[Informatický kroužek]

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 7. 2015 09:49

brasci: Tak zkus ten jeden z fixů, to bude jen zase nějaká microsoftovina.... vůbec jim ty updaty nějak poslední dobou nejdou odchytat.

Snažim se třetí den instalovat KB3000850 na jeden tablet s 8.1, vždy to po rebootu umře a revertne změny, no je to tím, že tomu nějak chybí drivery v driverstoru ( C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository), přitom v inf folderu jsou. Takže podle logu tomu vždycky podhodím ten driver, co mu chybí, zkusim instalaci znova, umře to na dalším driveru a tak pořád dokola .... :)
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod brasci 14. 7. 2015 09:49

Aký fix?
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 7. 2015 09:55

renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod brasci 14. 7. 2015 10:13

Funguje, dik.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Moucha 14. 7. 2015 23:32

tak switch prohozený, duchy to opravdu nedělá, ale pořád to není plynulé jako TV NOVA, musí to být plynulé (prosím FPS a takové pičoviny jsou nastavené správně), ale na co jsem přišel.
V NAS kam se nahrávají data z několika kamer je disk co má 5400ot. než zase koupím nový za 3tis, může to mít na to vliv i když se tam zapisují nějaké 4MB/sec? Já o tom dost pochybuju, ale někdo by třeba pochobovat nemusel.
Aspoň ale jsem zase zmodernizoval kus sítě a poklidil to tu pěkně

// tak blbost, na druhou stranu to jede jak má (ke mne domu), ale prostě tady to nejede, musí to být něco na síti, už ale nevím, asi si půjdu dát na zahradu kulku do hlavy 8-D
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 15. 7. 2015 08:20

Moucha: Asi jsme nesledoval celé vlákno, ale zkusil jsi dát IP kameru včetně serveru s HDD, na který přijímáš data, do zcela samostatné sítě s vlastním routerem?
Paul Atreides
nic

Odeslat příspěvekod Jean ViC 15. 7. 2015 15:27

uz jsem se asi ptal, ale
nejaky ocr programek co lze ovladat pres prikazovej radej a neni to terrasect ?
ten funguju dobre az na to ze pri urcite kombinaci vyhodi picovinu i kdyz to dostane naservirovane jak na zlatem podnose ...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 7. 2015 15:57

ABBYY FineReader (pro linux 8-D )
renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Jean ViC 15. 7. 2015 15:58

a pro win?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 7. 2015 16:18

Hm tak to nevím, nikdy mě nenapadlo nic takhle dávkově z cmd pouštět, ani jsem si to nějak nedokázal představit, Finereader je fajn; chápu že commandlajna se jim vyplatila implementovat jen na linux kvůli serverovému nasazení. Na dlouhé zimní večery si to zkus rozjet někde ve virtuálním stroji; ve windows mají jen nějaký nástroj na dávkové zpracování, otázka je, jestli by ti ale stačilo....
renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 15. 7. 2015 16:19

Paul Atreides píše:Moucha: Asi jsme nesledoval celé vlákno, ale zkusil jsi dát IP kameru včetně serveru s HDD, na který přijímáš data, do zcela samostatné sítě s vlastním routerem?

Nezkousel, musel bych natahat stovky metru sitaku, co se dá asi udelat je, vsechno od site odpojit a nechat jen kamery s Nasem.. To asi udelam, ale neni to prace na hodinu takze nevim kdy se k tomu dostanu :D kazdopadne ten switch celkove zrychlil odezvu ze cumim jak je to znat
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 15. 7. 2015 16:29

TerraSect je IMO nejlepší.
Pro WIN je i JOCR, ale ten jsem nezkoušel.

http://jocr.sourceforge.net/download.html
Paul Atreides
nic

Odeslat příspěvekod icotech852 15. 7. 2015 17:10

zakoupen Samsung 850 EVLO disk
forsaken...
icotech852
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonym 15. 7. 2015 17:26

:mrgreen:
anonym

Odeslat příspěvekod Jean ViC 15. 7. 2015 18:47

diky zkusim zdali se da pouzit, ale jestli je nejlepsi ten co nektere krasne velke cislice precte spatne , ale jen v urcite kombinaci ma problemy jinak cte dobre...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Předchozí stránkaDalší stránka