VZKAZY

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod brasci 1. 12. 2010 21:34

boli aj takí, čo to dnes moc nezvládali... :hm

Obrázek

Obrázek
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 12. 2010 21:35

To je kříž D2 a D1 že?
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod nordkapp 1. 12. 2010 21:36

HondaMan píše:
Arnie J píše:ono jako když někdo na 3cm sněhu jede 27km/h (změřeno cedulí), tak to je fakt na pováženou

Což je pořád mnohem inteligentnější nápad než zastavit s kamionem za horizontem se zatáčkou :roll:

coz je porad inteligentnejsi napad, ako sa z toho kopca pustat, kym neni upraveny s rizikom, ze sa dostane naves mimo osu a niekoho zabije - uz sa mi stalo, ze som sa uhybal kamionu, ktory sa smykal krizom cez cestu dole z kopca :-/
Niektoré ženy sú všetky rovnaké. :-P
nordkapp
Nováček

Odeslat příspěvekod brasci 1. 12. 2010 21:37

MELLO píše:To je kříž D2 a D1 že?

hej... až na to, že on išiel po D2 rovno, takže nemal žiadnu zákrutu.. neviem čo stváral
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod HondaMan 1. 12. 2010 21:44

nordkapp píše:coz je porad inteligentnejsi napad, ako sa z toho kopca pustat, kym neni upraveny s rizikom, ze sa dostane naves mimo osu a niekoho zabije - uz sa mi stalo, ze som sa uhybal kamionu, ktory sa smykal krizom cez cestu dole z kopca :-/
zrovna tady žádný kopec dolů není. Jsou tam takové houpačky :-|
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod nordkapp 1. 12. 2010 22:12

tak to je jina, som tak nejak cakal za horizontom kopec dolu :-D :-D :-D mea culpa :-D
nordkapp
Nováček

Odeslat příspěvekod PeTr7650 2. 12. 2010 00:08

kua, lidi, nejezdete na tom snehu jak ***** a nelepte se mi na *****. A vypinejte mlhovky v kolone :-\ ! ! !
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod M@tezz 2. 12. 2010 00:13

Stvořitelům Daewoo Matiz: To byl teda nápad nasměrovat ofukování čelního skla tak, že stěrače v klidové poloze jsou pod místem, kam fučí teplý vzduch a když na ně teče roztopený sníh, tak za jízdy přimrznou nebo se na nich aspoň udělají takové nanuky a nestírá to. Leda stěrače přeštelovat, aby zastavovaly o kus výše, jenže to zas může levý sjet až na A sloupek nebo za něj. Jo a nádržka ostřikovačů vpředu hned za světlem je taky super. Byla tam ještě nějaká letní kapalina, tak jsem to dolil zimní no jenže ono to ani po 30 km jízdy nerozmrzne, protože na to teplo motoru vůbec nejde. To v Koreji nesněží a nemrzne, nebo co? Kujvy žluté :)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod ToMMyK 2. 12. 2010 00:18

v klidu. Na 206 (cc) to dela tez. sterace jsou koule ledu....

ikdyz zase na SI kdyz snezi tak to sterace nahrnou tak blbe mezi dolni polohu a kapotu, ze kdyz se to tam nahromadi, tak po kazdem setreni sterace rozmaznou kousek toho bordelu po skle
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod nordkapp 2. 12. 2010 00:19

PeTr7650 píše:kua, lidi, nejezdete na tom snehu jak ***** a nelepte se mi na *****. A vypinejte mlhovky v kolone :-\ ! ! !

+3,14
nordkapp
Nováček

Odeslat příspěvekod M@tezz 2. 12. 2010 00:21

Zlatá moje stařenka ibiza. Ta fouká přímo na stěrače a nádržku ostřikovačů má u čelního skla za motorem, kde je teplíčko. Akorát teď čekám, až sleze na chvilku sníh, abych mohl dojet přezout na zimní.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod kejki3 2. 12. 2010 00:21

PeTr7650 píše:kua, lidi, nejezdete na tom snehu jak ***** a nelepte se mi na *****. A vypinejte mlhovky v kolone :-\ ! ! !

:/ +1, dokonce jsem dneska jednoho mlhovkáře vyblikal, protože předjet se nedalo.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Štamgast

Odeslat příspěvekod ToMMyK 2. 12. 2010 00:23

M@tezz píše:Zlatá moje stařenka ibiza. Ta fouká přímo na stěrače a nádržku ostřikovačů má u čelního skla za motorem, kde je teplíčko. Akorát teď čekám, až sleze na chvilku sníh, abych mohl dojet přezout na zimní.

no kua. ja doufam ze me to zitra trochu rozmrzne...jinak uvidim tak akorat....
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod Petr1968 2. 12. 2010 00:25

Na zimní přezouvají jen sráči :-))))
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kejki3 2. 12. 2010 00:27

M@tezz píše:Stvořitelům Daewoo Matiz: To byl teda nápad nasměrovat ofukování čelního skla tak, že stěrače v klidové poloze jsou pod místem, kam fučí teplý vzduch a když na ně teče roztopený sníh, tak za jízdy přimrznou nebo se na nich aspoň udělají takové nanuky a nestírá to. Leda stěrače přeštelovat, aby zastavovaly o kus výše, jenže to zas může levý sjet až na A sloupek nebo za něj. Jo a nádržka ostřikovačů vpředu hned za světlem je taky super. Byla tam ještě nějaká letní kapalina, tak jsem to dolil zimní no jenže ono to ani po 30 km jízdy nerozmrzne, protože na to teplo motoru vůbec nejde. To v Koreji nesněží a nemrzne, nebo co? Kujvy žluté :)

HTP to má taky tak, dokud byly st. Čechy teplým krajem, tak to nevadilo, ale mrznout v autě, protože všechno teplo musí při -6° na okno, aby nepřimrzal sníh, to je tedy na dvě lomené závorky. Takže ksicht plnej teplýho fénu (nesnáším), zmrzlý nohy (nesnáším) a stěrače namrzající bílým svinstvem.
Určitě spoustu lidí rozesměju, ale zlatý Tipo! Na ten starej krám furt vzpomínám.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka