Kreatin?!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dusan 8. 9. 2006 21:40

ExFun píše:ta výživa je hloupost. když bude makat jak černý, ale špatně jíst, tak bude nabírat velmi pomalu a spolu se svaly i množství tuku... Svaly pak budou nekvalitní. Stačí se podívat na liftery, vzpěrače vs. estetické kulturisty. Jídlo ovlivňuje vzhled svalů mnohem víc než cvičení.o/quote]

Jasne, ale pokud zacina z nuly, tak stejne z pocatku nedokaze vyuzit ani tu energii co ma z bezne stravy. Na to co namaka na svych uvodnich cvicenich mu staci i ctyri knedliky ze zavodky. Mr. Green
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod p0etrik 8. 9. 2006 22:07

Mam kamarada ktery byl nekolikrat za sebou mistr republiky ve vzpirani. Pokud vim tak moc nejakych sracek nebral, ale denne pil pet litru mlika.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod ExFun 8. 9. 2006 23:09

Já se znám s 2 dvojnásobným absolutním Mistrem ČR a 3. na ME a ten toho, co vím, žral dost. Ale dobrej, pohodovej borec ( jako člověk)

http://www.lax.cz/index.php?info=8
OOOO Audi TDI Power
VW Golf Power
Beyond Fun´s life .....
Use Your IQ....
IMHO
ExFun
Štamgast

Odeslat příspěvekod OS 8. 9. 2006 23:12

ExFun: Sakra to je krabice, skoro jako já Mr. Green
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Oops! 8. 9. 2006 23:12

p0etrik píše:Mam kamarada ktery byl nekolikrat za sebou mistr republiky ve vzpirani. Pokud vim tak moc nejakych sracek nebral, ale denne pil pet litru mlika.
Tak vzpírání je o něčem jiném. Tam už musíš "skutečné" svaly. U té kulturistiky jsou ty svaly spíš na efekt. Oni ani moc nezvedaj a ani nic pořádně neuzvednou ! Svaly maj udělaný z různých sraček co si píchaj.

imho...tu je Dráp, ale je to hnus
Obrázek
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod OS 8. 9. 2006 23:16

oops: Myslíš, že nemaj sílu, jo? Já bych řek, že na tom talk špatně nebude.
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod ExFun 8. 9. 2006 23:17

Oops! píše:
p0etrik píše:Mam kamarada ktery byl nekolikrat za sebou mistr republiky ve vzpirani. Pokud vim tak moc nejakych sracek nebral, ale denne pil pet litru mlika.
Tak vzpírání je o něčem jiném. Tam už musíš "skutečné" svaly. U té kulturistiky jsou ty svaly spíš na efekt. Oni ani moc nezvedaj a ani nic pořádně neuzvednou ! Svaly maj udělaný z různých sraček co si píchaj.

imho...tu je Dráp, ale je to hnus
eimg]http://www.ronnie.cz/_img/Clanky/1669_7.jpg[/img]

hmm ty toho o tom hodně víš, co?

tak ten kluk do je výše má mimo závody kolem 96 kg a 165 cm.. jestli ti 280kg na leg press, 220 kg na mrtvý tah, 180 kg na benchi a 90kg na francouzský tlaky za hlavu ve stoje s EZ připadají, že moc nezvedaj a nic pořádně neuzvednou, tak se probuď. Takový kecálky mám rád.

Tlustí lifteři zvednou víc, ale to jsou specialiti a ty váhy hodně vyvažují jejich vlastní váhou....
OOOO Audi TDI Power
VW Golf Power
Beyond Fun´s life .....
Use Your IQ....
IMHO
ExFun
Štamgast

Odeslat příspěvekod Oops! 8. 9. 2006 23:25

Heh, jsem to spletl. Na fotce je samozřejmě Kubík.

Jinak já je neznám. Jen říkám to,co jsem slyšel od toho kámoše. Tak když jsou spolu v rodině a co druhý den s nima chodí cvičit, tak by o tom mohl něco vědět, pokuď nekecal :) :hm
Jinak prej ještě co mluvil, že maj neskutečný problémy s kloubama, co si játrama apod. a že neumí běhat ..
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod ExFun 8. 9. 2006 23:32

Já toho kluka znám. Má teď svoje fitko a dřív jsem u něho cvíčíval. A když tam občas přijdu tak pokecáme o všem možném.

běhání - sice jsem ho neviděl, ale může to být problém - moc svalů na stehnách jim omezuje přirozený pohyb - stehna rostou, ale pánev ne.

klouby - ano, mají to právě z velkých vah a přetěžování organismu.

játra- individuální - záleží kolik svinstev a jak to do sebe valili...

váhy - nejsou tak velké pro někoho, kdo s nimi cvičí pravidelně. Pro obyč. člověka jsou brutální... těch 280kg na legu by z obyč. člověka udělalo placku - cvičený kluk 200 dá.
OOOO Audi TDI Power
VW Golf Power
Beyond Fun´s life .....
Use Your IQ....
IMHO
ExFun
Štamgast

Odeslat příspěvekod ExFun 8. 9. 2006 23:40

http://www.ronnie.cz/_img/Fotogalerie/840_122_1.jpg tohle je jeho soutěžní forma...
OOOO Audi TDI Power
VW Golf Power
Beyond Fun´s life .....
Use Your IQ....
IMHO
ExFun
Štamgast

Odeslat příspěvekod Dusan 9. 9. 2006 09:21

K tomu cviceni a zdravi. Zdaleka nejvetsim pruserem jsou vzdycky klouby a to ze dvou duvodu:

a) narozdil od svalu, klouby v podstate nelze "vycvicit", takze s tim jak pribiras na svalech, zvysuje se sila ktera na telo pusobi, tak se klouby stavaji slabym mistem.

b) klouby jsou jedna z veci, kde ma dnesni medicina docela velke limity moznosti, takze kdyz si s nimi neco udelas, tak ti to take muze zustat uz na furt. Znal jsem manika co si posilovanim v sedmnacti letech zaridil invalidni duchod.

Zatez na klouby krome vysokych vah muze navic vyrazne zvysit spatna technika cvicence, takze i zacatecnik si muze neco kvalitne pokurvit.
Dalsimi zdravotnimi komplikacemi jsou ruzne svalove urazy, ktere jsou ale vetsinou dobre lecitelne, ruzne kyly a podobne, kterym se lze ale uspesne branit spravnou technikou cviceni a pouzivanim pasu pri urcitych cvicich. Problemy s pateri jsou velice individualni, ale u cvicencu rovnez dosti caste. Ne ze by s nimi slo moc delat. :-(
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod cz_payne 9. 9. 2006 11:45

no pokud jste videli trening treba Ronnieho Colemana tak musis uznat ze ty svaly jenom na efekt nejsou. treba 1050kg na legpressu je docela slusnej vykon :D
cz_payne
Nováček

Odeslat příspěvekod K.A.Z. 9. 9. 2006 14:48

:) docela legrace ty prispevky tady. No, je cas uvest veci na pravou miru. Pracuji a zivim se jako profesionalni osobni trener, kulturistika, fitness, pohybuji se v tomto odvetvi jiz radu let, znam mnoho profesionalu, at uz amateru, ci profiku, takze panove, jsem ochoten vam vysvetlit a odpovedet na vase otazky, paklize o to bude zajem. Otazky pokladejte vecne, ne moc zdlouhave. PO tom co jsem si tu precetl, vam rad vysvetlim co bude treba, ale az zitra, ted odjizim s pritelkyni uzit posledni hezke dny, tak vsem fajn vikend. :wink:
K.A.Z.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 9. 2006 15:07

KAZ: jste ze te mame :)

vazim 100 kg ve spekach, chcu mit tak 85 v krasnych svalech, nechcu se moc nadrit a nechci se zbavit vseleku = bucku. Chcu si davat dlabanec na noc a chci to tak do vanoc.
anonymni

Odeslat příspěvekod ExFun 9. 9. 2006 17:11

K.A.Z. - co kdyby jsi se vyjádřil k tomu co již bylo napsané?
OOOO Audi TDI Power
VW Golf Power
Beyond Fun´s life .....
Use Your IQ....
IMHO
ExFun
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka