richard burns rally

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Fojťan 3. 2. 2006 01:07

Mirek-607 píše:Fojťan: Ja Ti z klavesnice moc neporadim ;) Ja mam Fabku na sotolinu P/S/Z tusim 800/900/700../quote]

hm tak to je docela dost :) kdyz jsem uzavrel vsechny diferaky naplno, tak je to uuuplne neutralni, ale hrozne neohrabany... takze zvysovanim Nm cesta nevede :hm

ps: zkousel jsem punto s1600 a teda to je vazne krize!! skoro se to ani nerozjelo a treba v takovy francii to do tech kopcu jelo na dvojku Mr. Green vic to neda... a v zatackach je to uplne krize - zajimalo by me jak se s tim projizdeji vracecky. :hm takze nevim jak vy ale ja teda s1600 jezdit nebudu... je to hrozne "neakcni"
learnin' to fly
Fojťan
Inventář

Odeslat příspěvekod Mirek-607 3. 2. 2006 01:42

Fojťan: Na klavesnici jsou S1600 uplne neriditelna, ale typci, co s nima umi, jezdi skoro stejne casy jako N-ka, i kdyz se to nezda. Na volantu je S1600 v pohode, velmi snadno se ridi na asfaltu, na sotoline des.

Podivej, Mask ma diferaky temer stejne jako ja a jezdi na volantu neuveritelne casy (pro me), jen se to s tim musi umet a jezdit trvalym smykem a vyuzivat setrvacnosti pro stoceni na druhou stranu.

Btw. Dneska novy rekord Cote v obou smerech za 2,39.
Každá práce se udělá sama, jen se jí na to musí nechat dostatek času.

Honda Civic 8G 1.8i-VTEC Sport, Opel Astra G 1.4 16V, Gilera Runner 50DD
Mirek-607
Štamgast

Odeslat příspěvekod Fojťan 3. 2. 2006 09:53

no s tima casama mas asi pravdu, znam to z live for speed, kde ta nejzakladnejsi dvojkolka davala casy jako prumerni jezdci na dvakrat tak silnem aute (je fakt ze jsem tu dvoukolku jezdil asi dva mescie :D ). jinak prave na asfaltu se mi to zda takovy neohrabany... :hm no nevim, mozna na to casem prijdu, rozhodne to neodsuzuju.

to ja dal cote na volantu max za 2:47 :cry: ale to se zlepsi :wink:
learnin' to fly
Fojťan
Inventář

Odeslat příspěvekod Fojťan 3. 2. 2006 10:05

hmm nasel jsem jakousi vec jmenem "rbrchamp_rally_installer" ma to asi 120 mega, a pry to obsahuje nejake trate - nazvy to ma podle opravdoveho wrc..? nevi nekdo co se za tim skryva?
learnin' to fly
Fojťan
Inventář

Odeslat příspěvekod Mirek-607 3. 2. 2006 13:43

Fojťan: Nevim, ale RBR champ beha na stejnem plug-inu jako MCR. Ale jsou tam nejake upravy, nektera auta z champ nejdou na CZECH atd.

Btw. podle diskuze na RBR czech je Fabka delana podle podkladu primo od Skoda motorsportu (alespon motor). Zatimco auta z RBR champ 2005 od Ruedy by mely snad mit okolo 850-900 Nm, proto jsou tak rychla...

Mirek-607
Štamgast

Odeslat příspěvekod Fojťan 3. 2. 2006 19:01

jo proto se se vsim od ruedy - focus nebo xsara - jezdi tak rychle! hmmm neni to trochu "cheat" tak fyzika?
jo a taky mi pripada ze originalni fyziky aut jsou na sotoline zdaleka nejovladatelnejsi :hm
learnin' to fly
Fojťan
Inventář

Odeslat příspěvekod Mirek-607 4. 2. 2006 17:27

To nevim, ale ty neorigos se musi vic ladit, podle me se s defaultnim nastavenim s nima moc jezdit neda. To s originalnima to sice blbe, ale jde. Mask by Ti mozna dal za pravdu, protoze jezdi s originalni Imprezou ;) Ale jak rika, ona je to i tak trochu vetsi machrovina proti tem 2005 :)

Mirek-607
Štamgast

Odeslat příspěvekod Mirek-607 6. 2. 2006 17:26

Fojťan: Musim se pochlubit, skola s Fabii za 1,17,17 :) Fabka se moooc dobre ridi, kdyz se s ni trochu pohraje.

Mirek-607
Štamgast

Odeslat příspěvekod The_Mask 6. 2. 2006 18:08

Fojťan:ten rbr champinstaler je programek specialne udelany pro turnaje poradane na rbrchamp.com . Jedine co zmeni je textury nekterych rally,je to jen na simulaci rally ktere tam nejsou,ale v tom turnaji se jedou (ale jsou podle me povedene).Jedine tusim u swedske rally se tam nainstaluje je snowbans mod(realnejsi snih- a tezsi). Takze pokud se na to nechces podivat tak je to vlasne jen pro ty co jezdi ten sampionat.
The_Mask
Nováček

Odeslat příspěvekod K.A.Z. 7. 9. 2006 19:09

Je tady , prosim, nekdo, kdo mi je schopny poradit krok za krokem, jak vlozit modely aut do hry, konkretne imprezu 06 a imprezu 06 spec. C. :) Jestli je k tomu zapotrebi nejakych programku, tak popripade odkazy na stranku, kde se daji sosnout. Dekuju!
K.A.Z.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M@tezz 7. 9. 2006 21:55

Mrkni se na http://rbrczech.rbrmcr.com/index.php?ac ... howtostart (sekce Jak začít). Není to těžké. U mě se ale jako neřešitelný problém ukázal pokus hraní on-line s dodatečně přidanými auty. Vůbec mi je hra nenabídne. Mirek se mi snažil pomoct, podle mě mám všechno dobře (model, fyziky, umístění), ale stejně se to se mnou odmítá bavit. Můžu s tím autem jezdit, ale ne turnaje on-line :-( Třeba je to mezi klávesnicí a židlí, kdo ví ... :hm
Naposledy upravil M@tezz dne 7. 9. 2006 22:00, celkově upraveno 1
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod M@tezz 7. 9. 2006 22:00

Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod K.A.Z. 7. 9. 2006 22:15

Dekuji Ti, Matez, na oplatku Ti muzu kdyz tak poslat nastaveni auta na asfalt, bude sedet jako prilepene, aspon me to tedy tak vyhovuje, dekuju, jdu na to mrknout. :tleskani
K.A.Z.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M@tezz 7. 9. 2006 22:24

Může být. Dík :-) Mail máš za chvilku v SZ. Na jaké auto to máš? Na ty Imprezy?

M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod K.A.Z. 8. 9. 2006 09:45

jo, jo, je to nastaveni na imprezu, vcera vecer jsem Ti to poslal na mail, tedy spis dnes rano :) . No, dostal jsem do hry jen imprezu wrx 2005 a pak takovou celou jen modrou bez polepu, myslim, 2004 wrx sti, nic vic mi proste nejde. Mam ceskou verzi, ale jen s titulky, ne mluvenou Krestou. Ted jsem si naharl patch 1.02. Tak uvidime jestli to nejak pomuze. Hrozne tam chchi dostat impezu 2006 spec. C a nejde mi to. :hm :? :( :x :cry:
K.A.Z.
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka