[Informatický kroužek]

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 11. 2019 20:24

Nebo ručně snížit prioritu toho procesu
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 27. 11. 2019 22:12

MV: Kua, takový věci bych čekal, že za mě má řešit systém sakra. :D Ale dík za radu.
Nakonec to vypadá, že za to nemohl přímo ten proces, ale připojený exterňák, kterej jinak moc nepoužívám (možná v kombinaci s tím procesem). Wtf, ale nevadí, nebudu ho používat dál.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 11. 2019 22:51

Meh, vyreseno, alza bez kuponku
Naposledy upravil evlo dne 28. 11. 2019 19:34, celkově upraveno 2
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 28. 11. 2019 06:14

Mě mile překvapilo, že u Leninova nemusím mít žádnej ten jejich soft. Touchpad má precision drivery z windows a funguje, všechno ostatní se nainstalovalo samo, jen drivery na nvidii jsem zaktualizoval, protože se CoD nelíbilo
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 28. 11. 2019 19:56

lenovo mas jaky? Ma thunderboltaka?

Dell ma herni se divam s 96wh, sice 15" ale ***** to uz, navic si myslim, ze to bude tissi nez ty 13" Uckove stejne

a jak je to herni, tak to ma Dell Power Manager misto tech sracek intel me a intel temperature framework bullshit

hlavne ze do 13" narvou subwoofer, ale je pak o 2cm delsi a stejne huci, proste ach
Naposledy upravil evlo dne 28. 11. 2019 20:05, celkově upraveno 3
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 28. 11. 2019 20:00

evlo píše:Normální to bohužel je

Není alespoň u dellu
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 29. 11. 2019 05:31

evlo píše:lenovo mas jaky? Ma thunderboltaka?

Dell ma herni se divam s 96wh, sice 15" ale ***** to uz, navic si myslim, ze to bude tissi nez ty 13" Uckove stejne

a jak je to herni, tak to ma Dell Power Manager misto tech sracek intel me a intel temperature framework bullshit

hlavne ze do 13" narvou subwoofer, ale je pak o 2cm delsi a stejne huci, proste ach

Je to Y540, bohužel thunderbolt nemá, ale když to má v sobě rtx2060, tak už ho nepotřebuju. Snad někdy příště, až k tomu budou i ryzeny. Takhle je to "znouzecnost" s intelem.
Na della G5 jsem koukal taky, ale když jsem je v alze oba ochmatal, tak lenovo prostě takový bytelnější. Jen power brick je opravdu cihla velká a neskladná. Jop je to 15.6" sice větší než 13.3 asus ale ne o moc, protože asus měl široký rámečky okolo LCD. Jen je to samozřejmě tlustší a má to dvě kila. Ale já ten noťas nikam nenosim, v práci mam svůj a náhrada desktopu je to okej.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 29. 11. 2019 19:54

pyco to hpcko nema funkcni power delivery s hp dock station, i acer fungoval lepehttps://support.hp.com/us-en/document/c06179691 - tento ma, power delivery pro podporuje, ale na obrazku u ccka to neni, mam verzi s i7, takze bych cekal, ze nebude nejojebanejsi

https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/c06142920.pdf ma taky PD
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 29. 11. 2019 20:01

lol ted to funguje, takze nejhorsi kompatibilita je nakonec hp dockstation s hp notebookem, skvele
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 12. 2019 09:12

Tak mi zase po cca půl roce spadl Windows 10, automatická obnova ani její další možnosti nefungují, obnovení do továrního nastavení nepomůže..

Malinko mám podezření jestli to není kvůli grafárně.. Občas si zahraju nějakou hru a posledně mi 2x jako kdyby zamrznul obraz. Ale grafárna jinak funguje, všechny loga a menu windows jedou, dokonce i nouzový režim funguje..

Ale do windowsu se to pustit nechce, normálně se zobrazí logo, do toho se točí ty puntíky jakože načítá a pak tam problikne modrý flek a dál už jde jen modrá obrazovka že nastala chyba windows se pokouší o automatickou obnovu či co.. :-|

Nevíte co s tím? Dá se nějak na opravu využít ten nouzový režim který normálně jde?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 12. 2019 09:25

Kvůli grafice by to padlo a pak zase najelo. Tohle může být spíš ramkama, diskem...?
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 9. 12. 2019 09:30

Modrý bych řekl, že disk.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 9. 12. 2019 09:30

Modrý bych řekl, že disk.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 12. 2019 09:33

no můžu zkusit odebírat/vyměnovat RAMky.. a disk je tam systemový SSD, starý cca 2 roky, tak že by už končil?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 9. 12. 2019 09:35

Mě odešel po 3/4 roce. Ztratil chlívečky.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků