[Informatický kroužek]

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hyza 30. 1. 2010 17:00

kazdy na to holt ide inak no :-) ja celkovo applu fandim, co sa tyka bookov, maju to vymakane. a macOS x :-) ^^ ^^ ^^
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 30. 1. 2010 17:06

jak každý na to jde jinak. Všichni na to jdou stejně, jenom Apple z neznámého důvodu neumí USB. To jsou naštvaný, že to není jejich vynález. Už vidím jak si budu chtít přehrát film na iPadu a já ho tam nijak nedostanu. To samé fotky grrr. Tahle věc by měla mít USB a čtečku SD karet a prodalo by se toho více.
4 techničáky a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Brus 30. 1. 2010 17:10

oni toho i tak prodají dost. vždycky se najde dost lidí co si to koupí jen proto že je to apple i přesto že existují lepší alrenativy
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod Hyza 30. 1. 2010 17:11

tak si to nekupuj ked ta to tak rozculuje, a mas pokoj :-)
ich primarny trh je usa, tam to funguje trochu inac...
Namluv si, co chceš.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod Brus 30. 1. 2010 17:14

já si to nekoupím a nerozčiluje mě to ani trochu. právě naopak, já jsem rád že to lidi kupujou. my vyrábíme nějaké věci věci oficiálně s logem made for ipod, takže jen houšť.. více takových :-)
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod Hyza 30. 1. 2010 17:15

to nebolo na teba, to bolo na ace :-)
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 30. 1. 2010 17:27

Jak jinac, jakože v USA neznají USB a je to jen specialita EU. Jo ahaaa, tak to by to vysvětlovalo.

Ne mě se iPAD libí, je přesně to co by se mi hodilo na cestování, ale bez USB mi to přijde dost omezený. Navíc konkurence evidentně nic podobného neudělá, protože to jistě poběží na Win7 a to zase ztratí kouzlo jednoduchosti, bezproblemovosti, rychlosti a zajímavých vlastností.
4 techničáky a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Dany0 30. 1. 2010 17:31

jj
Místo abych psal další *ehm* podpis, raději půjdu ven na čerstvý vzduch.
Kdo chce pozvánku do Google Wave tak SZ! Furt jich mám spoustu :)
Dany0
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Hyza 30. 1. 2010 17:33

nie je to o usb, je to o tom ze v usa je zcela bezne ze cela domacnost fici na apple produktoch, pak im je nejake usb ukradnute.
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod Brus 30. 1. 2010 17:45

ace2 píše:Jak jinac, jakože v USA neznají USB a je to jen specialita EU. Jo ahaaa, tak to by to vysvětlovalo.

blbost, samozřejmě že znají usb, letošní CES byl hodně o USB3.0 . Jen prostě apple je jiný, používá svůj vlastní konektor, který si nechává společně s authentification čipem náležitě zaplatit a donutí tě koupit si další nesmyslné redukce.
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod lu.kas 30. 1. 2010 21:43

Jakým softwarem využít ATI Avivo?

Chci převést divx videa do jinýho formátu (pro non-os mobil). Můžu pro to nějak využít výkon grafický karty? Zatímco procák myslím má většinou celkem co dělat, grafárna se mi tu celkem fláká...

Mám noťas s Ati HD 3200
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 31. 1. 2010 22:32

zdar chlapi.. Musel jsem dat na reklamaci nabíječku od notebooku.. Je možné si pujčovat od kamošů co mají stejnou značku notebooku se stejným konektorem, nevadí ale že moje byla 60W, oni mají třeba 90W ??

Neuškodí to? nebo to bude rychleji nabité? :oops:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mabosk 31. 1. 2010 22:37

ne
mabosk
Inventář

Odeslat příspěvekod Hyza 31. 1. 2010 22:55

MarkFX píše:zdar chlapi.. Musel jsem dat na reklamaci nabíječku od notebooku.. Je možné si pujčovat od kamošů co mají stejnou značku notebooku se stejným konektorem, nevadí ale že moje byla 60W, oni mají třeba 90W ??

Neuškodí to? nebo to bude rychleji nabité? :oops:

skontroluj si napatie pre istotu, ale inac by to vadit nemalo. baterka sa ti ale moze hriat viac jak zdravo no :hm
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 2. 2010 08:53

napětí ted nijak nezjistím, ten zdroj je na reklamaci.. Ale řekl bych všechny od všech značek budou na stejné napětí, jenom ten výkon a konektor bude různý ne?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka