[Informatický kroužek]

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 24. 10. 2019 08:51

Tiez som vcera kupil mlieko bez vyskoveho nastavenia otvoru.
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod m.kv 24. 10. 2019 12:02

Důležitá je baba s vyškově nastavitelným otvorem.
m.kv
Nováček

Odeslat příspěvekod evlo 24. 10. 2019 18:45

glider píše:Tiez som vcera kupil mlieko bez vyskoveho nastavenia otvoru.

myslel jsem to spis tak, ze proste mliko co stoji 40kc trvanlivost jeste 14 dni otevru a ani netece

Jako i tech 10 bitu me stve, ze to nema, to jsem fakt doufal, ze si konecne pustim nejakej stahutej 2160p filmek, protoze jsou vzdy 10bit a mam starou tv a tedka neni zadna akce na zrcadlo ani na tv.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 27. 10. 2019 23:46

parada, bezdrat unifing pres Ccko monitor ma uplne brutalni vypadky a musim obcas odpojit a pripojit do ntb, wtf
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Vana666 29. 10. 2019 08:10

Garáž ví vše, požádal bych tedy o doporučení jak jednoduše a pokud možno i levně stříhat video ve windows XP a 7. Movie maker naistalovaný nemám a stáhnout už oficiálně nejde
Nějaké alternativy ? Můžou být i rozumně placené, ale ať jsou dobré
Zkoušel jsem například trial verzi movavi a dělá se mi s ní dobře, akorát výsledné soubory (mkv, avi, mpg, mp4) jsou zhruba dvakrát větší než zdrojové
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod tslany 29. 10. 2019 08:11

AviDemux (a ideálně i vyměnit OS)
tslany
Nováček

Odeslat příspěvekod Vana666 29. 10. 2019 08:14

dík, podívám se

a výměně OS se vyhýbám jak čert kříži. Ono je to vždycky dvousečné a já jsem zastáncem co nejmíň zásahů do zaběhaného mechanismu
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod Vana666 29. 10. 2019 08:17

EDIT: aha napsal jsem to blbě, mám W7 a W8
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod glider 29. 10. 2019 08:30

Mam nainstalovany free soft, ktory funguje celkom.
Len kym neotvorim ntb, tak na nazov nepridem...okolo obeda ti napisem.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 10. 2019 08:44

VSDC se celkem dá.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod tslany 29. 10. 2019 09:44

W8 se dá.
tslany
Nováček

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 29. 10. 2019 10:05

Klasika potíže.
Koupil jsem na ebay za 150,- licenci na win 7 a myslel si, že vložím nový PC a win se aktivuje, ale ono houby.
Psal jsem teda prodejci a on mi napsal tohle:
Kód: Vybrat vše
Hi,

I'm sorry about this inconvenience. There is no problem to change your product key or refund your order if the product is not working or if you don’t want to deal with us anymore, don’t worry about that.

I just tested your product key in a Virtual Machine for testing purposes and it worked fine and activated with no issues. Then I'm afraid the problem is on your side. Most of the strange problems we had were connected with already installed systems that do not update the new key and try to activate the old one, even the customer writes the new key.

Did you perform a new and clean installation using our iso file?

If you are trying to activate previously installed system, please note that our keys work on a retail version. If you try to activate a different version like Windows 7 Ultimate N version or education version, the key will not work.

Napsal jsem mu, že nová instalace není dobré řešení a napsal mi tohle:
Kód: Vybrat vše
Most of the strange problems we had are connected with already installed systems that do not update the new key and try to activate the old even if the customer writes the new key.

Please try the following steps:

1. Open a command prompt as an Administrator. (Click on Start menu and type “cmd” in the search box and you’ll see “Command Prompt” listed as the main result. Right-click that result and choose “Run as administrator.”)
2. Enter: slmgr.vbs /rearm And reboot
3. Open a command prompt as an Administrator repeating the first step.
4. Enter: slmgr.vbs /upk And wait for this to complete. This will uninstall the current product key from Windows and put it into an unlicensed state.
5. Enter: slmgr.vbs /cpky And wait for this to complete. This will remove the product key from the registry if it's still there.
6. Reboot your system and open command prompt again as Administrator repeating the first step.
7. Write following command and press enter: slmgr.vbs /ipk XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX (Use your new product key instead X)
8. Write following command and press enter: slmgr.vbs /ato

Může mi to pomoct?
Nebo někdo nějaké jiné řešení? Potřeboval bych to co nejdřívě, protože je to pro zákazníka a dost mně do komplikuje pověst...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod MV_cz 29. 10. 2019 10:23

Takže to je běžící systém a neaktivovaný? Zkoušel jsi ten jeho postup?
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 29. 10. 2019 11:25

Je to nějaký systém, který se asi po instalaci sám nějak aktivoval a po nějaké době začal zobrazovat, že pirátská kopie a že chce aktivaci. Koupil jsem teda licenci a v PC dal změnit product key. Ten se podle všeho změnil, ale jinak se nic jiného nezměnilo a stále to hlásí problém.
Právě nevím jestli mi tohle řešení co popisuje pomůže a má smysl zase k těm lidem jezdit, nebo to řešit nějak jinak...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod MV_cz 29. 10. 2019 11:50

hele zkus to, možná bude stačit jen do bodu 2.
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka