Cool video (bolo vtipne videa)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod George_Couser 4. 2. 2013 18:25

Major Kure píše:i like :) keep smiling :)

George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod mimous 4. 2. 2013 19:50

Občas se možná blbě ptám, ale jsem prostě takový.
Rád se snažím pomáhat, radit a stojím si za svým názorem, když si jsem jistý, že mám pravdu.
..............
Xbox One X
mimous
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mfilip2 4. 2. 2013 21:33

mfilip2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kalfa 5. 2. 2013 17:57

Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 5. 2. 2013 19:02

Pajjoun píše:Tohle video mě pro mě osobní kouzlo. :D

Ehm, dohra. :D
http://www.fd.cvut.cz/kalendar-udalosti ... D-2013.pdf
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Jony 5. 2. 2013 19:11

Už jenom fakt, že z toho vůbec nějaká dohra je je mnohem více na :-S :'( 8-S :grr: než na :D
Kde jsou ty časy, kdy existovala akademická půda, kde člověk mohl vyjadřovat své názory svobodně...
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Nováček

Odeslat příspěvekod Pajjoun 5. 2. 2013 19:14

Tak samozřejmě je to spíš na ty smutný a vzteklý smajly, ale už to začalo, nebudu se s tim trápit. :-)

A kde jsou ty časy nevim, já takový neažil. :-)

By mi zajímalo, kdo to byl a co mu udělali...
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod zelvotron 5. 2. 2013 19:24

To sou tragédi, zrovna Čarský, kerej ty rozvrhy dělá.... Místo aby si to vzali k srdci, tak pátraj po tom chudákovi co si z toho dělá prču. To sou manýry jak za komárů.

Ono nevím na co je kdo musí upozorňovat, ta situace se tam táhne prakticky od dob vzniku a vím, že na to upozorňovali i učitelé. Jako když je někdo schopnej naplánovat rozvrh tak, že hodiny jsou po sobě např. Florenc - Konvikt - Florenc, což za mě bylo několikrát, tak si nic jinýho, než aby si z něj dělali ***** nezaslouží a to to video na to upozorňuje velmi mírnou satirickou formou.

Stejně je to škola na kokot. 8-P
zelvotron
Štamgast

Odeslat příspěvekod X123 5. 2. 2013 19:27

Tjn a nejhorší na tom je, že už na ní *****ím takovou dobu a kdo ví, jestli toho magistra dokopu... :roll: A to jsem bejval na začátku fakt dobrej a snaživej, ale postupem mě to semlelo a seru na všechno... :D
X123
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod sprint 5. 2. 2013 19:29

Co bylo na tom videu?
Opel Astra 1.4T
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod aikoN 5. 2. 2013 19:30

prof. Ing. CSc.
doc. Ing. Ph.D.
a třešnička na dortu:
Ing. Bc. Ph.D. :mrgreen:

Lidé, pracující ve VŠ školství jsou na ty tituly fakt ujetí :roll: :D fakt nechápu, proč těm lidem nestačí uvést titul nejvyšší, tak jako všude jinde...
Naposledy upravil aikoN dne 5. 2. 2013 19:33, celkově upraveno 1
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod zelvotron 5. 2. 2013 19:30

Je tu stránku dvě zpět ;)
zelvotron
Štamgast

Odeslat příspěvekod zelvotron 5. 2. 2013 19:31

Jo aha tak není...

No byla to ta klasika s otitulkovaným Hitlerem, kterje se vyjadřoval jak je naprd to, že musí přejíždět mezi třema budovama kolikrát za den a má na to jen 15 minut. Nebylo to extra nic špatnýho nebo vulgárního.
zelvotron
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pajjoun 5. 2. 2013 19:38

zelvotron píše:To sou tragédi, zrovna Čarský, kerej ty rozvrhy dělá.... Místo aby si to vzali k srdci, tak pátraj po tom chudákovi co si z toho dělá prču. To sou manýry jak za komárů.

Ono nevím na co je kdo musí upozorňovat, ta situace se tam táhne prakticky od dob vzniku a vím, že na to upozorňovali i učitelé. Jako když je někdo schopnej naplánovat rozvrh tak, že hodiny jsou po sobě např. Florenc - Konvikt - Florenc, což za mě bylo několikrát, tak si nic jinýho, než aby si z něj dělali ***** nezaslouží a to to video na to upozorňuje velmi mírnou satirickou formou.

Stejně je to škola na kokot. 8-P

Čarský už ne, teď ten třetí podepsanej. :-)

X123 píše:Tjn a nejhorší na tom je, že už na ní *****ím takovou dobu a kdo ví, jestli toho magistra dokopu... :roll: A to jsem bejval na začátku fakt dobrej a snaživej, ale postupem mě to semlelo a seru na všechno... :D

Jí na to sral už od začátku, narazil sem dřív. Bohužel sem byl moc dobrej a pyšnej na to, abych narazil ještě dřív. :D

aikoN píše:

prof. Ing. CSc.
doc. Ing. Ph.D.
a třešnička na dortu:
Ing. Bc. Ph.D. :mrgreen:

Lidé, pracující ve VŠ školství jsou na ty tituly fakt ujetí :roll: :D fakt nechápu, proč těm lidem nestačí uvést titul nejvyšší, tak jako všude jinde...

To nevim, ten poslední mi přišel jako super učitel, jeho hodiny mi bavily a titul si nikde neuváděl, tady asi musí z nějakýho nepsanýho fakultního pravidla. Ten proistřední mi taky přišel fajn. Ale jako celkově u mě klesli. Teď až je budu mít na něco, uvidim ten hon po videu... :-(
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod aikoN 5. 2. 2013 19:40

Asi to nějaký vnitřní protokol bude, no, když se nad tím zamyslím. Jenom mě to vždycky strašně praští do očí. :hm Nějak mi nejde do hlavy, že by opravdu každý z nich měl tak nutkavou potřebu, si všude tak mastit ego...
aikoN
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka