Cool texty (vtipne blbinky)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 5. 2021 07:09

Hrabě Potocki má nádherného dostihového koně, který mu již vyhrál mnoho cen. Všichni koňští handlíři by ho od něj rádi koupili, hrabě ho však nechce prodat ani za 20 000$. Tu kůň ale onemocní. Hrabě si zavolá handlíře Horowitze a říká mu: "Znáte mého koně. Momentálně je nemocný. Můžete ho mít za 10 000. Když se zotaví, uděláte vinikající obchod."
Horowitz to riziko podstoupí. Kůň však brzy poté uhyne. Horowitz se rozjede do města. Zajde do kavárny, kde spolu sedí všichni koňští handlíři a s rozzářeným výrazem na ně volá: "Přátelé, koupil jsem od hraběte Potockého jeho koně!" Všichni to pokládají za vtip, protože vědí, jak moc hrabě na tomto koni lpí. "Je to skutečně tak," říká Horowitz "tady mám stvrzenku, přesvědčte se sami!"
Papír jde z ruky do ruky. "A co chceš s tím koněm dělat?" "Prodat ho!" Handlíři se začnou vzájemně trumfovat. Cena se vyšplhá až na 25 000. Horowitz se skromně brání: "Přátelé, tahle cena je tak vysoká, že by na koni nový majitel už nemohl nic vydělat. Navrhuji místo toho loterii; je vás dvacet, každý zaplatí 1000$ a vítěz dostane koně téměř zadarmo."
S tímto návrhem všichni souhlasí a vítěz se odebere s Horowitzem do stáje, kde ve své kóji leží mrtvý kůň. "Ajaj!", křičí Horowitz zděšeně. "Na tom obchodu ale nic neproděláš. Tady máš zpátky svých 1000$." "Ale co na to řeknou ostatní?" "Co by říkali? Ti přece žádného koně nevyhráli!"
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 27. 5. 2021 13:56

Horowitz patrně člen místní odnože hnutí ANO...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 28. 5. 2021 07:31

Obrázek
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 28. 5. 2021 08:00

8-D

Bohužel ne z ajfounu… :-(
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 5. 2021 08:08

Obrázek
anonymni

Odeslat příspěvekod lu.kas 28. 5. 2021 08:55

Podobný styl vtipu jako ten od Kouďáka :)

Sedmdesátá léta, SSSR. Brežněv se rozhodne uspořádat státní návštěvu Polska a aby nejel s prázdnýma rukama, oznámí Politbyru úmysl věnovat polským pracujícím hodnotný dar - nádherný obraz nazvaný "Lenin v Polsku". Brzy ale narazí na problém, neboť Lenin nikdy v Polsku nebyl a žádný "politicky spolehlivý" malíř nedokáže vymyslet způsob, jak sovětského vůdce v Polsku ztvárnit.
Termín návštěvy se blíží a Politbyru tak nakonec nezbude než poslat pár agentů KGB za židovským malířem a disidentem Rabinovičem. Ti mu vysvětlí situaci a dodají, že když Rabinovič obraz "Lenin v Polsku" namaluje, všechny jeho prohřešky proti státu budou zapomenuty a jako přídavek dostane větší byt a dobře placenou práci. Rabinovič tedy souhlasí.
O tři týdny později, v předvečer Brežněvovy cesty, Rabinoviče navštíví KGB podruhé a i s hotovým obrazem jej odveze do Kremlu, kde už nedočkavě čeká celé Politbyro. Když ale Rabinovič obraz odkryje, nadšení se změní v šok - na obraze je toliko muž a žena ležící v posteli.
"Kdo je ten muž?" ozve se jeden z členů Politbyra.
"To je soudruh Trockij." odpovídá Rabinovič.
"A ta ženská?"
"To je soudružka Krupská, Leninova žena," dí Rabinovič.
"A kde je tedy soudruh Lenin?" zahřmí Brežněv.
Rabinovič pokrčí rameny: "V Polsku."
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 5. 2021 09:24

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 28. 5. 2021 09:26

:D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 5. 2021 09:29

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 28. 5. 2021 10:42

:D
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 5. 2021 10:44

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 6. 2021 16:22

Posílám veselý vtip na pondělí :-)

Obrázek
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 6. 2021 16:25

tak ten mě rozsekal :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 6. 2021 17:11

Rybář chytí zlatou rybku. Rybka povídá: "Zadrž, když mě pustíš, splním Ti tři přání."
Rybář se zamyslí a povídá: "Tak dobře. Chtěl bych mít nádhernou krasavici a tolik peněz, abych měl do smrti všechno, na co si vzpomenu."
A najednou vedle něj stojí krasavice, radost pohledět a tolik peněz, až oči přecházejí.
Rybka povídá: "A co Tvé třetí přání?"
Rybář na to: "Vzdyť já už všechno mám, nic nepotřebuju ... víš ty co? Mám na Slovensku kamaráda, věčně s něčím nespokojeného, splň mu to, co ráno vysloví jako první, když vstane z postele."
Rybka souhlasí.
Druhý den ráno vstane slovenský kamarád, vyleze před chalupu, protáhne se, promne oči a povídá: "Jááááááááj, sto kokotou do riti a hrdzavá kotva do chrbta...!"
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 19. 6. 2021 16:24

Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků