[Informatický kroužek]

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 12. 2019 09:54

jak mám postupovat? V nouzovém režimu otestovat disk? jaký program?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 9. 12. 2019 10:28

Můžeš jej přidat do jiného pc a tam udělat test.
Mě přinouzaku rovnou psal,že chybí nějaká místa a program se nepodařilo nahodit. Tak jsem přehodil kabel a připojení ssd-sata v pc a podařilo se že naskočil W a při testu pak zas spadnul do modra.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.kv 9. 12. 2019 11:07

Stáhni program přímo od výrobce SSD.
m.kv
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 9. 12. 2019 11:49

Podsvícení klávesnice na xps15 má super pwm, Fak kdo tohle dělá?! To prostě viditelne bliká
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 9. 12. 2019 11:58

Ale stejně jak u mobilu - jediné co zlepšuje výdrž na baterii je mega baterie
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 12. 2019 19:42

Tak jsem v jiném PC otestoval ten SSD, v CrystalDiskInfo to psalo že dobrý a 99%, naběháno necelých 1500 hodin něco přes tisíc startů..
V HD tune jsem to nechal projet na chyby a žádná nevyskočila..

RAMky to taky nijak neovlivnily..

Řekl bych že disk bude dobrý, spíš chyba ve Windowsu, nouzový režim ale jede.. Tak jestli jedině reinstal zase.. :|
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 9. 12. 2019 20:01

blogitech s hroznym layoutem se me nekde valela, chtel jsem trochu uklidt stul, tak jsem ji pouzil abych mel bezdrat, tak jsem si koupil tu cinskou, ze suoper, nema numberickej blok a je bluetooth a podsvicena, vzal jsem tu nejtissi, no, klavesy jsou tak 2 cm nad stolem, alzu mam za rohem, tak vyreseno.

dnesni pribeh

Obrázek


jsem zvedav jestli se nakonec nevratim k natural 4000, ale ta cinska, to je fakt pro deti - boli z toho jak usi, tak ruce - takze me jeji extremni popularita neprekvapuje

zatim nejvetsi ***** je ten pravej *****, ale to maji skoro vsechny v cr prodavane klavesnice, z tim budu zit, no - i ted po koupi se divam, ze proste kdyz chce clovek oddeleny fka po skupinach, jak ma ibm m, tak proste tech moznosti v bezdratu je par
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 9. 12. 2019 20:37

jinak samo na obrazku na alze ma ten shift i enter spravne https://cdn.alza.cz/ImgW.ashx?fd=f4&cd=MC049c01&i=1.jpg realita je pak zmrsenina

jsem i uvazoval to vzit na amazon, kde stoji i min, ale rikal jsem si, ze ten napis strg by me sral, ale ono je to asi nastejno
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 9. 12. 2019 21:23

MarkFX píše:Tak jsem v jiném PC otestoval ten SSD, v CrystalDiskInfo to psalo že dobrý a 99%, naběháno necelých 1500 hodin něco přes tisíc startů..
V HD tune jsem to nechal projet na chyby a žádná nevyskočila..

RAMky to taky nijak neovlivnily..

Řekl bych že disk bude dobrý, spíš chyba ve Windowsu, nouzový režim ale jede.. Tak jestli jedině reinstal zase.. :|


Tak grafiku pod zátěž. Není vybehany zdroj?
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 10. 12. 2019 09:57

evlo píše:blogitech s hroznym layoutem se me nekde valela, chtel jsem trochu uklidt stul, tak jsem ji pouzil abych mel bezdrat, tak jsem si koupil tu cinskou, ze suoper, nema numberickej blok a je bluetooth a podsvicena, vzal jsem tu nejtissi, no, klavesy jsou tak 2 cm nad stolem, alzu mam za rohem, tak vyreseno.

dnesni pribeh

Obrázek


jsem zvedav jestli se nakonec nevratim k natural 4000, ale ta cinska, to je fakt pro deti - boli z toho jak usi, tak ruce - takze me jeji extremni popularita neprekvapuje

zatim nejvetsi ***** je ten pravej *****, ale to maji skoro vsechny v cr prodavane klavesnice, z tim budu zit, no - i ted po koupi se divam, ze proste kdyz chce clovek oddeleny fka po skupinach, jak ma ibm m, tak proste tech moznosti v bezdratu je par

Ta dolní klávesnice je co zač? vypadá, že má normální layout, funguje i s myší skrz společnej receiver?
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 12. 2019 10:05

Ano, ano, jsem to tu řešil dřív mk540
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 10. 12. 2019 10:20

hustý, že to na alze stojí půlku co na czc :hm
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 10. 12. 2019 19:17

pls tip na laser multifunkci domů, natiskne jen pár stránek měsíčně, ale už mě neba zaschnutí inkoustu u epsonu. Byl mi doporučen Brother, měl jsem laser a byla fpoho. Musí mít wifi, thx
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 10. 12. 2019 20:00

Brother
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod fahrman 10. 12. 2019 20:21

Chlapi, prosím o radu, jak uživatelsky nejpohodlnějším způsobem kouknout na videa, která mi kvůli geografickému omezení nejsou přístupná... Díky.
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků