richard burns rally

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Fojťan 26. 1. 2006 19:29

sice jsou specializovane fora na tenhle wrc ulet, ale treba se tady najdou taky fandove...

takze - jezdite? co na to rikate? a hlavne jestli mate nejake rychle setupy sem s nimi :wink: je to docela dobre odreagovani po vecerech...
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moose 26. 1. 2006 19:42

jezdim. -řikam ulet:) jedině na real damage :) ale na klavesnici. volant už sem zkoušel a vyborny, asi si ho poridim...
ad rychlý setupy - ptali sme se aji Kresty jak to nasavit a poradil nám jen málo, vesměs to nešlo dohromady s hrou... ale nekdo mi řikal že má nejaký vítězný setupy na xsaru... ale nejak se až ke mě nedonesly ... :-( taky bych nejaky bral..
jinak to beru jen jako oddychovku, občas si to zajedu, nemam ani čas si tam dát tu oktávku atd... :-(
Moose
Avatar roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 26. 1. 2006 20:23

Ja jezdim Collin McRae Rally 04. Na odreagovani je to super :)
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 26. 1. 2006 20:45

jej je to ulet, ted jsem si vyladil fabii (misto corolly...) - je sice mrcha pomalejsi nez impreza, ale je to proste fabie :D

ale ty setupy by se vazne sikly :hm nasel jsem jen par baliku jako "setuppackrbr" atd ale nezda se mi to moc... idealni jestli tu neni nejaky jezdec co by se chel podelit o zkusenosti :wink:
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 26. 1. 2006 20:45

Moose píše:jezdim. -řikam ulet:) jedině na real damage :) ale na klavesnici.i/quote]


:tleskani to musi byt teprve ulet
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moose 26. 1. 2006 20:56

no.. nejvic mam natrenovanou SS1 USA... ale beztak ji nekdy jedu na 15x abych dosah dobryho času... :) nebo abych neflák do stromu atd... ale libi se mi to, že flaknu s autem a končim...
Moose
Avatar roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 26. 1. 2006 20:58

Ta hra asi bude docela hardcore, co? :) Asi si ji budu muset taky koupit. 666 Kč, to jde.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 26. 1. 2006 21:01

me na tom dostaly nejvic ty replaye... vynoreni fabie ze zatacky v oblacich prachu je nezapomenutelny zazitek :)
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PETR wrc 26. 1. 2006 21:51

Richarda jezdím na volantu MOMO. Je to super. Všechny informace najdete tady : http://forum.ewrc.cz/FORUM.asp?FORUM_ID ... _Title=Hry
PETR wrc
Nováček

Odeslat příspěvekod Fojťan 26. 1. 2006 21:54

PETR wrc píše:Richarda jezdím na volantu MOMO. Je to super. Všechny informace najdete tady : http://forum.ewrc.cz/FORUM.asp?FORUM_ID ... Hryr/quote]


tohle forum uz je trochu starsiho data :wink:
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_Mask 26. 1. 2006 21:58

Ano jezdime :D a to i na trochu vyssi urovni
Jako je to nejrealistictejci co lze asi sehnat.Neni to hra,kterou za jeden vecer budes jezdit jako mistr,chce to celkem cas a trochu cviku.Jestli se chcete jen rychle pobavit a odreagovat tak berte colina,tohle neni moc pro vas.
klavesnice X volant: rok jsem to jezdil na klavesnici a az se divim na jakou uroven jsem to dotah.Jde to,ale chce to hodne trpelivosti,ja to dostal trochu do ruky az tak po 1-2 mesicich.O vanocich jsem presel na volant,a je to najednou uplne jina hra,proste zazitek,takze muzu jen doporucit.
add nastaveni: pomuzou,ale kdyz to reknu surove,tak pokud ses "drevo" tak rekordy jezdit nebudes ani tak :) Navic kazdymu vyhovuje trochu jiny styl tudiz proto vam treba nemusi sedet stahnute setupy.Nejvetsi vliv na ovladatelnost ma nastaveni uzavreni differencialu.Hlavne na te klavesnici to je znat.Musel jsem si to aut udelat trochu nedotacivy,aby s tim slo dobre jezdit.Pokud bude chtit nekdo vedet vic,tak at se ozve.
Pokud by chtel nekdo jezdit i treba na netu tak:
http://speed.onlinegames.cz/rbr/index.php - stranky pluginu pres ktery se to jezdi
http://www.rbrmcr.com/ - stranky Mistrovstvi CR v RBR
http://www.swedishsimracers.com/rbr/index.cfm - swedske stranky(nahrajes svoje replaye a ze souctu je tam takovy zebricek hracu)
The_Mask
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 26. 1. 2006 22:04

me by spis zajimalo jak tam dostat octavku fabku a dalsi speky... nejak se mi to nepodarilo, nemate nekdo navod nekde v cestine... auta mam jen to potrebuju prepsat a uz ficim... dik
Anonymni

Odeslat příspěvekod The_Mask 26. 1. 2006 22:06

The_Mask
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moose 26. 1. 2006 22:24

jj s volantem je to jiná liga... užívam si každý kontra :)) naadhera
a třeba colin 2 se stratosem ve francii- labůůžo :))
Moose
Avatar roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 26. 1. 2006 22:25

the mask: :tleskani :D diky moc
Anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků