Kreatin?!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod M@tezz 10. 9. 2006 22:01

ExFun píše:http://www.youtube.com/watch?v=kOsQg3GddRM

Jednou na gymplu viděl profesor, že si spolužák v hodině listuje v kulturistickém časopise (plném obrovských chlapů v těhle mikroslipech), tak mu na chvilku ten časopis vzal a když mu ho na konci hodiny vracel, tak říkal: "To je sice fajn, ale řekni mi, kde má ptáka?" :-D
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GTI DSG 10. 9. 2006 23:45

oscar píše:gti: nemelo to byt pro kamarada?


oscar: ja se prizivuju ;) preci se nebudu jen tak koukat jak mu rostou svaly :)
GTI DSG
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miki 11. 9. 2006 00:33

Napřed at se kamarád naučí správně dělat cviky, nechá si sestavit tréninkový plán, naučí se něco o stravě, vydrží tak rok pravidelně a poctivě cvičit a pak at přemýšlí o Creatinu. S jeho přístupem by mu svalstvo nerostlo ani se steroidy. Creatin se má pít s něčím co obsahuje cukr, například s džusem a nebo do vody přimíchat glukopur. Nesmí se to s vodou předem do zásoby namíchat jinak se přemění v jinou látku a může to vylejt. Creatin se má brát po dobu šesti měsíců zhruba 15 gramů po třech dávkách. Pak se sníží učinost a měla by se dát měsíční pauza. Creatin zadržuje vodu, vyplnuje s ní svaloví bunky. To co se nabere za dva týdny tak to nejsou svali ale voda. Při přestání braní creatinu opadne trochu síla a i váha po odvodnění a něco málo možná zbyde svaloví hmoty. Nezabírá to na každýho a když to na někoho zabere tak spíš proto že na to tělo není zvyklí a za nějakou dobu to tak být nemusí. Jinak je to přírodní látka která je v hovězim masu ale prodává se to jako 100% přípravek.
Ford Mondeo 1.8, 1998, Hatchback.
Fiat marea Weekend 1.6, 1997.
Miki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ExFun 11. 9. 2006 00:42

Miki: jednat už to tady všechno je 3x. A opravil bych tě s dávkováním. Obecně se doporučuje degresivní (nebo progresivní- to je méně časté) dávkování a ne konstantní. Taky jsou rozdíly v doporučované době užívání já vím o 4-6 týdnech a 1-2 týdnech přestávky - ty to píšeš v měsících. IMHO bych preferoval ty týdny. 4-6 týdnů stačí, aby si tělo na látku zvyklo a přestalo pořádně reagovat. Ostatně i cviky se max. 3-5 týdnů mění...
OOOO Audi TDI Power
VW Golf Power
Beyond Fun´s life .....
Use Your IQ....
IMHO
ExFun
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andr3w 11. 9. 2006 05:49

Ja viem zas ze sa ma uzivat 2mesiace, potom na mesiac vysadit a po tom mesiaci sa zas moze uzivat. Hold kazdy to aplikuje inak...
Seat - Auto emotion
Andr3w
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K.A.Z. 11. 9. 2006 10:11

ExFun píše:K.A.Z. : super, že to slyší i od nějakého povolaného ;)

On si stejně každý myslí, že cvičí na max.

Mám na tebe 2 otázky.

Vzhledem ke cvičení. Občas cvičím s jedním klukem. Mu síly obývají postupně, já jedu a pak najednou umřu. Dělí se takhle lidi, nebo se jen flákám?

Druhá otázka - jsem po totální extrakci štítné žlázy, čímž jsem přišel o jeden z růstových hormonů. Stagnuju už pěkně dlouho :( Čím to překonat? Hormony samozřejmě beru od lékaře chemicky (za ty co nemám díky chybějící štítné žláze), ale tam se nepočítá se zvýšenou námahou a zvyšovat si dávky do toho nejdu.

Na závěr jedna poznámka - kdo chce přibírat - musí cvičit nohy. bez nich to neroste.
K.A.Z.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K.A.Z. 11. 9. 2006 10:18

goes píše:KAZ: jste ze te mame :)

vazim 100 kg ve spekach, chcu mit tak 85 v krasnych svalech, nechcu se moc nadrit a nechci se zbavit vseleku = bucku. Chcu si davat dlabanec na noc a chci to tak do vanoc.


Goes, tak jestli to chces prave tak, jak jsi napsal a nechces menit nic na tom, jak zijes a stravujes se ted, tak pak mam pro Tebe zpravy dve, dobrou a spatnou.
Zacnu dobrou, sakra chlape, pokud se chces stravovat buckem a dlabat na noc, tak nic neres a bud rad za to jak to je, myslim, tech 100 kg a nic na tom nemen, takhle je to super. :D
Ted ta spatna, vzhledem k tomu ze se blizis k 30 roku Tveho zivota, myslim, ze to tak nebude vecne a mozna jiz brzy se Tva vaha opravdu pohne, ale smerem nahoru. Ale do te doby si uzivej 8) :wink:.
K.A.Z.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GTI DSG 11. 9. 2006 22:10

takova sprosta malickost... je normalni ze mam z toho svinstva vetry jako bejk?
GTI DSG
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miki 13. 9. 2006 18:00

ExFun píše:Miki: jednat už to tady všechno je 3x. A opravil bych tě s dávkováním. Obecně se doporučuje degresivní (nebo progresivní- to je méně časté) dávkování a ne konstantní. Taky jsou rozdíly v doporučované době užívání já vím o 4-6 týdnech a 1-2 týdnech přestávky - ty to píšeš v měsících. IMHO bych preferoval ty týdny. 4-6 týdnů stačí, aby si tělo na látku zvyklo a přestalo pořádně reagovat. Ostatně i cviky se max. 3-5 týdnů mění...a/quote]


Já to blbě napsal, šest měsícu je kravina :D Myslel jsem až šest týdnů.
Ford Mondeo 1.8, 1998, Hatchback.
Fiat marea Weekend 1.6, 1997.
Miki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petey123456 27. 12. 2014 10:48

Když chci užívat creapure kreatin http://www.fitnessprotebe.cz/kreatin/, tak dávkování je stejné, nevíte?
petey123456
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 12. 2014 11:02

Davkovani je napsané na pixle...
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thompson111 27. 12. 2014 11:19

Stejně jsou to sračky.
Thompson111
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 12. 2014 11:40

Proc myslíš?
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 12. 2014 11:45

Kreatin se to jmenuje proto, že to z člověka udělá kreaturu?
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 12. 2014 12:04

Samo od sebe to z člověka nic neudělá.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků