Cool video (bolo vtipne videa)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 26. 1. 2007 08:51

kura jedna by mohla blafat a druha jeste drazdit okolo :) horsi jak by ani jedna nepolkla...
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod Pepek370 26. 1. 2007 12:53

:-)
Pepek370
Nováček

Odeslat příspěvekod ace2 26. 1. 2007 21:32

Tak tohle je hodně ostrý. Sice to chce umět celkem dobře anglicky, ale stojí to za to. Britové se ptají běžných američanů na triviální otázky :D Jenom kdyby náhodou někdo nevěděl, tak Irák je v Australii :D

http://www.youtube.com/watch?v=HCkYfYa8ePI
5 techničáků a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Jintaj 26. 1. 2007 21:49

M@tezz píše:No teda. A co až jedna z nich umře? A taky by mě zajímalo, jak je u nich vyřešena právní zodpovědnost a která hlava vlastně ovládá tělo.v/quote]

Po smrti jedné zpravidla brzy umře i ta druhá, protože tělo bude intoxikované ganhrénou z mrtvé tkáně. Právní aspekty jsou jedna věc (např. sňatek pouze s jednou z nich) a např. rozdílné chutě a vkus každého z dvojčat druhá.....
Jintaj
Fanatik roku 2008

Odeslat příspěvekod cache 27. 1. 2007 00:51

Neviem ci to tu uz bolo, ale takuto poladovicu by som nechcel zazit..

http://www.koreus.com/media/portland-ro ... sante.html
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Nováček

Odeslat příspěvekod Good 27. 1. 2007 01:22

Jintaj píše:
M@tezz píše:No teda. A co až jedna z nich umře? A taky by mě zajímalo, jak je u nich vyřešena právní zodpovědnost a která hlava vlastně ovládá tělo.v/quote]
Po smrti jedné zpravidla brzy umře i ta druhá, protože tělo bude intoxikované ganhrénou z mrtvé tkáně. Právní aspekty jsou jedna věc (např. sňatek pouze s jednou z nich) a např. rozdílné chutě a vkus každého z dvojčat druhá..... /quote]

základní otázka je, jestli se jedná o 2 nebo 1 osobu. A myslím, že by to bylo na dlouhou debatu.

Odeslat příspěvekod Moose 27. 1. 2007 01:29

ace2 píše:Tak tohle je hodně ostrý. Sice to chce umět celkem dobře anglicky, ale stojí to za to. Britové se ptají běžných američanů na triviální otázky :D Jenom kdyby náhodou někdo nevěděl, tak Irák je v Australii :D

http://www.youtube.com/watch?v=HCkYfYa8ePI//quote]

to ani neni moc k smíchu :D když bush ukáže na francii, a řekne tem tupcům že je hned vedle iráku.... :D nechci domejšlet :D
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose

Odeslat příspěvekod Good 27. 1. 2007 01:50

Moose: spíš jde o to, kdo to ukáže Bushovi

Odeslat příspěvekod Jintaj 27. 1. 2007 12:59

Good píše:
Jintaj píše:
Po smrti jedné zpravidla brzy umře i ta druhá, protože tělo bude intoxikované ganhrénou z mrtvé tkáně. Právní aspekty jsou jedna věc (např. sňatek pouze s jednou z nich) a např. rozdílné chutě a vkus každého z dvojčat druhá..... /quote]
základní otázka je, jestli se jedná o 2 nebo 1 osobu. A myslím, že by to bylo na dlouhou debatu.e/quote]

Zajisté 2, protože mají sice společné tělo, ale oddělené mozky...
Ale zajímalo by mě, jestli jim vydali 2 občanky Mr. Green
Jintaj
Fanatik roku 2008

Odeslat příspěvekod Good 27. 1. 2007 13:09

Jintaj: nevím, jestli právě mozek je jediným určujícím kritériem. Navíc fyzicky odlišit nejdou - který mozek ovládá srdce? Který mozek ovládá L ruku a který P nohu?

IMHO tam bude jeden "řídící" mozek a druhý se jen veze. Případně ovládá některé orgány. V případě konfliktu bude jistě 1 mozek dominantnější.

IMHO jde o 1 osobu.

Odeslat příspěvekod brasci 27. 1. 2007 13:14

fun: preco si zas zmenil nick?? :D
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jintaj 27. 1. 2007 13:16

Good píše:Jintaj: nevím, jestli právě mozek je jediným určujícím kritériem. Navíc fyzicky odlišit nejdou - který mozek ovládá srdce? Který mozek ovládá L ruku a který P nohu?
/quote]

Se snad nějak domluví, ne...? Jinak třeba ve škole musí být terno, mít dvě hlavy. Jedna je lepší na matiku, druhá třeba na zeměpis.... jen by mě zajímalo, jak učitel hlídá, aby od sebe neopisovaly... :)
Jintaj
Fanatik roku 2008

Odeslat příspěvekod Good 27. 1. 2007 13:17

brasci píše:fun: preco si zas zmenil nick?? :D

být inventářem mě děsilo...

Předchozí stránkaDalší stránka