsem ho musel opustit a rozdělanou práci zahodit. jednoduché scény zvládá dobře, ale pokud se video kompiluje s více souborů, přidají do toho fotky, hudby atd. tak je to hrubě nad jeho síly. Nešlo s tím dělat

Takže jsem skončil snad definitivně u VSDC. Na první pohled je práce složitější, ale možnost jemného nastavení všeho možného a přesná práce je suprovní. Už mi teda i párkrát spadl ale vzheldem k průběžnému automatickému ukládání to celkem nevadí. Právě jsem dokončil čtvrthodinové video složené z více než 100 dílčích video i zvukových souborů a fotografií a výsledek program zvládl na jedničku
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod lu.kas 16. 11. 2019 13:09

Windows 10, updatoval jsem ovldače od zvukový karty (integrovaná realtek v notebooku). Neinstaloval jsem žádný konkrétní, nechal jsem systém najít ty správný.
Od tý doby je zvuk přebasovaný a celkově nepříjemný. Wtf?

Co s tím teď? Zkusil jsem stáhnout a nainstalovat ovladače ze stránek výrobce, ale beze změny.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 11. 2019 20:38

zkus zapnout vypnout ekvalizer, nebo vybrat jinej preset.. asi nějaký starý nastavení z původního driveru co se nelíbí tomu novému
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod lu.kas 17. 11. 2019 10:30

Nikde žádnej ekvalizér nemám. Vím, že někdy bývá v počítačích ten "Realtek audio manager" (nebo tak nějak), ale ten se mi nenainstaloval.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tslany 17. 11. 2019 12:09

Vypni internet, odinstaluj veškerý ovladače z devmanageru, nainstaluj svůj, done.
tslany
Nováček

Odeslat příspěvekod MV_cz 17. 11. 2019 14:40

lu.kas píše:Nikde žádnej ekvalizér nemám. Vím, že někdy bývá v počítačích ten "Realtek audio manager" (nebo tak nějak), ale ten se mi nenainstaloval.

no ten už se mi posledně nainstaloval nějakej ten moderní jakože metro-app, dokonce ale sám přes windows update, na stránkách výrobce ani tak nová verze nebyla :hm
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod lu.kas 17. 11. 2019 14:51

tslany: Můj ovladač mi právě nijak nepomohl.
MV: Hm, a kde ho máš, normálně jako samostatná app ve Startu? Já nic takovýho právě nemám, to je možná ten problém, tma by se to asi dalo vyladit...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod lu.kas 17. 11. 2019 16:18

Tak jsem zkusil asi tři sta různých návodů a ovladačů, až jsem se dostal do fáze, kdy se to nějak zlepšilo a pořádně nevím čím. :D
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka